Důsledky a problémy z chemtrailů se snaží vysvětlit nevysvětlitelným. Konečně začínají něco málo odhalovat i oficielně. Pro mnohé už pozdě

…..i když trochu jiným způsobem se lidem snaží naznačit tíživou a přímo katastrofální situaci v české kotlině. Neustále bubnuji na poplach a skoro už trapně opakuji jak je důležité denně dýchat sůl…..

00:54

…..pokud tak lidé nebudou činit, vystavují se velkému nebezpečí rozedmy plic a plicní embólie. Vážení čtenáři tadesca, uvědomte si prosím, že žijeme už dávno ve WWIII, která je nad našimi hlavami a my s tím nemůžeme zatím nic dělat.

To jediné, co Vám, nám všem zbývá na boj proti farmaceutickým zločincům, deep state zločincům a těm, kteří tohle zorganizovali, není nic jiného než dýchání soli. V opačném případě to nemusíte už nikdy rozdýchat.

Vím o čem mluvím. Podívejte se kolik mladých lidí dneska umírá a kolik má problémů s dýcháním. O starší generaci už raději nemluvím.

Právě nyní jak píši tento text, byl jsem se mezitím podívat venku na louce, je 00:19,  a nad hlavou mně hřmělo hned 5 letadel, které rozprašovaly ty jejich coctaily. Je to skutečně šílené. Proto buďte na sebe přísní a prosím snažte se dýchat hodně soli. Jinou obranu nemáte. Až začnou problémy, už to nemusíte zvládnout a v nemocnici se o Vás „postarají“.

Téměř milion Čechů trpí neléčitelnou nemocí. Projevuje se kašlem a většina lidí o ní netuší

Zhruba 800 tisíc Češek a Čechů. Tolik lidí podle lékařů trpí chronickou obstrukční plicní nemocí. Více než půl milionu z nich ale neví, že v sobě neléčitelnou nemoc mají. A ročně na ni zemřou tisíce lidí.

Lékaři

Podle statistik České pneumologické a ftizeologické společnosti na nemoc ročně zemře zhruba 3500 lidí. Čtyři pětiny z nich si za nemoc mohou díky kouření sami, roli ale hraje i prašné prostředí, nevhodné zaměstnání a smog. 

tm komentuje: AHA, nevhodné zaměstnání a smog a taky prašné prostředí. No tak to je tedy bomba. Mají asi na mysli že musíte chodit každý den venkem do práce přes prašné prostředí a smog. To nevhodné zaměstnání je myšleno jak? To které nemáte doma ve sklepě čí v obýváku a musíte chodit do práce a vyjít z domu na ulici?????

Chronická obstrukční plicní nemoc se nejčastěji označuje jako kuřácký kašel, který většina lidí bere na lehkou váhu. Ve skutečnosti ale jde o vážnou nemoc, která je ve skutečnosti kombinací dvou chorob: chronické bronchitidy a rozedmy plic.

Nemoc způsobuje vážné poškození plic, při němž se postupně uzavírají plicní kanálky. Vyvolává také pneumotorax, tedy nahromadění vzduchu v pohrudničním prostoru, a způsobuje plicní embolii, při níž se uzavřou plicní tepny krevní sraženinou.

Léčba proti nemoci neexistuje. Lékaři se zaměřují pouze na zmírnění příznaků a co nejlepší kvalitu života nemocného pacienta, odstranit její následky ale nedokáží. Nemoc je nezvratná.

tm komentuje: tím pomalu lidem naznačují, že se jedná o smrtelnou chorobu, která se nedá léčit a trpí ji 800.000 lidí. No žasnu a fakt je mi z toho blujno. A potom ještě lidi straší tím, že není úniku. Prosím Vás, je!!!!! Dýchejte sůl, která v plících vše zoxiduje a hleny se odstraní částice chemtrailů z plic ven…..

To v praxi znamená, že i když nemocný kuřák přestane kouřit, jeho zdravotní stav se do normálu nikdy nevrátí. Nemoc ale nevzniká jen u kuřáků, častá je i lidí pracujících v hůře dýchatelném prostředí nebo prostředí se škodlivými plyny a prachem.

tm komentuje: Ano tím myslí chodit po ulici a dýchat ty jejich chemtrailové coctaily. Výsměch škodlivé plyny a prach.

Nemoc se projevuje především kašlem, který je intenzivní hlavně po ránu a dochází při něm k vykašlávání hlenů. Dalším příznakem je ztížené dýchání, dušnost a zadýchávání se. Pokud trpíte alespoň tři měsíce v roce nepříjemným dráždivým vlhkým kašlem, měli byste zvážit návštěvu svého lékaře.

Podle odborníků touto nemocí v jednom ze čtyř stádií trpí kolem 700 až 800 tisíc lidí. Pokud se nemoc zachytí včas, tedy v prvním stádiu, lze nemocnému obvykle dopřát život bez většího omezení. Lidé ve čtvrtém stádiu obvykle nejsou schopni dýchat bez přístrojů a i posazení se na posteli u nich vyvolá takové zadýchání, jako kdyby uběhli maraton.

