DUTÁ ZEMĚ – Otvory na pólech (3. díl)

Tento článek je přejatý z webu Aluska.org. Pokud máte zájem o hodnotné vědomosti, doporučuji vám jej navštívit.
Na severním a jižním pólu jsou otvory. Nelze jimi proletět se stroji na konvenční explosivní pohon, jelikož tam nefungují vnitrozemské fyzikální zákony. Explozivní motor v takovém případě přestává fungovat a zřítí se do vody. Průlet je možný pouze s pohonem implozivním. Piloti civilních aerolinií musí podepsat prohlášení, že nepřeletí 86. rovnoběžku. Oba póly jsou satelitem pečlivě hlídány.
Výskyt sladké vody na pólech je způsoben prouděním sladké vody skrze polární otvory z povrchu planety, kde jsou všechny moře i oceány sladké…
Pamatuji si jak jsem ve škole strašně mudrovala nad tím, proč máme na severu sladký ledovec ve slaném moři a nikdo mi to pořádně nedokázal vysvětlit. Když přijdete na teorii dutozemě, tato a mnoho dalších podivných záhad které vám vrtají hlavou, jsou vysvětleny velmi jednoduchým způsobem. Pokud je člověk nimral, může alespoň na internetu najít strohou odpověď, že sladké ledovce jsou ze srážek a sněhu… No, udělejte si názor sami, jestli můžou tak obrovské ledovce vyrůst jenom z toho co naprší z nebe.

Otvor na severním pólu (snímek níže pochází z animace na YT na této adrese: https://www.youtube.com/watch?v=bxT-gfy58aE) Ukazuje vývoj ledu v okolí severního pólu za období 12 měsíců. Animace má v daném místě podezřelou prohlubeň, která zastáncům teorie dutozemě připadá dost zajímavá):
Norad zveřejnil snímky oběhu družic „okolo“ země. Ze snímků je zřejmé, že určitým místům se jejich oběžné dráhy vyhýbají. Podle toho lze odhadnout velikost polárních otvorů a působení sil se kterými si konvenční fyzika nedokáže poradit. Zkrátka to v těch místech padá…..
Polární záře je světlem, které prochází skrze polární otvory z druhé strany. Je to druh proudící energie:
Aurora Borealis – polární záře
obrázek z Apollo 11.  rok 1969
Snímek z roku 10.3.2008 (nahoře), který ukazuje pokrytí ledovcem v okolí severního pólu prozradil lidstvu něco, co mělo zůstat utajeno. V místě kde je otvor v severním pólu, ho někdo zapomněl zamalovat.
Obrázek níže byl zveřejněn v zahraničním článku s německým komentářem tohoto znění:
,,Fiktivní příběh, nebo tvrdá realita?? Položme si otázku: Například, proč jsou póly armádně zakázané oblasti? Proč neexistují žádné záznamy od průzkumných ponorek? Proč mají i ostatní planety ledové přikrývky v oblasti svých pólů? Všechny výzkumy ukazují: Země je dutá a ostatní planety také!“
Německý článek o duté zemi, ze kterého čerpám je velmi dlouhý a podrobný. Pokud umíte dobře německy, můžete si ho dočíst ZDE
Satelitní snímky výše i níže odhalují, že na severním pólu je skutečně otvor.
Obrázek výše vyfotila NASA pomocí družice s názvem ATS III. Zachycuje severní pól, nad kterým se podezřele tvarují mraky do tvaru důlku.
Na závěr bych vám ráda ukázala video, které je poměrně dost zajímavé a kontroverzní. Vidíte na něm severní pól, kterým prochází rotující energie. Ruku na srdce, zdroj tohoto videa není ověřený a nevíme, jestli je to reálný a věrný snímek skutečného severního pólu, nebo jestli je to pouze šikovná a velmi věrně udělaná animace. Existují teorie, že je to pouze dílo animátora s nickem Kevmc34, jako záběr z okna raketoplánu při opouštění země po kataklizmatu způsobeným Large Hadron Collider – Cern. Je to však pouze teorie… Mně se snímek zdá pravý, nejsem sama s tímto názorem, ale jelikož to nemáme ověřené, píšu sem jedině to, že realitě odpovídá, nemůžu ho však vydávat za pravý, nechci zbytečně vzbuzovat falešnou senzaci.
Bez ohledu na to, jestli to je není není reálný záběr, jistí si můžete být jednou věcí: Takto opravdu vypadá severní pól a tato vzdálenost je asi nejblíže, nakolik se dá s explozivním motorem dostat, když to srovnáte i s drahami družic, které jsou zakreslené výše v tomto článku.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

36
Komentujte

avatar
13 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
23 Comment authors
zerorajatomasKarelWW Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

No a když už by se mi nějakým způsobem podařilo dostat k otvorům a přejít na druhou stranu, co lidé z povrchu? Přijali by mne nebo by mne poslali zpátky?

Anan
Host
Anan

Tak to zkus a uvidíš.

tomas
Host
tomas

Proč to nezkusí Tomáš Marný?

jirik
Host
jirik

Vědci věří, že našli důkazy o ohromném UFO číhajícím pod antarktickým ledem v oblasti zvané Wikesova země. Pod zamrzlou oblastí táhnoucí se napříč 151 mílemi (242 km) a je hluboká přes 2700 stop (823 m), číhá záhadná anomálie.

