Důležité věci se záměrně lidstvu nesdělují. Téma dnes důležitější než kdykoliv jindy. BLACK GOO. Díl 1

…..před mnoha lety jsem měl přednášku o vysoce nebezpečné inteligenci, která se nachází na naší planetě Zemi. Není to žádná sranda a někteří lidé se snažili černý olej zneužít a nabádali jiné ať to vypijí. S tím že budou mít nadpřirozené schopnosti.  Každého před tím varuji. Lahvička s olejem stála 800 dolarů a prodávali ji nějací pochybní pocestní v Praze. Také ti, kteří prodávají  drogy!!!! Vzhledem k tomu, že téma o BLACK GOO je opět velice aktuální přikládám článek z roku 2014, který byl otištěn na prvopodstatě…..

Vzhledem k velkému nebezpečí styku s touto hmotou (z nevědomosti) rozhodl jsem se udělat sériál o nebezpečné hmotě jménem BLACK GOO

Důležité věci se záměrně lidstvu nesdělují. BLACK GOO

17. listopadu 2014

Zhruba před rokem jsem měl přednášku o černém oleji, který je pro lidstvo vysoce nebezpečný. O problému vím asi 14 let. Je to až nepochopitelná záležitost skoro sc- fi obsažené ve sci-fi. Pozor vážení abyste nakonec nebyli s tímto sami konfrontováni.
Všech 22 vědců, kteří měli u společnosti Marcony Electric Limitid, v 80 letech dělat přísně tajný výzkum na popud anglické královské rodiny a touto rodinou byl taky financován a nechala olej dovézt z Falklandských ostrovů, spáchalo do jednoho sebevraždu. Může člověku na krátkou dobu propůjčit nepochopitelné vlastnosti vidění, čtení myšlenek a naučení se jakéhokoliv jazyka přes noc. Je to vetřelec, který když se do vás dostane, prvně vám pomůže, ale potom…..
Zde krátké pojednání od kocourkamourka, kterému jsem film před krátkou dobou přeposlal:
Black goo, černý sliz, tak říkajíc „živé“, v přímém filmovém záběru. Tady najdete krátký úryvek z obsáhlého videofilmu s mnoha objasňujícími podrobnostmi: https://www.youtube.com/watch?v=NKl5sLOuBfo
Je na něm vidět ten z údajně nejméně dvou nebo snad ještě více druhů černého slizu, který má reptiloidní povahu, který má povahu, jakou patrně měli třetihorní ještěři.
To znamená, že ve srovnání například s člověkem mu chybí kvalita srdeční čakry, je to naprosto bezcitné, sebestředné, chladné, kruté, nesoucitné black goo. Zde se samo vytvarovalo do tvaru zátky od láhve sektu (netuším, proč).
Ten černý sliz je totiž inteligentní a má vědomí sebe sama, je to cosi jako „bytost“, nebo „entita“. Podle některých badatelů je to snad umělá inteligence, a to snad umělá inteligence delikventní, tedy inteligence, která se proviňuje proti Stvořitelovým zákonům našeho vesmíru. Domnívají se, že ve skutečnosti jde o nesčíslné množství jakýchsi do jisté míry „myslících“ nanorobotů, které vzájemně „spolupracují“ asi jako nervové buňky v lidském nebo zvířecím mozku.
Třetihorní ještěři byli vývojem na Zemi překonáni a patrně tehdy (téměř?) vymřeli. Tento druh černého slizu údajně pochází z podzemních, třetihorních vrstev planety Země, kde jej snad náhodou, snad na základě nějakého „tipu“ od kohosi/čehosi našli němečtí nacisté. V jejich tajných skrýších tento černý sliz později našli badatelé.
Černý sliz, který přivezla armáda Spojeného království Velké Británie a Severního Irska z jednoho ze skupiny ostrovů nacházejících se v jižní části Atlantského oceánu nedaleko Malvínských/Falklandských ostrovů po takzvané válce o Falklandské ostrovy (ten ostrov se jmenuje South Thule, ostrov Jižní Thule), má údajně našemu věku bližší, vůči lidem snad méně nevstřícnou povahu.
