Dutá Země – Důkazy najdete na Google Earth

Milí čtenáři, jak jsem na začátku seriálu o duté Zemi slíbila že bych ráda téma doplnila o další díly, právě jste se dočkali. Toto pokračování není z přednášek tomáše marného. Další články u Dutozemi mám ještě v přípravě a původní seriál bude vycházet dál…
V tomto dílu vám ukážu, jak na Google Earth zcenzurovali otvory na pólech, abyste neznali pravdu a aby jejich snímky na první pohled odpovídaly oficiálně představované teorii. Jenomže cenzura nad severními a jižními póly je nějak bramborově udělaná a nefunguje vždy za všech okolností jak by měla. Když víte co máte dělat a když víte na co se máte dívat, uvidíte tam věci, ze kterých možná někteří z vás ještě dlouho nebudou moct spát.
Všechny obrázky, které v tomto dílu uvidíte, jsem nafotila pomocí klávesové zkratky přímo z programu Google Earth Pro, což je program zdarma. Kdokoliv z vás si ho může okamžitě stáhnout a může si okamžitě ověřit úplně všechno, protože níže najdete i pokyny, jak docílit toho, abyste mohli vidět to samé. Důkazy jsem vám teď předložila, ale ověřit si to musí každý sám za sebe a velice vám to doporučuji, protože to co si člověk zažije sám, se nedá srovnat s tím co jenom vyčetl.
Snímky jsou tu vložené tak jak se mi je podařilo zachytit, jsou na 1000% autentické a v žádném případě jsem na nich nic neopravovala v grafickém programu.
Pokud Google Earth nemáte nainstalovaný, právě teď je vhodná chvíle. Můžete si ho stáhnout ZDE a rovnou si ověřte a zkontrolujte vše, co tady napíšu. Uvidíte, že to tak opravdu je a vaše prohlídka tak může být zajímavě interaktivní.
Otevřete program a rovnou se podívejte na severní a jižní póly na Zemi. Všimněte si, že přesně v místech, kde by měly být otvory v duté zemi, se nacházejí podivné kružnice. Jakoby někdo zapnul Photoshop a prostor nad otvorem dostavěl z jiné vrstvy, která používá jako texturu své okolí, které do tvaru slunce zatáhnul směrem do centra. Tak vznikají jakési kružnice, které při povrchním pohledu běžného člověka moc netrknou, ale když víte co máte hledat, začne vám to být zatraceně hodně divné.
Ještě divnější vám to přijde ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tyto cenzurované kružnice jsou POUZE A JEDINĚ na pólech, nikde jinde na mapách je nenajdete… Co tam sakra je, že to nesmíte vidět? – Pojďme si to společně ukázat:
ZEMĚ
Severní pól:

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG: Dutá Země – Důkazy najdete na Google Earth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. hajc napsal:

  Pokud je to o duté zemi pravda, pořád se s tím nemůžu nějak srovnat a my žijeme uvnitř, tak neměly by otvory na pólech být směrem nahoru a né dovnitř? Když my jsme ti uvnitř otvory by měly logicky být směrem ven

 2. Pavel napsal:

  Dutá Země není pravda – tedy alespoň ne v tom smyslu, že bychom my žili uvnitř duté Země. To že naše Země je dutá, nebo v ní jsou dutiny a v uvnitř žijí nějaké bytosti to je možné. Ale my jsme na povrchu – ten obrázek noci a dne v duté Zemi to jasně dokazuje. Kdybychom totiž žili v duté Zemi tak bychom v noci viděli světla měst na protilehlé straně. Protože ano, lze si představit v duté Zemi zdroj světla a tzv. černou hvězdu, která ten zdroj zastíní. Ale není tak velká, aby zastínila celou protilehlou polokouli. Takže pro mne vyřízeno – dutá Země možná je, ale by žijeme na jejím povrchu. A když se TM koukne na ten obrázek z 18.8. tak asi uzná, že je to logický důkaz toho, že to takto fungovat nemůže. Lze udělat světlo (vyrobit jej nějak) ale nelze vyrobit tmu. Neb tma je neexistence světla a na naší planetě je tolik a tak moc osvětlených měst a nejen měst, ale i hořících plynových polí, že jsou vidět z Vesmíru. Takže bychom je viděli i my v noci. Neexistuje žádná možnost tzv. noční klenby – neb by musela být obrovská – o průměru skoro 12 tisíc kilometrů a nic takového uvnitř naší Země prostě není. Ještě jednou – podívejte se dobře na ten obrázek duté Země – zobrazující den a noc v ní. Děkuji.

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   není to tak jak říkáš a je nutné si všechno nastudovat. Věř samozřejmě čemu chceš, vím že žijeme v duté Zemi. Ale nehodlám nikoho přesvědčovat. Však jednou poznáš sám…..
   tm

   • Herold napsal:

    Já myslím, že v Duté Zemi dle TM žije jen tm, aluška, raja a několik dalších. Ostatní žijí na povrchu.