Nypost.com referuje: Někteří výzkumníci věří, že jsou to pozůstatky opravdu ohromného asteroidu, který je dvakrát tak veliký jako kosmický kámen z Chicxulub, který vyhubil dinosaury.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10922-antarktida-led-ohromne-ufo-vedci

Lubomír
Host

Ako mohli slávni cestovatelia – polárnici dosiahnuť severného, či južného pólu,
keď je v tých miestach planeta Zem dutá ? To sú Amundsen a iní polárnici
podvodníci? Ako tomu máme rozumieť?

Lubomír
Host

Píšete a graficky znázorňujete, že na póloch sú obrovské otvory, nad ktorými
nesmú lietať ani lietadlá a odrazu je tam len nejaký malý otvor či dierka.
Alebo majú póly zaťahovacie strechy, ako niektoré fotbalové, či hokejové
štadióny. Poučte prosím neznalých čitateľov a prípadne to vysvetlite polopate, ako to vlastne myslíte.

Lubomír
Host

Je dokázané, že zemský plášť je priemerne asi 70 km hrubý. Vo vnútri planéty Zeme má byť magma,- tekutá láva, ktorú občas aj vidíme na viacerých miestach planety. Zemské jadro má byť tekuté a žeravé a to potvrdzujú aj hĺbkové šachty a vrty. – Čím hlbšie, tým vačšia teplota. Najhlbší zemský vrt má byť v Rusku – asi 8 km. Pre obrovskú teplotu sa ďalej nedostali. Ak by v teplote nad 1200 stupňov mal byť nejaký život, tak asi len v astrálnej sfére – 4D, kde existujú len duchovia, či astrálne bytosti. Bez nadsázky – radi by sme sa nechali… Číst vice »

Respirateur
Host
Respirateur

trochu vám to upřesním. Nejhlubší vrt byl na poloostrově Kola, tzv kolský vrt.Tehdy se provrtali do hloubky skoro 13 km. Pak se děly ty už mnohokrát zmiňované věci. Spuštěný mikrofon zaznamenal křik milionů mučených lidí a nakonec z díry vylétlo cosi nehmotného démonického. Tak se vrt zapečetil a v panice opustil v roce 1992. Medializace celého případu proběhla klasickým způsobem. Nejprve byl zpochybněn, pak zesměšňován, aby se pak po dlouhé době ukázalo, že byl pravdivý.

tauri
Host
tauri

Jak s tím tedy souvisí plochá Země?
Děkuji

Andy
Host
Andy

Lubomír: všechno toto tady již někdo vysvětloval. Háček je v tom, že existují dvě místa označované jako severní pól. Jedno se nazývá magnetický pól a druhé geografický pól země. Na jednom je otvor a na druhém není nic. Další informace k tématu zde: http://www.sumerianalien.com/C/NorthPoleGeology/

zero
Host
zero

Dotaz na redakci: Jedno mi nejde do hlavy. V jiných článcích zde se píše, že žijeme uvnitř Země. V tomto článku je obrázek z Apollo 11. rok 1969, z něhož je patrné že fotka vznikla z vnější strany planety. Jinde jsem se dočetl, že pouze díky Photoshopu NASA fotky z vnitřku planety předělává tak, aby vypadaly že jsou nafocené z vnějšku. V roce 1969 Photoshop neexistoval. To planetu NASA přemalovávala ručně? A co ruské fotografie? To SSSR a následně Rusko falšovala fotografie také? Proč by to Rusové dělali? Tímto si protiřečíte. Já chápu jiné skutečnosti, např.rozmazané záběry pólů. To si… Číst vice »

tomáš marný
Admin

Vážený zero,
když jste nepročetl veškeré důkazy o duté zemi, dal jste to najevo tím že z vašeho dotazu je jasné že nevíte nic o konkávním a konvexním zobrazení, které vidíte právě naopak, tak až po nastudování budete moci mluvit. Protiřečíte si právě vy. Anebo jste zase jeden inteligentní troll, který má zavést čtenáře do slepé uličky…..
tm

Taranti
Host
Taranti

Tomas Marny, nie je toto diskusia? Tiez sa priklanam k nazoru, ze zem moze byt duta ale ze my sme na povrchu a vo vnutri moze byt ina civilizacia. Jednoznacne dokazy predsa nema ani jedna strana. Preco by mal byt niekto hned troll alebo mat snahu niekomu skodit? Jednoducho sa o vec zaujima a prisiel na zaklade vlastnych znalosti k inemu zaveru. Nijak predsa vas nazor nedehonestuje ani sa vam nevysmieva. Proste diskutuje. Nie je to snad cielom diskusie? Samotny Corey Goode hovori o civilizaciach v dutinach zeme. Preco je potom iny nazor neprijatelny?