Takzvaná válka o Falklandské/Malvínské ostrovy („Malvínské ostrovy“ je jejich běžný název v mezinárodním společenství, Velká Británie ale toto souostroví svévolně nazývá „Falklandské ostrovy“), vedená údajně mezi Argentinou a Spojeným královstvím, je tedy opět jen jedna z velkých zastíracích lží, jako tolik dalších.
Ve skutečnosti se tam prý vlastně ani neválčilo a už vůbec ne o Malvínské ostrovy, předmětem tehdejší zcela nečekané britské invaze do odlehlé části Atlantského oceánu byl výše jmenovaný jeden z nedaleko Malvínských ostrovů ležících ostrovů ostrov South Thule, který do souostroví Malvínských ostrovů ani nepatří, je obydlen snad jen tučňáky, nikoli poddanými Jejího veličenstva, a na něm se údajně nacházelo (nachází) ložisko onoho černého slizu.
Zda a k jakému bojovému násilí koho vůči komu nebo čemu tam vlastně došlo, není z běžně dostupných zdrojů informací jasné, každopádně se někde tam prý tehdy potopila nejméně dvě bojová plavidla (po jednom z Argentiny a z V.B.).
Výsledkem této vojenské akce prý každopádně bylo, že tamní black goo bylo naloženo do ropného tankeru (loď na přepravu ropy, protože black goo se v běžné situaci prý nejspíš podobá ropě) a v doprovodu válečných plavidel bylo odvezeno do Velké Británie ke zkoumání v armádní laboratoři, co to vlastně je a zda a jak by se to dalo použít ve vojenství.
Ukázalo se, že černý sliz z ostrova South Thule má naprosto jiné „vlastnosti“, než potřebují vojáci a než snad má černý sliz, který údajně nalezli němečtí nacisté, a že toto black goo naprosto odmítá způsobit někomu nebo něčemu jinému bolest a utrpení a že se také naprosto neústupně a podle okolností i velmi nevybíravě takovému svému použití/zneužití brání.
Vojenské zkoumání tohoto černého slizu bylo proto tehdy údajně zastaveno, protože pro vojenské účely nebylo možné ho použít, a není jasné, co se s ním dál stalo, část prý byla údajně dokonce vypuštěna do kanalizace a přes ni se dostala do životního prostředí, především do okolí vojenských laboratoří kdesi na jihu Velké Británie.
Pokud byste se setkali s něčím, o čem byste se mohli domnívat, že je to black goo, a potřebovali byste pomoc, ochranu před ním, protože by chtělo okupovat vaše tělo, vaši bytost, máte nahlas nebo v myšlenkách vyslovit žádost o spojení se Zdrojem (Bitte um Verbindung mit der Einen Quelle!! Prosím o spojení se Zdrojem!!) a po navázání spojení se Zdrojem a přes Zdroj s tím černým slizem ten sliz telepaticky požádat, aby jako nežádoucí vetřelec sliz vaše tělo opustil, respektive, aby do vašeho tělo nevstupoval.
Objevily se dle údajných svědků v Praze lidé, kteří tento olej prodávají kolem 900 US dolarů a má vám údajně ve všem pomoci. Každého před tím varuji…..
tm: p.s. Pro všechny, kteří by se cítili tímto olejem napadeni, je velice důležité vyslovit v myšlenkách nebo nahlas větu. Rád bych jí od předešlého textu mírně poopravil:
Žádám konstruktivní sílu vesmíru o okamžité spojení se svým vlastním zdrojem.
Tahle věta stačí o zbavení se tohoto vetřelce. Je nesmírně inteligentní a hlavně!!!!! CTÍ VEŠKERÉ ZÁKONY VESMÍRU. Proto je před ním obrana tohoto typu, velice jednoduchá.
Nesmíte se ale po přečtení tohoto článku záměrně nakazit, protože by to tato inteligence brala jako souhlas s jejím bytím ve vás.

