Dveře do ráje nebo do pekla? Svět se nachází před ohromujícím zemětřesením ve všech rovinách. Pravda vychází napovrch a nedá se umlčet. Jak všechno na sebe navazuje? Díl 1

…..dlouhá léta jsem říkal:  ke konci časů lidstva, musejí lidem říci pravdu. Dovětek byl: PŘIPRAVTE SE NA VELIKÝ TOBOGÁN. Vše je už v běhu a mnohé nepochopitelné události klepou na dveře, čekají jenom na otevření. Neminou nás. Veškeré zlo spáchané na lidstvu bude dopodrobna lidstvu sděleno…..

05:55

Máme se tedy na co „těšit“. Všechno jsem se Vám, vážení čtenáři tadesca, snažil mnoho let dopředu napsat a sdělit. Mnozí z Vás tomu nechtěli věřit. Mysleli jste si něco o sci-fi.

A pamatujte si prosím co jsem neustále opakoval na přednáškách a setkáních. LIDSTVU VŠECHNO OTOČILI O 180° A KDYŽ ŘÍKÁM VŠECHNO TAK MYSLÍM VŠECHNO!!!!!

Zopakujme si nedůležitější body, které naprosto přesně zapadají do sebe a perfektně na sebe navazují.

Poslední sezení nejvyššího inkvizičního konsilu na planetě Zemi, který se uskutečnil 3 km pod Vatikánem s Kardinálem Judasem a jeho 23 bratry. Všechno co bylo na konsilu inkvizitorem planety Země probráno se splnilo až na poslední bod a sice ARMAGEDON, zničení lidstva, a třetí světovou válku, která je pro kabalisty velice důležitá.  Snaží se ji rozpoutat maximální silou a energií, ale naštěstí se jim to nedaří….. Dochází jim energie. Lidstvo se probudilo díky 144 000 světelných bytostí, kteří „povolili“ padlí andělé ke konci časů lidstva sestoupit mezi lidi. Nevěřili, že mohou změnit výhybky ve prospěch lidstva, i když musím osobně dodat, ŽE LIDSTVO JE NAPROSTO NEPOUČITELNÉ a všemi možnými prostředky omezeno, otupěno a degradováno. Boj probíhá na všech úrovních…..

Je nutné podotknout, že mnoho dějů je zatím pro lidské oko neviditelné, skryto a tajeno, i když se mnoho o dění na různých servrech píše. Ano, lidé „TOMU“ nemohou uvěřit.

Podívat se můžete na všechny tři díly Kardinála Judase zde:

Díl první:

GP Kardinál JUDAS 1/3

Díl druhý:

GP Kardinál JUDAS 2/3

Díl třetí:

GP Kardinál Judas 3/3

Vatikán je doupě SATANISTICKÉHO spolčení a SATANISTŮ samých, kteří po celém světě przní malé děti a používají je na obřady a rituály. Pedofilie je jejich zákonem a nutností.

ZA VŠÍM STOJÍ VATIKÁN A ŠEST PADLÝCH ANDĚLŮ.

Svědectví o vraždění dětí při loveckých honech – CIA, elita, satanský kult, Austrálie, USA, Kanada, VB, Francie i Holandsko

 

https://tadesco.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Paloo napsal:

  Člověk nevěří že se může něco stát do doby než se to stane.Není to hloupost či slabost,je to lidská povaha

 2. jirik napsal:

