Důležité upozornění pro čtenáře tadesca

…..bylo by dobré pouvažovat a varovat lidi kolem sebe ohledně dnešní demonstrace v Praze….

12:54

Dle určitých zpráv ze zahranicí mají být dnes dovezeni ZAHRANIČNÍ demonstranti za účelem nepokojů a vyvolání státního převratu v dnešní den. Převrat by byl ale k tomu horšímu. Má být pořádaný neziskovkami a lidmi, kteří prosazují EU v celé své zrůdnosti.

Proto prosím datujte své blízké, ať raději nikam nechodí, není vyloučeno, že to skončí barevnou revolucí. Budu jenom rád, když se nic neodehraje.

Opět v tom figuruje FIGURA AMERICKÉHO VELVYSLANCE V PRAZE, který byl značně „pozitivně“ davem přivítán…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
12 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
.lak⚜ aston 405pavel blahetaSysialena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Tamara
Host
Tamara

Děkujeme Tomáši, budu informovat lidi kolem sebe….

mariankosmac
Host
mariankosmac

To nemáme ani dosť vlastných blbcov demonštranov, že ich musíme dovážať zo ZAHRA NIČÍ

Renda
Host
Renda

V Praze se může odehrát,co chce.. Tedy dnes. Výhled do budoucna je v diskusích k dnešnímu dni a tématu – mnozí si konečně začali uvědomovat,oč kavárenským jde!
Myslím,že to bude dobré a nestane se nic zvláštního…

⚜ aston 405
Host

Zahraniční demonstranti ovládající češtinu?

Kocour Mourek
Host
Kocour Mourek

Bojůvky, demonstrační bijci a provokatéři násilí používaní zákulisními silami hlavně (ale nejen) při demonstracích a „protidemonstracích“ jsou nyní podle reálných zkušeností podle potřeby ve velkém „dováženi“ po celé Evropě. Vedle toho jsou také používáni například k terorizování, zastrašování a dotloukání nepohodlných osob. Do České republiky byly nyní – pokud je tato zpráva pravdivá – dovezeny tyto osoby, které jsou za tuto činnost placeny a jednají na příkazy ze zákulisí. Většinou mají s touto svou činností už rozsáhlé zkušenosti a je nutné se mít před nimi na pozoru. Protože totiž jsou velmi radikální, militantní, násilničtí. Policie a jiné pořádkové síly spořádané… Číst vice »

toma sino
Host
toma sino
Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Lidi je svátek je krásný den. Pohodička

Ctenar
Host
Ctenar

No jo, jenže jen ti, co křičí v ulicích můžou něčeho dosáhnout. (neřeším, jestli jsou dobří, nebo špatní). Doma brečet u počítače, jak je nám ubližováno, to nemá budoucnost. To vždy budeme utlačovaní. Kdy se tedy sejdeme v ulicích a hlasitě projevíme svůj názor? Až budem ještě více zaháčkovaní v EU? V tyto dny máme šanci. Bohužel nemáme pořádného organizátora, za kterým by lidé šli. Jsme nejednotní. Oni tu jednotu mají a proto vyhrávají a vyhrají…

CZK
Host
CZK

Oni vědí co chtějí. My zpravidla reagujeme až jako druzí tím, co NEchceme. On to ten vesmír má s tím nechtěním a realizací „trochu jinak“.

Sysi
Host
Sysi

Dá se to pojmout i jinak. Oni vědí, že NEchtějí Babiše a Zemana.
My víme, že chceme samostatnou sebevědomou republiku (i když nám k vyplnění přání může překážet paradoxně také Babiš)
40% voličů Babiše je spokojeno s tím, co je. A po té štvavé kauze a demonstracích by Babiš získal v předčasných volbách ještě více hlasů.
Opozici ale Ústava nezajímá. Chtěli by puč a sami by se dosadili do funkcíl

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Vážení, pevně věřím, že všechno bude v pohodě. Pár tisíc nebo i desítek tisíc křiklounů o kterých ani nevím nakolik mají volební právo u nás (pokud to jsou například cizinci) nemůže donutit odstoupit voleného představitele státu, který dostal od svých voličů mandát a byl zvolen nadpoloviční většinou hlasů. Stejně tak náš premiér, a mohu ho mít i nerad, nemůže odstoupit kdykoliv si nějaký americký zmr.d zamane. Jeho hnutí zvítězilo ve volbách tak moc, že to nikdo nezpochybní, ať si tedy dotyční počkají na nové volby, pokud chtějí změnu. To je výhoda demokratických pořádků a demokratických voleb – mohou se ucházet… Číst vice »

Ctenar
Host
Ctenar

No a když vidím, co se děje v Praze (dle čt24)…prohráli jsme. Zase. A když i vidím, jak jsou lidé poblblí, to 5G WiFi už musí dávno fičet…

Majki
Host
Majki

Koukám že z bás chtějí udělat ti zm*i druhou Ukroruinu…..

.lak
Host
.lak

Zdařilé a jak říká Pjakin rozšiřujte si slovník pojmů ať se můžete orientovat v situacích a reagovat aktuálně když je třeba. Drobně přispěji. 😀 Tohle nebyla dydlace ani jak pouze ve všedním koloritu lidé šumují z plezíru.

alena
Host

Ani bych tam nešla. Varoval nás Zdeněk Chytra v předstihu.

alena
Host

Asi bude prezident po Zemanovi, Kin Kong !