Znovu upozorňuji, není to žádné sci-fi, ale tvrdá realita.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Věra HLADKÁ napsal:

  „Nesmíte se ale po přečtení tohoto článku záměrně nakazit, protože by to tato inteligence brala jako souhlas s jejím bytím ve vás“. Tak na čo to tu dávať, že?

  • tomáš marný napsal:

   Milá věrko,
   tak proč myslet, že?????
   A co jako varování, to Vám asi nic neříká to slovo, že????
   tm

 2. noro napsal:

  to je huste, o tom som este nic necital, nepocul, dik za info

 3. terfry napsal:

  Dobrý den,
  „Žádám konstruktivní sílu vesmíru o okamžité spojení se svým vlastním zdrojem“, tato věta tedy zní značně šalamounsky.
  Je sice fakt, že se zde na Zemi nachází entity různého původu, ale pro ty, kteří se přece jenom považují za lidské bytosti, tedy ne za bytosti astrálního původu, bych lépe doporučovala žádat Sílu o PŘERUŠENÍ tj. ODPOJENÍ OD NEGATIVNÍCH SIL.Negace je vlastně zde šířena umělou inteligencí zvanou black goo a Archonti mají negativní energii jako zdroj své obživy.
  Radím též nastudovat tento článek
  http://energieupramene.blogspot.com/2017/11/jak-zachazet-s-myslenkami-o-sile.html
  Je v něm taktéž video od Haralda Kautze, ve kterém se hovoří i o Archontech (pánech astrální 4D říše) a jak využívají lidstvo jako přechodné vývojové „inkubátory“.

  • tereza napsal:

   Prosím nezaměňovat negativní / pozitivní s destruktivní / konstruktivní.

   • terfry napsal:

    Pěkný úhybný manévr.
    SÍLA od Zdroje (Boha) je vysílána do našeho prostoru 3D a tvoří vše hmotné i zde na Zemi. Ve své podstatě je NEUTRÁLNÍ a záleží na každém z nás, k jakému účelu ji použije, protože reaguje na naše myšlenky a to je ta zodpovědnost každého z nás, jestli bude upřednostňovat negativum, nebo pozitivum.
    Síla je rovněž zmiňována i v náboženství, kde je označena jako Duch Svatý a znázorňována jako svatozář.
    Negativní myšleno v duchovní oblasti = destruktivní čili ničivé
    Negativní myšleno ve fyzikální oblasti (např. negativní ionty v lese, nebo vyráběné ionizátorem)= konstruktivní čili tvořivé čili nápomocné

    • tereza napsal:

     To není úhybný manévr.
     Pojem jako Bůh, náboženství, svatozář, Duch Svatý je vatikánské „názvosloví“ ….. Já velmi pochybuji, že význam pojmu NEGATIVNÍ má v duchovní a fyzikální oblasti různé významy. Máte pravdu, že negativní ionty (anionty) jsou zdravé.

     • terfry napsal:

      Jistě Vám nevnucuji svůj názor o pojmu negativní, co a jak cítí Vaše Duše a je jí blízké je čistě Vaše věc. Ovšem na tom, že Síla je neutrální se nedá odiskutovat vůbec nic a na ní vše stojí a padá.
      Co se týče zmínky o náboženských pojmech, uvedla jsem to pro pochopení toho, že tito o Síle vědí velmi dobře a také jí náležitě využívají ve svůj prospěch(z mého pohledu negativně, vašim názvoslovím destruktivně?), což se o valné většině lidí říci nedá, nevědí vůbec nic….
      Doufám, že pojem Duše neřadíte rovněž mezi vatikánské „názvosloví“.
      I přesto si myslím, že pokud se alespoň jeden človíček dozví o tom, co je to Astrál a jak funguje(což popisuje Harald ve své přednášce), tak rád zapomene na cestování Astrálem a bláboly o Andělech rovněž přehodnotí.