  https://topdesat.sk/2018/09/14/prehnita-spolocnost-dokazy/

  ČO SI PREDSTAVÍŠ POD POJMOM “DYSTOPICKÁ UTÓPIA”? JE TO SURREALISTICKÁ KRAJINA AKO DIELO SALVADORA DALÍHO, ALEBO SKÔR NIEČO REÁLNEJŠIE, AKO NAPRÍKLAD SKVELÁ KNIHA PRÍBEH SLUŽOBNÍČKY (THE HANDMAIDENS TALE) Z PERA KANADSKEJ AUTORKY MARGARET ATWOOD? PODĽA BRITSKÉHO AKADEMICKÉHO A KULTÚRNEHO TEORETIKA MARK FISHERA ŽIJEME UŽ V DYSTOPII DNES. A NAŠA SPOLOČNOSŤ JE ZNAČNE PREHNITÁ.
  Pojem “nudná dystopia” vynašiel Fisher v roku 2015 a odvoláva sa na podprahový nátlak, ktorý oplýva v kapitalistickej spoločnosti. Tieto podprahové udalosti sú také jemné, že v skutočnosti, ak ich vyslovene nevyhľadávaš a neupriamuješ na ne svoju pozornosť, si ich pravdepodobne ani nedokážeš uvedomiť. Najbližšie k tejto teórii má seriál Charlieho Bookera s názvom Black Mirror. Čo myslíš, dostala sa naša spoločnosť do takej dystopicko-utopickej fázy? Alebo nás to ešte len čaká? Aby si si mohol na tieto otázky odpovedať, pripravili sme pre teba niekoľko fotografií, ktoré pochádzajú zo sub-Redditu s názvom “A Boring Dystopia”.

  14. BYROKRACIA…

  Kanadské mesto Toronto tvrdilo, že nemôže spraviť schodíky pre seniorov, pretože by stáli 65-tisíc dolárov. Istý muž ho na vlastné náklady postavil za 550 dolárov. Mesto ich však zbúralo…

  • Libena napsal:

   Byrokracie po nasem. Nasi sousedi za sve a zcela dobrovolne vysadili v blizkosti sveho domu 3 kere. Nikomu a nicemu tam nevadi. A myslim si, ze je zasadili vkusne. Jeden vysadili na takovem, méne vzhlednem miste, aby to tam vypadalo lepe, kdyz se o kus hliny bez travniku mesto nepostaralo. (pozemek je mesta)Odmena..? Ze pry jim hrozi pokuta za to, ze to vysadili bez povoleni. Ani to, ze kdyby ty keriky opet vykopali je nezachrani. Tak mi to bylo receno. Za chvili budeme chodit pro povoleni, kdyz si budetme chtit na vlastnim pozemku zasadit redkvicku :- (
   Kdyz nam „mesto“ znicilo cast pozemku, ze se propadla zemina a vznikla tam velká díra, tak dojednali firmu, ktera to za 100 tis. !!!! (asi ňákej kamos) zasypala !!! a mezi obyvatele, kterych se ten pozemek tykal, se castka rozpocitala. A misto toho, aby kazdy chlap z panelaku vzal lopatu a za chvili nebylo co delat, se radeji nechteli s nikym konfrontovat, a radi zaplatili…k vzteku !!!:-(

 3. Ctenar napsal:

  Co bylo předpovězeno a má se stát, tak se stane. A nikdo a nic tomu nemůže zabránit. Ani scifi postavičky ze seriálu…můžeme se „modlit“, nesouhlasit, vzývat jiné „božstvo“. Maximálně se oddálí předpovězené…

 4. Boris napsal:

  Už 4 roky zhruba čtu alternativu a často jsem četl že už už už jsme před velkými událostmi buď obrovská krize nebo WW3 Fulford píše že už nejpozději do konce roku bude lidstvu odpuštěné dluhy restart kabala pozatykana rok se s rokem sešel a pořád né a né nějaké razantní změny ne žeby se ve světě nic nedělo ale pořád to nějak vázne tak kdy už se konečně dočkáme už to člověka celkem nebaví

 5. jirka67 napsal:

  K Filipínám se blíží supertajfun.
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10253066674-zpravy-ve-12/218411012000914/
  Reportáž začíná kolem 6.minuty a je několikrát na pozadí meteorologické mapy vidět černá ruka s mířícím ukazováčkem.
  Zajímalo by mne, co tím chtěla naše „nejdůvěryhodnější zpravodajská stanice „(to jsem objevil při vyhledávání :-)) ) ČT 24 říci.

 6. aston 405 napsal:

  Ha, skvělý článek pane marný, přesně proto chodím na tadesco! Těším se na další díly!!!!!