    • zdeněk540 napsal:

     Alespoň tu máme spoustu místa, čisté přírody nezničené přelidněným povrchem, klid a pohodu. 🙂
     Zastavte se Herolde někdy na návštěvu…..

     • Herold napsal:

      Pokud mě strážcové u děr na severním a jižním pólu pustí, tak přijdu. Prozatím tam dole pozdravujte Agharťany, Lacerty a mnoho dalších obyvatel. A jak jste na tom s imigranty všech ras? My tady nahoře začínáme mít s nimi problém. Už brzy dostanete tam dole taky kvóty na jejich přijímání. Zatím vymyslete, jak je vystřelit někam na černou hvězdu.

 3. Katarìna napsal:

  Tema dutej zeme je velmi zaujimava. Ak chodite na turistiku do hor skuste sa lepsie porozhliadat z nejakeho kopca okolo seba. Ak by sme zili na vonkasej strane, tak by sa nam mal obzor otvarat, ale on sa uzatvara….

 4. McVitas napsal:

  Otvarat ako? Z vysoké hory člověk vždycky jasně vidí že obzor je zakulacený doleva i doprava směrem dolů. Kdybychom byli uvnitř duté Země tak žádný obzor není a vidíme donekonečna jen by se to v dáli ztracelo v oparu 😉

 5. Kabrichard napsal:

  Keďže nikde inde na mape také kruhy niesú, čo sa tvrdí v texte, tak v tom prípade by musel ten kto to písal preskúmať detailne mapu celého sveta. Takže pri doporučení stiahnite si aplikáciu a overte si to sami je ponúknutá možnosť roky skúmať mapu celého sveta? A kedže je v Photoshope pre pokročilejšieho používateľa veľmi jednoduché vytvoriť nerozpoznateľnú ilúziu hocičoho, ako by niekto nemohol vedieť zaplácať dve bodky nakreslením bieleho snehu hociako. Tak isto by som mohol pokračovať v ďalších bodoch, ktorých je na tak krátkom článku požehnane, ale to asi ani nie je podstatné tiež z dostatočne veľa dôvodov ktoré nebudem písať, ale napíšem len bod ktorý mňa zaujíma najviac, a to. Má pán alebo paní čo toto píše, nejakú slabšiu inteligenciu, alebo v to verí tak silno, že to ani nechce vedieť, keď nepochopí tieto veci, alebo existuje ešte nejaká iná možnosť? Alebo kombinácia všetkého? Akceptujem aj iné odpovede, pozitívne, alebo negatívne, ale najviac by som bol vďačný za odpoveď na túto moju otázku. Prejem príjemný večer.

 6. sova napsal:

  Překombinovaná fantazie! A co takhle radši tento pohled: PŘÍMÝ PŘENOS: Mezinárodní vesmírná stanice: za 93 minut obletí celý svět:
  https://tv.idnes.cz/primy-prenos-mezinarodni-vesmirna-stanice-za-93-minut-obleti-cely-svet-1z1-/zive.aspx?idvideo=V171206_144202_technet_stan

  • raja napsal:

   Duté se může zdát jako vypouklé…

  • Kabrichard napsal:

   Jasne, ale keď je to tak, že má prekombinovanú fantáziu, tak prečo nenapíše, že mám takú teoriu, (keďže mám prekombinovanú fantáziu), že tie čiarky na mapách google by z 0,001% mohli byť kvoli dutosti Zeme, ale nemám to ničím podložené a môže to byť kvôli milión iných dôvodov, ktoré tu nebudem písať, ale možné to je. Ale radšej napíše „a teraz je to jasné, už aj na Google to je, ďakujem ľudia, majte sa a zbožňujte moje články“ veď to je chorá mysel…

 7. Kabrichard napsal:

  Súhlasím s p. Pavlem a ani by som sa s ním nehádal, kedže o tom sám písal admirál, že mal halucinácie z otravy plynom. Mohla by byť totiž nejaká vyššia civilizácia taká, že by sa nám horko ťažko na 10 minut zjavila a povedala by nám len to čo už každý aj tak vie, a to že našou chamtivosťou zapríčiníme to, že raz všetci zomrieme? To je rovnaký nezmysel, ako keby nejaký fajčiar neprestal fajčiť len kvôli tomu, že nevie že je to škodlivé. Veď to všetci vedia a aj tak neprestanú. Je z toho jasne cítiť fantázia admirála, ktorému sa ale reálne mohli zdať zlé veci, ktoré sa môžu zdať každému čo prežije nejakú traumatickú skúsenosť, ako napr byť vojakom a.t.ď. Ja poznám ďaleko hodnotnejšie fakty, a keby bola pointa celého tohto kilometrového článku len to, že máme byť na seba dobrí, inak zomrieme, tak pardón, ale to môže vymyslieť a uveriť tomu fakt iba moc obmedzený jedinec a nie nejaká vyššia civilizácia ako sa tu v článku píše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..