Důležité upozornění pro čtenáře tadesca

…..bylo by dobré pouvažovat a varovat lidi kolem sebe ohledně dnešní demonstrace v Praze….

12:54

Dle určitých zpráv ze zahranicí mají být dnes dovezeni ZAHRANIČNÍ demonstranti za účelem nepokojů a vyvolání státního převratu v dnešní den. Převrat by byl ale k tomu horšímu. Má být pořádaný neziskovkami a lidmi, kteří prosazují EU v celé své zrůdnosti.

Proto prosím datujte své blízké, ať raději nikam nechodí, není vyloučeno, že to skončí barevnou revolucí. Budu jenom rád, když se nic neodehraje.

Opět v tom figuruje FIGURA AMERICKÉHO VELVYSLANCE V PRAZE, který byl značně „pozitivně“ davem přivítán…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. Tamara napsal:

  Děkujeme Tomáši, budu informovat lidi kolem sebe….

 2. mariankosmac napsal:

  To nemáme ani dosť vlastných blbcov demonštranov, že ich musíme dovážať zo ZAHRA NIČÍ

  • tomáš marný napsal:

   Milý marian,
   Češi jsou úplně vším znechuceni, a proto už ani do ulic nejdou. Musejí dovést na převrat, ale k horšímu!!!!! demonstranty ze zahraničí jako to bylo v Kijevě při barevné revoluci…..
   tm

 3. Renda napsal:

  V Praze se může odehrát,co chce.. Tedy dnes. Výhled do budoucna je v diskusích k dnešnímu dni a tématu – mnozí si konečně začali uvědomovat,oč kavárenským jde!
  Myslím,že to bude dobré a nestane se nic zvláštního…

 4. ⚜ aston 405 napsal:

  Zahraniční demonstranti ovládající češtinu?

  • tomáš marný napsal:

   Milý astone,
   je jasné, že se zamíchají mezi dav a česky hovořit nemusejí, jedná se o nepokoje, které asi budou řízeny přes mobil…..
   tm

   • pavel blaheta napsal:

    Příteli nestraš. Naše Policie sice chrápe jako vždy, ale pokud se dotyčným nepodaří zvednou normální Pražáky a to se jim nepodaří, vždyť oni přece jen nejsou úplně blbí a taky mají internet (doufám). Vycházeje z toho, že na venkově mám již 50 mega připojení za velmi dobrých podmínek, tak doufám, že v Praze to nebude jiné. V Praze se obvykle vytváří změna politických poměrů v České kotlině, ale to neplatí obecně, kdy se kdejakému cizímu zm.du zamane, to platí jen při hnutí národním, občanském. Prostě když to přijde zevnitř. I 89, ač ho rozjel kdokoliv, byl hnutím občanským, jen jsme si nechali ukrást výsledky té revoluce. A to nebudou Pražáci znovu riskovat.

 5. Kocour Mourek napsal:

  Bojůvky, demonstrační bijci a provokatéři násilí používaní zákulisními silami hlavně (ale nejen) při demonstracích a „protidemonstracích“ jsou nyní podle reálných zkušeností podle potřeby ve velkém „dováženi“ po celé Evropě. Vedle toho jsou také používáni například k terorizování, zastrašování a dotloukání nepohodlných osob. Do České republiky byly nyní – pokud je tato zpráva pravdivá – dovezeny tyto osoby, které jsou za tuto činnost placeny a jednají na příkazy ze zákulisí. Většinou mají s touto svou činností už rozsáhlé zkušenosti a je nutné se mít před nimi na pozoru. Protože totiž jsou velmi radikální, militantní, násilničtí. Policie a jiné pořádkové síly spořádané občany před nimi neochrání, naopak, mají pravděpodobně příkaz jít jim z cesty a následně výsledky jejich řádění nevyšetřit a co nejdůkladněji je zamést pod koberec! Nelze se spolehnout ani na to, že je spořádaný občan „pozná“ a dokáže odlišit od jiných spořádaných občanů. Například podle toho, že u svého oblečení dávají přednost černé barvě. Naopak, bohužel mohou na příkaz pracovat i ve zcela nenápadném, běžném občanském oblečení. Pozor, většinou jsou ozbrojeni, respektive jsou vycvičeni překvapivě použít jako zbraně i naprosto nečekané, na místě se vyskytující (někým na místo nasazení předem připravené) běžné předměty. Proto doporučujeme čtenářům varovat v tomto smyslu svoje okolí a zůstat až do uklidnění situace ukryti.

 6. Aleš Kubín napsal:

  Lidi je svátek je krásný den. Pohodička

 7. Ctenar napsal:

  No jo, jenže jen ti, co křičí v ulicích můžou něčeho dosáhnout. (neřeším, jestli jsou dobří, nebo špatní). Doma brečet u počítače, jak je nám ubližováno, to nemá budoucnost. To vždy budeme utlačovaní. Kdy se tedy sejdeme v ulicích a hlasitě projevíme svůj názor? Až budem ještě více zaháčkovaní v EU? V tyto dny máme šanci. Bohužel nemáme pořádného organizátora, za kterým by lidé šli. Jsme nejednotní. Oni tu jednotu mají a proto vyhrávají a vyhrají…

  • CZK napsal:

   Oni vědí co chtějí. My zpravidla reagujeme až jako druzí tím, co NEchceme. On to ten vesmír má s tím nechtěním a realizací „trochu jinak“.

   • Sysi napsal:

    Dá se to pojmout i jinak. Oni vědí, že NEchtějí Babiše a Zemana.
    My víme, že chceme samostatnou sebevědomou republiku (i když nám k vyplnění přání může překážet paradoxně také Babiš)
    40% voličů Babiše je spokojeno s tím, co je. A po té štvavé kauze a demonstracích by Babiš získal v předčasných volbách ještě více hlasů.
    Opozici ale Ústava nezajímá. Chtěli by puč a sami by se dosadili do funkcíl

    • pavel blaheta napsal:

     Vážení, pevně věřím, že všechno bude v pohodě. Pár tisíc nebo i desítek tisíc křiklounů o kterých ani nevím nakolik mají volební právo u nás (pokud to jsou například cizinci) nemůže donutit odstoupit voleného představitele státu, který dostal od svých voličů mandát a byl zvolen nadpoloviční většinou hlasů. Stejně tak náš premiér, a mohu ho mít i nerad, nemůže odstoupit kdykoliv si nějaký americký zmr.d zamane. Jeho hnutí zvítězilo ve volbách tak moc, že to nikdo nezpochybní, ať si tedy dotyční počkají na nové volby, pokud chtějí změnu. To je výhoda demokratických pořádků a demokratických voleb – mohou se ucházet o moc ve volbách. Howgh

 8. Ctenar napsal:

  No a když vidím, co se děje v Praze (dle čt24)…prohráli jsme. Zase. A když i vidím, jak jsou lidé poblblí, to 5G WiFi už musí dávno fičet…

 9. Majki napsal:

  Koukám že z bás chtějí udělat ti zm*i druhou Ukroruinu…..

  • .lak napsal:

   Zdařilé a jak říká Pjakin rozšiřujte si slovník pojmů ať se můžete orientovat v situacích a reagovat aktuálně když je třeba. Drobně přispěji. 😀 Tohle nebyla dydlace ani jak pouze ve všedním koloritu lidé šumují z plezíru.

 10. alena napsal:

  Ani bych tam nešla. Varoval nás Zdeněk Chytra v předstihu.

 11. alena napsal:

  Asi bude prezident po Zemanovi, Kin Kong !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.