  Mimochodem, máte-li čas přečíst si zpětnou vazbu čtenářů, rád bych zde vyjádřil své pocity z vašich stránek.

  Na prvopodstatu.blog.cz jsem rád chodil z toho důvodu, že se na ní vyskytovaly uikátní články (dutá země a jedinečné osobní postřehy „tomáše marného“).

  Následující prvopodstata.com ještě také nebyla špatná, ale už se na ni chytal balast takových vesměs politických a válečně laděných článků (a podkopal to tam potom INSIDER).

  Takže jsem byl naprosto nadšený z toho, že zakládáte vlastní stránky a první články o katastrálním úřadě byly naprosto parádní a lidmi samozřejmě nedoceněné!

  Ale musím říct, že nyní je to zde přímo smršť přejatých článků bez většího komentáře spoluautorů tadesca a vás (tedy, alespoň je zde takových článků více, než ty s kvalitním komentářem), což podle mě způsobuje zapadnutí právě těch hodnotnějších – okomentovaných nebo dokonce originálních článků – do „archivu“. Jasně, přejaté články zde máte perfektně politicky nebo masmediálně nekorektní, ale je jich zkrátka moc, často nesou temné poselství o skutečnosti, o které už u vás ale bylo dostatečně důrazně sděleno jinde a nedá se říct, že se bezprostředně čtenáře týkají…..

  >>>> Ale hlavně, jak jsem už napsal: Úplně tak zapadnou velmi zajímavé články od vás! <<<<<

  Například varovné články popisující právnický podvod ohledně majetku na území ČR (katastrální úřady), zkušenosti s posunem času a chybami v matrixu, telefonát s vašim zesnulým tatínkem, unikátní pokus s čárkovým kódem a formátorem, autonehoda, kde vám zachránily život vaše konstruktivní kartičky a podobně!

  Z aktuálních "ne tak cenných" přejatých článků mám na mysli třeba:

  – USA sa rozhodli vyhnúť medzinárodnému súdu s pomocou sankcií
  – Rusko může získat vlastní „Suezský průplav“
  – Trump zvažuje uvalení sankcí proti Číně
  – Švédské volby: Nejhorší výsledek sociálních demokratů za 100 let
  – NI: Su-35 v rukou Číny jsou „noční můrou“ amerického letectva!
  – Otázka – Odpověď V. Pjakina (zdá se, že dílů je příliš a ne všechny obsahují zas tak strhující skutečnosti)
  – Američané a Britové pilně pracují na další velké válce, míní německý vojenský expert

  Zkrátka, chybí mi v těchto článcích ta osobitost, pravý potenciál tadesca.

  Kolektive autorů, vy tomáše marného znáte nejlépe – na 1000% jsem si jistý, že je člověkem, který by mohl vydávat knihy. Rozumíte, knihy! (Vlastně, nevíte někdo, proč ještě pan marný žádnou knihu nevydal? ?) To znamená, že si raději přečtu například jeden váš vlastní článek někoho z kolektivu autorů týdně nebo přejatý článek s pořádným komentářem, než tucty přebíraných článků bez něj! A jsem přesvědčen, že by tak stránky muže z létajícího talířu získaly ještě více pozornosti těch správných lidí.

  Chápete, co myslím? Jste jiní, než AC, Aeronet, Czech Free Press, Parlamentní Listy, NWOO, Leva-Net atd. Nejste "jen" alternativní zpravodajství, jste alternativní vědomostní databanka.

  Promiňte mi tu kritiku, vím že je to vaše dobrá vůle a věnování svého volného času – měl jsem to ale hodně dlouho na srdci.

  se srdečným pozdravem,
  aston 405 ?

 7. Maroš napsal:

  „Onedlho“ – ak to prežijú – sa miliardám ľudí na Zemi zosype predstava o GLOBÁLNOM svete! Obávam sa, aby práve toto nebol dôvod pre likvidáciu našej civilizácie – ako tej ďalšej, ktorá tiež precitla v tomto väzení!