 4. Maroš napsal:

  No… Keď si dáte loka z 90% alkoholu – tiež budete mať v sebe votrelca…
  Treba vedieť, že existujú halucinogénne, resp. meditatívne drogy – vôbec látky, ktoré menia mentálne, duchovné aj zmyslové schopnosti človeka – takže možné je v tomto zmysle všetko – sám som zažil takýto stav aj keď nie pod vplyvom nejakej látky – skôr pod vplyvom impulzu niečoho vyššieho nado mnou. Skrátim – hrabať vo veži vám začne aj keď sa na kúpalisku – jazere napijete-nalogáte siníc vo vode – tak sú jedovaté.
  Teraz – o čo komu ide – osobne neodporúčam nikomu, kto nie je na ozaj vysokej úrovni a jasne motivovaný – experimentovať s rôznymi okultistickými lektvarmi – vedomie vám trvalo zmení aj poškodenie mozgu aj importované zárodky parazitov. Keďže Praha je okultné centrum židovstva,tak sa nečudujem, že to svinstvo predávajú práve tam, pretože to je ako s chamtivosťou – aj na túžbe po moci a mimoriadnych schopnostiach sa dá ľudí obrať o peniaze. A už vôbec – dať do seba hocičo čierne – lebo čiernou sa zakrýva len odpad a hniloba – to urobí ozaj len blbec! No a bohatých a sprostých okrádať treba! – to je pravidlo galérky.

  Podstata Black Goo je tvorená prachom magnetitu – v asfalténoch! Pre nie chemikov – predstavte si na prach zomletý magnet zmiešaný s mazutom! Detto starý opotrebovaný olej z prevodovky, ktorý obsahuje mikro-triesky ocele – ale to nie je dobrž príklad, pretože oceľ sama osebe nemá magnetické vlastnosti – len môže-nemusí byť magnetizovana.
  Keďže čosi prakticky viem z ryžovania zlata na Dunaji – magnetit sa objavuje ako čierny prášok v tzv. ťažkej frakcii – granáty, magnetit, zirkonit, zlato. Z tejto frakcie sa oddeľuje magnetitový prášok nagnetom obaleným v igelite – prášok potom odpadne.

  A teraz sa pýtam – ktorý idiot – vedome – zje za lyžicu magnetitového prachu zmiešaného s mazutom? No lebo ľudské telo – v ktorom prebiehajú elektrické prúdy – má svoje magnetické pole! Tak jasne, že dôjde k jeho zmene! A pokiaľ majú častice magnetitu veľkosť nano – môže sa dostať do krvného riečišťa a tam chemicky – aj fyzikálne ovplyvniť vnútorné prostredie – teda aj činnosť mozgu! Takže aké parazity doboha? Aký inteligentný olej – že reaguje na magnetické pole? No tak si strčte magnet do zadku – aby vás aj so zatvorenými očami doviedol na záchod! Úžasné – nie?

  Treba si uvedomiť podstatu – že elektrotechnický priemysel spracúva obrovské množstvo magnetitu – magnetofónové pásky, počítačové pásky, čipy – je toho plná prdel všade – aj ako odpad v prostredí, a niekto dostal nápad – ako to použiť proti sprostým ľuďom a ešte na tom zarobiť! Black Goo má obyčajný fyzikálno-chemický základ – nič záhadné – nič okultné. Záhadné a okultné len pre tých, ktorí sa snažia veriť v čary tam, kde im chýba vzdelanie. A v tomto zmysle je to agenda Illuminátov, ktorí sa bavia na tom, ako pokračuje a na akej úrovni je momentálny stav debilizácie! V Prahe si robia o tom štatistiku a rátajú peniaze! Lebo načo je blbcom internet – že?

  V prírodných náleziskách tohto Black Goo oil ide v podstate o jav tzv. flotácie, kde sa sspoli prírodnými asfalténmi vynášajú z usadenín aj tieto magnetitové častice, ktoré majú vysokú afinitu k takejto prírodnej smole – má ju aj zlato. Éto vsjo!

