Dutá Země – krátké opakování …

Je zajímavé, jak téma duté Země dokáže vyvolat tolik emocí, zde v komentářích, ale hlavně jsem dnes dostala několik e-mailů. Většina není schopna toto téma zpracovat a položili mne slušné otázky, ale někteří lidé ukázali, že znají slovník vulgárních slov a předvedli tak, že pokud je něco duté, tak to jsou především jejich hlavy. Zde na tadescu máte celou rubriku o duté Zemi, proto zde uvedu jen malinkou část toho základního.

Důležité video máte zde: 

 

Skutečnost je  taková:
 
– vnitřní průměr země – cca 12754 km
– venkovní průměr země – 15330km
– tloušťka skořepiny – 800 mil – 1288 km
– slunce (rezonátor) Ø 350 km – rotuje kolem černé hvězdy
– měsíc (satelite) Ø 450 km – rotuje okolo černé hvězdy
– black star (černá hvězda) Ø 1000 km – je statická
– Otvory na pólech mají Øcca 1400km.
 
 
Černá hvězda je vnitřním modelem skutečné hvězdné oblohy. Je ve středu duté země. Má porézní povrch v podobě výběžků a kráterů, které z vnitřního povrchu země působí dojmem menších a větších světélkujících hvězd. Uvnitř rotuje jádro, čímž černá hvězda vytváří:
 
– Magnetické pole země
– Shumanovu frekvenci
– Spin – náboj – nabíjí jednotlivé atomy – působí přitažlivost (gravitaci)
– Je energetický zdroj, jak uvnitř tak na povrchu země.
 
Drobné úlomky černé hvězdy, pokud neshoří v atmosféře, dopadají na zemi jako meteority. Náboj černé hvězdy (přitažlivost zemská) lze vyrušit, či utlumit buď elektromagneticky, nebo uzpůsobením tvaru – lamelové, plástvové segmenty, či pohybem po hyperbolické spirále (ptáci, kytovci, plazi atp.)
 

 

 
Slunce je rezonátor energie stvoření. Je živeno konstruktivní energií planety, kterou přetransformovává do žlutého světla, které jediné používá pravotočivou vlnovou frekvenci. Je to konstruktivní světlo tvořivé síly a šíří se po parabole.  Stejně jako země je též duté.
 
Měsíc je největším útvarem mezi zemí a černou hvězdou. Je zajímavé, že když církev konečně přijala za své, že se planety otáčejí okolo slunce a okolo svých os, jediný měsíc, který se „prý“ točí okolo země, dostal vyjímku, aby se nemusel točit ještě okolo své osy, stejně jako slunce a země je též dutý.
 
 
 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. romča napsal:

  Veľmi ma zaujíma odkiaľ to všetko viete.. Niekto vám to povedal, alebo napísal, alebo zatelepatil.. Nemyslím to v zlom, ja verím každému jednému slovu, len ma proste zaujíma odkiaľ, od koho pochádzajú tieto dáta.. Je fascinujúce, že niekto vie a používa tieto dáta a drvivá väčšina ľudstva o tom vie veľké h**no a ešte sa budú hádať, že oni majú pravdu 🙂

 2. Tomáš napsal:

  Toto video které jste do článku přidala jasně dokazuje že my uvnitř planety nežijeme. O tom že je Země dutá jsem přesvědčen. A je mi taky jasné že tam žijí bytosti vyspělejší než my.

 3. svalovidoslava napsal:

  Je mi jedno, jestli si někdo myslí, že žijeme vně, uvnitř Země nebo na “ bramborové placce“, tedy ploché Zemi. Spíš mne fascinuje, že někdo stále věří tomu, co se musel učit ve škole a věří „fotkám“ z Nasa, když oficiálně vyšlo x- článků, že Země nemá tvar koule, ale jakési „hrušky“ a přitom fotky ze satelitů ukazují kouli nebo polokouli, takže lidem nedošlo, že něco na tom je špatně…..

 4. Streda napsal:

  Jakým způsobem v takové dutině, ve které prý žijeme, vznikne zatmění Měsíce? Co ho zatmí, když to není sama Zeměkoule?
  Jinou otázkou je, co se nachází v naší obyčejné Zeměkouli…

 5. Streda napsal:

  Ostatně, pokud bychom žili na vnitřních povrchu duté koule, a Slunce vevnitř, pak by nemohl být natočený americký film Jádro
  dokument o cestě do hloubky Zeměkoule.

 6. Vítězslav Kühn napsal:

  V Bibli je psáno, že Bůh řekl: „Prozkoumáte-li základy země a změříte-li vesmír, zřeknu se svého lidu.“ Připomenu jenom Kolský vrt, kdy se dostali do hloubky 12 km. Mohu to zlehčit tím, že vlastně žijeme uvnitř země, protože máme palce u nohou obráceny nahoru. To je tím, že chodíme pořád do kopce. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..