  V Južnej Amerike vykonala skupina absolútnych profesionálov z oblasti kartografie a topogeodézie tie najextrémnejšie merania povrchu vodných hladín a extrémne vzdialených triangulačných bodov, aké im len dnešná rádiová ďiaľkomerná, laserová, optická technológia umožňuje – dokonca aj pomocou banálneho GPS – a JEDNOZNAČNE A EXAKTNE preukázali – že ZEM NIE JE SFÉRICKÁ GUĽA!
  No a čo?! No a to, že okrem tohoto dokumentu existujú aj úvahy archivárov, aj geológov aj odborníkov na seizmiku-rezonanciu telies, odborníkov z raketového priemyslu a letectva a spústa ďalších, ktorým tento globálny podvod už zapína, takže sa geometrickým radom množia dokumenty o experimentoch, ktoré začínajú vyvracať mýtus o našom kozmickom prostredí – napríklad, že vo vákuu neplatí 3. Newtonov zákon o akcii a reakcii a teda ani nefunguje spaľovací raketový motor – jednoducho preto, že vo vákuu plyn exploduje do všetkých smerov! Takže aj celý kozmický výskum je globálna „grafická sférická“ konšpirácia s úplne inými cieľmi!

  O tom inokedy – až strávite toto video! Ešte raz – ani králik v klietke nemá pojem o skutočnom svete! Video je prehovorené v ruštine, ale zo schématických zobrazení experimentov každý pochopí ich princíp! Opakujem – toto nie je o teoretizovaní!
  Vo videu je o. i. vysvetlený klasický argument – efekt „straty lodí za horizontom“ – ide o lom lúčov smerom k pozorovateľovi podobný fatamorgáne a vďaka rozkladu svetla – ľudské oko dokáže farebné spektrum odrazeného svetla „udržať pohromade“ len do určitej vzdialenosti, avšak aj keď lode „zmizli“ pozorovateľovi bez špeciálnej optiky „za horizont“ – so špeciálnou optikou boli lode stále viditeľné na vzdialenosť desiatok námorných míľ ďaleko a stále na rovnakej hladinovej úrovni! V podstate na rovnakom princípe odklonu a rozklade svetla fungujú aj moderné fyzikálne vojenské kamufláže!

  Научные доказательства ПЛОСКОЙ Земли! (Русский перевод HD) Terra Convexa.
  https://www.youtube.com/watch?v=gOOkDQUbH48

  • Maroš napsal:

   Научные доказательства ПЛОСКОЙ Земли! (Русский перевод HD) Terra Convexa.
   https://www.youtube.com/watch?v=gOOkDQUbH48
   – – –
   Originál podtext k videu – Vedecké dôkazy PLOCHÁ Zem /Ruský preklad/ Terra Convexa – surový preklad z ruštiny cez Translator:

   BEON
   Zverejnené: 9. 5. 2018
   Terra Convexa (konvexná zem) je prvý oficiálny dokument o tvare Zeme, ktorý odhaľuje detaily presných a meraných experimentov vedených skupinou vedcov z celého sveta po dobu 7 rokov.

   Tento dokument predstavuje kľúčový zážitok pre každého mysliaceho človeka, aby sa ich vlastné, nestranné závery o aký tvar je Zem, aký je jeho skutočný štruktúra. Ploché, sférické, okrúhle, štvorcové? Všetko nie je tak jednoduché a jednoznačné, ako by sa to mohlo zdať na prvý pohľad. Skupina nadšencov a odborníkov v odbore kartografie a geografia, geodézia a stavebníctvo za použitia najmodernejšie vybavenie a moderné technológie, spojili svoje sily pri hľadaní pravdy a dospel k ohromujúci záver.

   Tento film Film sa tiež zaoberá podivné správanie slnko, mesiac a hviezdy, dôkladne porozumieť trajektórie a obežnej dráhy nebeských telies, ktorá, ako sa neskôr ukázalo, nezodpovedali skutočnosti poznáme. Chápe účinok zakrivenie povrchu prebiehajúce na fotografických a vizuálnych obrazov získaných z veľkej výšky pomocou atmosférickej sond. Veľkosti a formy existujúcich kontinentov sú preskúmané v rámci novej teórie konvexnej zeme. Bolo prijaté vážne predpoklady o existencii nového kontinentu, ktorý výskumníci označovali za „Veľký sever“. Autori filmu poskytujú jasné a presvedčivé vysvetlenia o tom, ako boli také odvážne predpoklady urobené.