  Monster magnet meets magnetic fluid…
  https://www.youtube.com/watch?v=L8cCvAITGWM
  Sentient Black Goo…
  https://www.youtube.com/watch?v=aRT-H9dbOlQ
  MacIntyre: Najdrsnejšie mestá sveta – Praha (CZ Dabing)
  https://www.youtube.com/watch?v=YLfslbQtNyQ

  • tomáš marný napsal:

   Milý maroši,
   bylo by dobré si poslechnout slova vědců a odborníků a hlavně anglické vojačky Rachel, které vpíchli BLACK GOO do těla. Není tomu ta jak si myslíš…..
   A mimo jiné ten důkaz Sentient Black Goo vypadá že někdo do černé hmoty zabalil neodymový magnet…..
   Je to podvrh. Všemu je opět jinak…..
   tm

   • Maroš napsal:

    Tomáši – ak sa bavíme o rozhraní bio-techno – magnetit spĺňa túto požiadavku – takže bez démonov…
    „Je známy aj biochemický vznik magnetitu. Kryštály magnetitu boli nájdené v telách niektorých baktérií (napr. Magnetospirillum magnetotacticum) ale aj v nervových centrách včiel, termitov, rýb a niektorých vtákov (napr. holub) ale aj v ľudskom tele[3][4]. “
    Ad ryžovanie – „Magnetit sa však môže hromadiť aj v riečnych náplavoch a plážových sedimentoch, pretože je pomerne odolný a dostáva sa do ťažkej frakcie. “ = prienik ropy-asfalténov cez naplaveniny magnetitu = Black Goo oil.
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Magnetit

    Tomáši – neodýmový magnet je sofistikovaná výrobok – trvalo zmagnetizovaný.
    https://www.magnety.sk/neodymy/extremne-silny-kancelarsky-magnet-okruhly-cierny/
    TOTO JE DÔLEŽITÉ – NIE BLACK GOO! Že dokážu vyrobiť neodýmový magnetický nano prach!!! A ten dostať do nás!
    „Nové aplikácie nanotechnológií zahŕňajú kvantové body. “ = rozhranie bio-techno!
    https://what-is-nanotechnology.com/5DE-Neodymoxid-Nd2O3-Neodym-Magneten.htm
    K článku dole – ad prikladanie magnetitu – A polarita? Lepší je sofistikovaný magnet – prípadne práca s magnetickým polom medzi dvomi extra silnými magnetmi.
    http://kamene.vzostup.sk/magnetit
    Bolo by dobré prelúskať – kde v ľudskom tele sa prirodzene tvorí bio-magnetit a čo ovplyvňuje…

    „Biomagnetizmus je fenomén, v ktorom sú magnetické polia vytvárané živými vecami, najmä ľudským telom; (odlišné od magnetických polí aplikovaných na telo, nazývaných magnetobiológia). Magnetické polia tela sú veľmi slabé a merajú sa s citlivým detektorom nazývaným SQUID (supravodivé kvantové interferenčné zariadenie), zvyčajne v magneticky tienenej miestnosti, ktorá vylučuje väčšinu vonkajších porúch. Na celom svete existuje asi 160 laboratórií, kde sa merajú polia z rôznych častí tela; väčšinou meria magnetické pole z mozgu, nazývané magnetoencefalogram alebo MEG. MEG zobrazuje doplňujúce informácie k elektroencefalogramu (EEG) a vytvára nové hodnotné informácie o normálnom ľudskom mozgu. Ukazuje tiež sľub v klinickej diagnóze mozgových abnormalít. Biomagnetizmus je teda sľubným novým oknom do ľudského tela vo všeobecnosti a najmä do mozgu. Thayerova škola inžinierstva v Dartmouthu teraz získava systém MEG a očakáva sa vzrušujúci vývoj. “
    “ V roku 1969 postavil Cohen na MIT komplikovanú tienenú miestnosť, ale stále potreboval citlivejšie detektor. James Zimmerman práve vyvinul extrémne citlivý detektor nazývaný SQUID (Superconducting Quantum Interference Device). Cohen a Zimmerman nastavili tento detektor v novej miestnosti, aby sa pozreli na srdcový signál tela – magnetokardiogram (MCG). Po prvýkrát boli signály jasné a ich výsledná správa, nazývaná magna charta biomagnetizmu, viedla do novej éry biomagnetizmu. Cohen potom meral prvý jasný signál z mozgu alebo z magnetoencefalogramu (MEG). “
    https://engineering.dartmouth.edu/events/biomagnetism-magnetic-fields-produced-by-the-human-body/