tomáš marný
Admin

Milý taranti,
všechno je dokázané a stačí hledat, než něco napíši…..
tm

tomáš marný
Admin

Milý taranti,
prostudujte si veškeré podklady o duté zemi a pak budete hovořit jinak…..
tm

zero
Host
zero

Tomáši Marný, články jsem prostudoval všechny, nicméně pevný názor nemám. Je mi 54 let a byl jsem dobře zpracován „vědeckým poznáním“, takže jsem žil v domnění že žijeme na kulaté Zemi. Po přečtení Vašich článků o duté Zemi jsem ale na vážkách. Nevím jak si dokázat teorii o duté Zemi, ale na druhou stranu mám zážitky které ji podporují. Když jsme byli před dvaceti lety autem v Bulharsku. vyvedla nás cesta z vnitrozemí na pobřežní útes. Zastavil jsem, aby se synové i manželka mohli pokochat výhledem na moře. Viděli ho poprvé. Manželka:“Co to je pod náma?“ Já na to že… Číst vice »

Dave
Host
Dave

Je usmevne ktetak zde obhajuji dutou zemi a nas uvnitr. Jak uz bylo nekolikrat uvedeno, plocha zeme ma mnohem lepsi dukazy. Lidem ale neprislusi znat oravdu. Proto tyto debaty a uvahy

540
Host
540

toto video vám pomůže pochopit jak funguje konkávní-konvexní vidění lidským okem.
a proč nejde jednoznačně určit jestli se díváte na předmět vypouklý nebo dutý.
platí i pro fotografii například ze satelitu.
https://www.youtube.com/watch?v=1Of6y0wNAZg

_hatek_
Host
_hatek_

Som dost otvoreny vsetkemu novemu, nie som zastanca ani dnesneho vykladu Zeme a Vesmiru, ale ani ta „duta“ zem nema logicke vysvetlenia. Urcite nasa Zem nevyzera ako kokosovy orech, ani ako hrubsi balonik, alebo lopta. To je fyzicky nezmysel. Vedel by som si to predstavit takto. Ak sa prehrabeme v historii, zistime, ze v kazdej etape nasho zivota existoval nejaky „boh“, „vyssia bytost“, zjavujuce sa „tvory“ (demoni, anjeli) a tak dalej. Kludne to moze byt velmi vyspela rasa, ktora je ale rovnako ako my ludia (cernosi, belosi, zlti, hnedi) roznych fyzickych vlastnosti , rozumu, dusevnych vlastnosti a podobne. Beriem to… Číst vice »

Walf
Host
Walf
W
Host
W

Pracoval jsem pro aerolinie, s piloty jsem byl v kontaktu denně, když jsem se jich ptal na 86.rovnoběžku, tak tvrdili že je to nesmysl, nic takoveho se nepodepisuje

WW
Host
WW

JISTĚ, LETADLA MAJÍ PROBLÉM LÉTAT V TAK KRUTÝCH MRAZECH, STEJNĚ JAKO VOZY.
OBDOBNĚ I PRO TITANIK BY BYLO LEPŠÍ, KDYBY SI TRASU TROCHU PROUDLOUŽIL A NENARAZIL DO KRY.
TO, ŽE SE NELETA ZA POLARNIM KRUHEM, NEMÁ NIC SPOLEČNEHO S DIRAMA NA POLECH.
JSOU TAKY LETADLA, KTERÉ NELETAJÍ VE VŮBEC ŽÁDNÝCH MRAZECH. NEJSOU NA TO STAVĚNÉ.

Pavel
Host
Pavel

V článku byla úvaha o tom, že ledovce ze sladké vody, které se vyskytují v Arktidě pocházejí ze zdrojů duté Země. Nu já nevím, ale severní pól přeletěla vzducholoď Italia na které cestoval mimo jiné členy posádky i náš vědec pan Běhounek – napsal pak o havárii této vzducholodi na zpáteční cestě a o složité a náročné cestě k záchraně většiny trosečníků poutavou knihu. Mimo jiné tam zmiňoval, že tito trosečníci si brali pitnou vodu z ledovců, které měly odlišnou barvu než standartní slané a vysvětloval sladkost té vody stářím těchto ledovců. Tvrdil a byl to prosím vědec i když… Číst vice »

Flame
Host
Flame

Duta zem je zaujimave citanie, rovnako ako placata, ak je to diskusia diskutujme, je na skodu tu ineho degradovat za polozene otazky. Na dutej planete mi nesedi viacero veci, ak sme dnu ako pise clanok potom by som mal lepsim dalekohladom, alebo z observatoria vidiet predsa opacnu stranu zeme, nemyslim teraz napriec planetou ale nejaky najblizsi bod ako ked si predstavim gulu a zacnem ju naplnat vodou od spodneho okraja z koncov bodu budem vidiet na druhy bod radovo stovky kylometrov, ked pozorujete vesmirnym dalekohladom vidite predsa stovky km daleko, lahko overitelne, nemam taku moznost:(. Druha vec je ta konkavnost,… Číst vice »

RADIM
Host
RADIM

VELMI NEKVALITNÍ FOTOMONTÁŽE, PROTOŽE NA KAŽDÉM OBRÁZKU JE TA POLOVA DIRA JINAK VELKA !!!