   Na konci filmu, odborníci z oficiálnych vedy zhrnul experimenty, a poskytnúť dôveryhodné vyhlásenie o vykonaných skúšok. Terra Convex poskytuje odpovede na mnoho otázok, ktoré sme podvedome sa pýtať sami seba, pozoroval veľa zvláštností, javy a udalosti, často opravené na vode, na zemi, v atmosfére, v blízkosti priestoru. Film sa dôrazne odporúča všetkým, bez výnimky, obyvateľom planéty Zem. Video je vysielané iba na informačné účely.
   Preklad a hlasovanie v ruštine – Anton Fadeev Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=i0NUR

   „Terra convexa is an independent research of Dákila Researches http://www.dakila.com.br and Centro Tecnológico Zigurats ctzbrasil.com.br originally published in http://www.terraconvexa.com.br and convexearth.org“

   Poznámka Informácie v tomto videu sú verejne dostupné na internete a nie sú zakázané zákonom Ruskej federácie. Videoklip sa nepredstíra, že je dokumentárny a nikomu nič nevolá.
   – – – – – – –
   Poznámka – komentár
   Vo videu je spomenutá gravitácia – ako v súčasnej vede mystická sila, ktorú vedci zo Zigurat definujú ako synergický efekt iných 4 síl – čo prináša úplne nové možnosti technologického vývoja a používania voľnej energie a celkovo iné nazeranie na využívané zdroje tejto našej konvexnej planéty. „A predsa sa NEtočí!“ onedlho zmenami myslenia zasiahne globálne vzdelanie, globálnu politiku, kultúru, dopravu, vojenstvo, atď., a bude mať obrovský psychologický dopad – aj na hodnotový systém ľudstva!

   Treba mať však stále na pamäti, že sme stále v područí globálneho mocenského parazitického systému, ktorý o pravdu o našej realite rozhodne nestojí – a pred nami záhadne zaniklo už niekoľko globálnych civilizácii. Video je uvádzaní výrokom, že ľudia sa novým myšlienkam najprv vysmievajú, potom ich odmietajú, aby ich nakoniec prijali ako samozrejme! Takže som zvedavý, ktorej fázy sa dožijeme.

 8. Maroš napsal:

  Ruskí výskumníci objavili vo vrte 4.000 m do hĺbky ľadu antarktického jazera Vostok /Rusom pridelená zóna výskumu/ obrovské množstvá uväzneného molekulového zlata, ktoré sa tam nachádza v difúznej podobe a jeho zdrojom je pravdepodobne zlatý pás tiahnúci sa od Peru do Antarktídy /na Kraj sveta – keď už/. Zlato difundovalo do ľadu chemickou cestou a pripomína difúzne zlato obsiahnuté v kremeni. Vzniká tak konfliktná situácia, nakoľko o zásoby zlata majú záujem aj ostatné krajiny OSN, ktoré ratifikovali dohovor o tom, že Antarktída je zem nikoho – „kontinent vedy“ a zároveň všetkých – ako koho, pretože vstup na Kraj sveta je povolený len krajinám dohovoru a po patričnom odôvodnení /veda, servis/ a schválení dozorných orgánov. Na turistický výlet na Kraj sveta zabudnite – OSN zriadilo spoločnú armádu, ktorá silou bráni pokusom dostať sa do Antarktídy – na Kraj sveta, tak ako tohtoročnej prieskumnej výprave z Argentíny – síce signatárskej krajiny, ale bez schválenia dozorných orgánov.