    „Biomagnetika sa týka štúdia vlastných magnetických polí. Tieto polia sú mimoriadne slabé a sú zistiteľné len s mimoriadne citlivým zariadením, ktoré blokuje všetky vonkajšie magnetické polia, vrátane zeme. Ľudské telo produkuje zložitú elektrickú aktivitu v niekoľkých rôznych typoch buniek vrátane neurónov, endokrinných a svalových buniek – „Excitabilné bunky“. Ako celá elektrina robí, táto činnosť vytvára aj magnetické pole. Biomagnetické polia tela, aj keď sú extrémne maličké, sa merali technikami vrátane magnetoencefalografie (MEG) a magnetokardiografie (MCG). Tieto techniky merajú magnetické polia produkované elektrickou aktivitou v tele.“
    https://www.quora.com/Do-human-bodies-generate-magnetic-fields-with-the-electrical-currents-that-flow-through-it-If-so-can-we-detect-it

    Záver – „“Excitabilné bunky“ – neuróny, endokrinné žľazy, svalové buňky. – v interakcii s magnetickými nanočasticami na rozhraní kvantových bodov. ??? Zosilovače, vysielače, prijímače!

    • tomáš marný napsal:

     Milý maroš,
     moc děkuji za tato data či některé informace, mnoho jsem jich znal, ale jsou zde také pro mně novinky. Díky ještě jednou…..
     tm

     • Maroš napsal:

      Tomáši – ide v podstate o 2 technologické smery robotizácie – 1/ vývoj robotických strojov s umelou inteligenciou a silikónovou bio-formou – patria sem aj vyvíjané sexuálne mašiny,
      2 / degenerácia človeka na biorobota. keďže a/ drábi s korbáčmi nedokázali zvýšiť produkciu vďaka odmietaniu zapojiť invenciu v prospech zotročovateľa, b/ manipolatívne sebazotročenie pomocou ovládačov síce motivuje zapojiť aj invenciu, ale tiež nedokáže vymačkať maximálny výkon, pretože človek chce aj žiť a podľa svojich predstáv – aj keď ako manipulované zviera, takže prichádzame k tretej fáze otroctva – c/ biorobotizácia – výroba strojov z ľudí, aby sa z nich cez ovládanie ich excitačných buniek ovládaných na diaľku nanotechnológiou – vymáčkol maximálny výkon, vzhľadom na plánovanú genocídu ľudstva a ponechanie len cca 500 miliónov maximálne efektívne obslužných otrokov pre 500 miliónovú parazitickú elitu v rámci plánu Zlatej miliardy populácie na Zemi. Táto biorobotizácia už dávno prebieha v rámci programu tzv. univerzálneho top vojaka, tak prečo by nie aj v rámci programu top univerzálneho servismana! Jedno z Paretovych pravidiel /taliansky ekonóm/ – „20% klientov nám prináša 80% zisku“ – tak si to dajte dohromady – ja šialený nie som! Toto sú reálne plány s ľudstvom v predstavách narcistickej sebaelity! Takže žiaden pervitín na zvýšenie výkonu – nanotechnologické ovládanie excitačných buniek človeka! Takže do prdele aj s démonmi – toto je technologická skutočnosť!

      • senkovic napsal:

       Správa pre „Maroša“.
       Tvoje komentáre ma mimoriadne zaujali, zjavne vieš viacej ako všetci tu diskutujúci.
       Ja sa zaoberám (laicky) o Zlatú miliardu, globálneho prediktora, chemtrails, povinné očkovanie a rôzne programy amerických vojenských kruhov a o mimozemské veci – planéta Serpo, Arcturius a podobne. Chcel by som o týchto veciach vedieť viac, napr. kto všetko zo Zeme tvorí globálneho prediktora a ktoré iné ako pozemské entity; kto, kedy a ako vytvoril pozemské rasy, lebo Darvinizmu ani ja neverím, a podobné zaujímavosti. Môžeš sa mi ozvať? Keďže nepoznám iný bezpečný spôsob nakontaktovania, uvádzam svoj mail: sloviak@mail.t-com.sk. Ďakujem.