Zdroj: https://eurozpravy.cz/domaci/zdravotnictvi/239122-temer-milion-cechu-trpi-nelecitelnou-nemoci-projevuje-se-kaslem-a-vetsina-lidi-o-ni-netusi/

tm komentuje: Nenechte se zastrašovat, dělejte, co jsem Vám napsal a prosím důsledně. V dnešní době je nutné na sebe být přísný, jinak ne…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16
Komentujte

avatar
6 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
terezapavel blahetaMilan PoláčekSylvaDracon Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Marcela
Host
Marcela

Jak se prosím dýchá sůl, asi jsem to propásla. Děkuji

jandera
Host
jandera

Jako aerosol, ale důležitý je způsob dýchání, nejlepší je přes něco co má nějaký odpor, aby plíce museli makat a ne se flákat jako při inhalaci z inhalátorů, samozřejmě nemusí jít pouze o roztok vody a soli.

https://www.dedekkorenar.cz/clanky/o-zdravotnich-souvislostech/-o-dychani-sifonem.html

https://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-produkty/sif4-sif6—dychaci-sifon-p86.html

http://www.centrumzdravi.net/frolovuv-dychaci-trenazer.html

Anan
Host
Anan

Vrchovatá lžíce himalájské soli do 1 litru vody a inhalovat. Můžete přidat vrchovatou lžíci chloridu draselného – KCL (maximálně čistého). Sehnala jsem ji na internetu.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Marcelo – vzpomínám si a bylo to v televizi někdy před rokem nebo dvěma, že v Praze nějaký doktor zapojil pacientku s tím problémem s dýcháním, na umělý krevní oběh a její plíce odpojil a proplachoval roztokem soli. Již nevím jak moc koncentrovaným a zda to byla jen kuchyňská sůl nebo mix se solí draselnou. Ale je vidět, že ne všichni doktoři mají amputovaný mozek. A dokazuje to pravdivost tvrzení T.M. že dýchání toho solného aerosolu může výrazně pomáhat. Pacientka posléze byla probuzena a za pár dnů mohla odejít z nemocnice praktiky zdravá. Takže kecy doktorů bez mozku, že ten… Číst vice »

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

zde na https://tadesco.cz/jak-si-muzeme-sami-pomoci-se-zbavit-jedu-ktere-mame-z-chemtrailu-v-plicich/ možná by jste to mohli dát do rubriky zdraví jako samostatnou rubriku napři inhalace soli nebo tak…
jinak potvrzuji..od minulého týdne tuberácký kašel -věděl jsem hned co to je..žádná teplota jen kašel a do toho teče i z nosu, ale rýma to není a stravou také ne..tak inhaluji a vykašlávám..vydržet se musí

martin martin
Host
martin martin

Hrozný jak zase práškujou, včera byla obloha celá zamračená umělou oblačností a na horizontu byla vidět jasná obloha, bylo to jak seřízlí nožem, no bych blil.

Anan
Host
Anan

Tomáši, pomohla by kromě inhalace nějaká maska z této stránky? http://www.ochrannepomuckycz.cz/ochranne-pomucky-respiratory-filtracni-masky-c-197_201.html

KMnO4
Host
KMnO4

Ještě bych k detoxu přihodil kombuchu, chlorellu, koriandr(= bylina, která dokáže účinně odstraňovat těžké kovy (konkrétně hliník, rtuť, olovo), a to v několika málo týdnech. Připravte si čerstvý koriandr, díl jablečné šťávy, stejný díl vody. Koriandr nasekejte a rozmixujte s vodou a jablečnou šťávou. Popíjením nápoje pomůže k rychlé očistě organismu.)
Více třeba zde: https://www.celostnimedicina.cz/toxicke-kovy-a-jejich-pusobeni-na-nase-zdravi.htm

Milan Poláček
Host
Milan Poláček

Prosím Vás, pozor na takové rady…. Koriandr se nesmí užívat, pokud jsou v ústech kovy=amalgámové plomby, zlato, rovnátka apod!!! Jinak se do krve dostane velké množství těchto kovových částic, které se rozpustí a k tomu ještě vyvážou ze tkání, může dojít k těžké intoxikaci, ke zhoustnutí krve a infarktu, zejména u starších lidí. I detox má svá pravidla! Také se musí k tomu dávat látky, které to nejen vyvážou, ale hlavně zneutralizují, jinak si těžce poškodíte vnitřní orgány. Když neovládáte dobře správné a bezpečné postupy, tak neraďte!

Dracon
Host
Dracon

Užívání peroxidu vodíku – antibakterin 3%- ne ten obyčejný z lékárny, očistí tělo od všech jedů – a octování vzduchu, vyčistí dokonale vzduch ve vašem okolí

Sylva
Host
Sylva

Mohu se zeptat kolik kapek antibakterinu se užívá? Děkuji

Milan Poláček
Host
Milan Poláček

Zvýšená hladina peroxidu vodíku v těle negativně ovlivňuje tvorbu hormonů, které mimo jiné ovlivňují růst vlasů. Jestli nechcete být plešatý, tak bacha na to !

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Lépe být plešatý a živý nežli nemocný až mrtvý. Ale pravdou je, že pokud někdo trpí pharyngitidou tak by asi neměl ten peroxid vodíku zkoušet. Mohl by si popálit sliznici jícnu a možná i žaludku.

tereza
Admin

Dává se několik kapek (podle dávkování na různé problémy) do cca 3 dcl vody. Popálení nehrozí.

tereza
Admin

Když tak mě opravte, ale v těle snad nemůže kolovat peroxid vodíku. V těle se snad štěpí na vodík a kyslík. Nebo ne?