Důležité: Vaši volbu prezidenta se snaží zmanipulovat i podprahovými daty!

18:44

Ještě bychom se rádi vrátili zpět k Drahošovi, protože je to důležité téma, které teď hýbe snad všemi občany, kterým záleží na České republice. Máme zprávy od zahraničních tajných služeb, že se v České republice objevuje nový typ podprahových dat v hudbě, kterou obvykle slyšíte v nákupních centrech a supermarketech. V této hudbě je skryté sdělení ,,volte Drahoše.“ Objevuje se to i v programu rádiových vysílání.

Bylo mi sděleno, že dokonce i v obchodech, kdy nikdy nehrála hudba, to najednou je slyšet. Proč asi?????

Poslední dny si stěžuje mnoho lidí, když jdou spát, že slyší jakoby morseovku. A to je dokonce i v noci někdy probudí. Také jim začíná pískat v uších. Že by HAARP????? Copak to asi je????

Můžeme tedy vidět, že sionistická sebranka se snaží všemi možnými způsoby ovlivnit lidi a strhnout poslední možnost na svoji stranu.

Také mi bylo sděleno, že v případě voleb, kdy by měl zvítězit právě prezident Zeman, by měly být volby tak manipulovány, aby těsným výsledkem vyhrál P-rofesor DRAHOŠ.

tm

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

17 Komentáře zapnuto "Důležité: Vaši volbu prezidenta se snaží zmanipulovat i podprahovými daty!"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

Znamená to, že Zeman to už má prohraný ? Proč potom tak masivní manipulace, abychom toho Drahoše volili ? Já teda k volbám pudu a volit budu Zemana stejně jako v prvním kole, ale otázka je, jeslti to už nebude zbytečné, když ty volby mají být zmanipulovány taky, aby nevyhrál Zeman. Můžte někdo říct, dá se ještě něco dělat nebo už je rozhodnuto definitivně ?

hanka
Host
hanka

Ještě bych chtěla připomenout, a zdá se mi to logické, jak říká Nela Lisková ve videu co tu bylo publikováno včera, kdo volíte Zemana tak nehažte hlasovací lístky s Drahošem do koše u voleb, aby nedocházelo k manipulacím. Radši roztrhat a vyhodit jinde. Jak toto skončí… díky moc za všechny články.

octomaník
Host

takže výsledek voleb již známe – vyhrává drahoš
tak si alespoň vyčistěte organismus od hliníku
http://octovani.mablog.eu/vylouceni-hliniku-z-organismu-pomoci-kremiku/

hanka
Host
hanka

Díky za tip, to jsem netušila co křemík dokáže. Možná ještě lepší zdroj křemíku než minerálky je křemelina (bílý prášek z rozsivek), to je fakt pecka i na detox, anebo výluh z kopřivy a přesličky. Křemík krom toho výborně regeneruje vlasy a nehty.

ketty
Host
ketty

Velice mě zaujal příspěvek u Alue, že Jiří Drahoš vychází v prográmku na symboliku na tři šestky a opravdu jsem si to potvrdila, takže jasné znamení.

Maroš
Host
Maroš

ketty – to nie je znamenie – to je ICH systém! ONI fungujú na symbolike – to ONI v tom vidia znamenia. Okultizmus kam sa len pozrieš. „Hrábni“ do filmov pre mládež – polovica je o mágii. Výplach mozgov. No a od mágie je len krok k satanizmu – to je ICH organizácia!

julius
Host
julius
Ja tedy netusim kolik komu piska v usich. Ale uvedeny Haarp uz nebezi par let. Nejak uniklo veci verejnosti a mediim. Tak ten uz nemuze vysilat ani prd. Protoze jeho anteny uz jsou bez proudu. A zesilovace uz davno ve srotu. Bylo to uz zastaraly system a navic dost narocny na odber. Ten objekt sice jeste obydluje par lidi ale jako likvidacni ceta. Navic kdo ma znalosti v oboru alespon verejneho rozvodu NN tak zjisti ze tento napajeci system opravdu nemohl a to nelze napadnout vykonem postihovat vic nez to co uvadi. Jinak by na to porteboval svoji vlastni elektrarnu.… Číst vice »
octomaník
Host

Jeden funkční je v bývalé jugoslávii

Chorvatští vědci dokázali: Srbský HAARP nás přivádí o rozum
http://octovani.mablog.eu/nejnebezpecnejsi-zbran-ovlivnovani-pocasi-nazor/

tauri
Host
tauri

Když jukneš na satelitní snímky, zjistíš, že HAARP je stále v akci..ono je jich víc, ne jen jeden..nebo myslíš, že zálohu si nikdo nedělá, kdyby něco?
Stále běží..Každopádně to, čemu věříš je pouze na Tobě 🙂

Mon
Host

Má se tento článek brát jako vtip nebo to myslíte skutečně vážně? To jsme opravdu národ hlupáků?

alena
Host

Volím v sobotu, ale co se konečného sčítání přes počítač týče……

Maroš
Host
Maroš

Teal Swan – Duchovní obcházení
https://www.youtube.com/watch?v=Ra_31M8jWwU
Dokunent o Schumanovej harmonickej frekvencii Zeme a o jej neustálom EMG rušení.
Rezonance jsme elektromagnetické bytosti
https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

vera
Host

Já jsem z těch voleb tak nedočkavá,že jsem se ráno po noční směně hnala do naší školy volit :-)).A tam zamčeno,no to teda ne,budu si stěžovat,říkala jsem si,než mi došlo,že jsou až za týden.Jasná volba náš Zeman!Už ať je to za námi a máme jasno.Věřím,že to vyhraje !!!!!!! 🙂

.lak
Host

http://www.nwoo.org/2018/01/20/hrozi-cr-barevna-revoluce/#comments
Jo, ta jejich revoluce je světoobčanů placená národními státy a je to likvidace evropy agentůrou bilderberg s cestovkou dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem € které ve finále zaplatí nejchudší vymírajícího kontinentu.
https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
Filantropka jako soroš, sázky na burze na krizi. 🙂 😀

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!