 5. Lucide napsal:

  Počuli ste niekto o látke zvanej mumio? Je to tiež forma black goo?

  • tomáš marný napsal:

   Milá(ý) lucide,
   mumio je ABSOLUTNĚ něco nesrovnatelného s BLACK GOO. Jsou to naprosto rozdílné hmoty a nedají se porovnat…..
   tm

  • Maroš napsal:

   Lucide – ide o prírodný balzám na báze humusu – humínových kyselín – ako produkt dlhodobého rozkladu organickej hmoty – podobne ako ropa a asfalt, ale konkrétne ide o humifikované exkrementy a telá netopierov, ktoré sa storočia aj tisícročia hromadili v skalných puklinách – aj za anaeróbnych podmienok vďaka presakujúcej vode, až vzniklo toľko tejto hmoty, že začala vytekať niekde von ako smola. Vzhľadom na vysokú virulentnosť netopierov – by som to do huby nezobral! Bol to hit v 90-rokoch – vozili to sem občania bývalého ZSSR. Ako vidím – vždy po generácii a strate pamäte sa tieto zázračné sračko-novinky objavujú znovu!

 6. Maroš napsal:

  AKO Z TOHO /OTROCTVA/ VON – o. i.
  1/ Podľa pravidla Časového Menežmentu – „Každý má právo priznať, že je slabý – každý má právo požiadať o pomoc!“ – je to základ ľudskej konceptuálnej sociálnej – solidárnej koexistencie! Presný opak asociálneho „vývojového“ darwinizmu – neoliberálneho davoelitárskeho fašizmu – s právom na existenciu len pre tých najsilnejších!
  Teda – máme právo priznať že sme zotročení a máme právo požiadať Stvoriteľa o pomoc! Ako? Pomocou ARGENTUM ASTRUM! A práve magnetické nano-neodýmové častice majú blokovať produkciu argentum astrum, ktoré nám umožňuje – kvantovým prechodom – spájať sa so Stvoriteľom – podstata našeho zotročenia spočíva celkovo v blokovaní /odmietaní/ tejto komunikácie! To však neznamená, že táto blokáda je absolútna, pretože Stvoritelovi cestu k nám nemožno zablokovať – zablokovaná je „len naša spravodajská väzba tvorivých bytostí k nemu“ – preto neplatí výrok francúzskeho filozofa židovského pôvodu Jean-Pavla Sartre, že „Pokiaľ existuje sloboda – neexistuje Boh, pokiaľ existuje Boh – neexistuje sloboda“ – naopak – ako duchovné bytosti sme súčasťou Stvoriteľa /NIE SÚČASŤOU YAHVEHO!/ – teda aj jeho slobody JEDNOTY – našou úlohou je byť slobodný a hlavne sa slobodne VYVÍJAŤ- ROZVÍJAŤ – čo neznamená bezbrehú nutkavú slobodu zvieraťa – naša sloboda je orientované na plný osobnostný rozvoj jednotlivca a celku – teda na spoluprácu – teda nie na súťaž a konkurenciu – ktorá je základom seba-exploatácie! Darwinizmus je absolútna pliaga ľudstva!
  Téma: šišinka mozgová, tvorba argentum astrum, ormus – monoatomické zlato – pozor – dá sa získať aj v ideálnej forme z niektorých rastlín…
  http://www.infokoloidy.eu/monoatomarni-zlato.php
  Argentum astrum – J. Chvátal
  https://www.youtube.com/watch?v=Sq_FF-7YzCM
  Výzva ku genocíde ľudstva na 500 miliónov
  Dekódováno – Georgijské kameny -dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk
  https://www.youtube.com/watch?v=FShwK__VdUg
  Farrakhan: American Government Plans Genocide of 2 Billion
  https://www.youtube.com/watch?v=TkWRBlAgvO8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.