  Suma sumárum:
  1/ Kto si už pozrel ten dokument Terra Convexa – musela mu odrieť do očí tá obrovská masa ĽADU okolo oceánu a kontinentov Stredozeme, takže si určite vie predstaviť aj príčinu potopy sveta predtým – aj potopu sveta budúcu! Je to len technická záležitosť – utopiť aj túto neposlušnú civilizáciu.
  2/ Hurá – máme zlato – lenže nie bárs aké zlato, ale molekulárne zlato! – ak vám zapína – kam tým mierim! Argentum astrum – látka v mozgovej šišinke človeka – stimulovaná molekulovým zlatom, ktorý sa prostredníctvom nej a zmeny vedomia vie spájať priamo so Stvoriteľom a s inými dimenziami!

  Takéto technologické – priam genetické zlato má neskutočne vyššiu úžitnú hodnotu, ako bežne dolované zlato – a to je problém – tak pre nás ľudí – pozemšťanov, ako aj pre našich „mimozemšťanov“ a mimozemštanov vonku. Takže čo z toho nakoniec vypáli?!

  V dokumente o objave tohto zlata nechýba ani zlatá rybka – nález šupiny živočícha, ktorý v prostredí jazera Vostok dokáže vstrebávať zlato do svojho organizmu! Takže si dajte dohromady ruskú skazku o zlatej rybke, ktorá vám vyplní tri /“technologické/ želania, ak ju pustíte a necháte tak. Len na okraj – ruský výraz pre ZLÝ je – PLOCHOJ!
  Rímsky koncil prijal „tézu“ – pradigmu o guľatej Zemi myslím v roku 1408./?/
  Otázka – prečo?!
  Золото нашли российские ученые под толщей льда Антарктиды и золотую рыбку
  https://www.youtube.com/watch?v=IQvRLfPek9Y

  Z prvej 7-člennej sovietskej výpravy v roku 1959 do stredu Antarktídy – rozumej – na Kraj sveta, sa vrátili len traja. Z nasledujúcej 17-člennej, dobre podporovanej výpravy USA sa vrátili všetci na jedinom vozidle a na pokraji šialenstva. Čo sa stalo:
  Tajomstvo sovietskych polárnikov. Záhadná expedícia na Antarktíde.
  Тайна советских полярников. Загадочная экспедиция на Антарктиду
  https://www.youtube.com/watch?v=AjYpgxGNwBc

  Ďalšie video vám obráti naruby mýtus o vyhynutí dinosaurov pred 65 miliónmi rokov!
  Nie je možné, aby sa ich DNA takto dlho udržala, rádiometrická skúška s C14 sa tiež dá vykonať len do veku 50-60 tisíc rokov. Ale stále pribúdajú nové a nové objavy organických pozostatkov tkanív, DNA a krvi dinosaurov – a to z ich ešte hnilobou páchnucich kostier! Potopa?! Málo kto vie, ale obrie starobylé knihy s perfektnou polygrafiou sú realitou – ukrytou v archívoch Vatikánu. Čítali ich Giganti? V kartografii panuje úplný chaos – mapy, ktoré by mali v kartografii sveta priamo na seba nadväzovať, sú strážené ako prísne tajné! Viete, že z „južnej pologule“ – z Buenos Aires – môžete vidieť Polárku? A ďalšie v dokumente
  Zem do začiatku Čias…
  „ПЛОСКАЯ ЗЕМЛЯ“. Земля до начала времени
  https://www.youtube.com/watch?v=rt7HdQ0isqY

  • Maroš napsal:

   Prelet na Kraj sveta v Antarktíde v roku 1939 – z denníka nemeckého letca. Unikátne ilustračné zábery!
   Živý mamut! Nový kontinent – Veľký sever?!
   Перелет к краю Плоской Земли в Антарктиде в 1939 году, Из дневника германского летчика
   https://www.youtube.com/watch?v=HsSEOt4K4f8

   Lož pre Antarktídu – výpoveď penzionovaného dôstojníka
   ruskej obrany, ktorý slúžil v Antarktíde – o nezvyčajných tajomných a prekvapujúcich reáliách!
   Stopy vážnych vojnových konfliktov – atómového výbuchu! 300 metrový kráter nie po páde meteoritu!
   Ложь про Антарктиду. Рассказ человека в погонах.
   https://www.youtube.com/watch?v=rCYO2Hir5ls

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.