Dveře do ráje nebo do pekla? Svět se nachází před ohromujícím zemětřesením ve všech rovinách. Pravda vychází napovrch a nedá se umlčet. Jak všechno na sebe navazuje? Díl 1

…..dlouhá léta jsem říkal:  ke konci časů lidstva, musejí lidem říci pravdu. Dovětek byl: PŘIPRAVTE SE NA VELIKÝ TOBOGÁN. Vše je už v běhu a mnohé nepochopitelné události klepou na dveře, čekají jenom na otevření. Neminou nás. Veškeré zlo spáchané na lidstvu bude dopodrobna lidstvu sděleno…..

05:55

Máme se tedy na co „těšit“. Všechno jsem se Vám, vážení čtenáři tadesca, snažil mnoho let dopředu napsat a sdělit. Mnozí z Vás tomu nechtěli věřit. Mysleli jste si něco o sci-fi.

A pamatujte si prosím co jsem neustále opakoval na přednáškách a setkáních. LIDSTVU VŠECHNO OTOČILI O 180° A KDYŽ ŘÍKÁM VŠECHNO TAK MYSLÍM VŠECHNO!!!!!

Zopakujme si nedůležitější body, které naprosto přesně zapadají do sebe a perfektně na sebe navazují.

Poslední sezení nejvyššího inkvizičního konsilu na planetě Zemi, který se uskutečnil 3 km pod Vatikánem s Kardinálem Judasem a jeho 23 bratry. Všechno co bylo na konsilu inkvizitorem planety Země probráno se splnilo až na poslední bod a sice ARMAGEDON, zničení lidstva, a třetí světovou válku, která je pro kabalisty velice důležitá.  Snaží se ji rozpoutat maximální silou a energií, ale naštěstí se jim to nedaří….. Dochází jim energie. Lidstvo se probudilo díky 144 000 světelných bytostí, kteří „povolili“ padlí andělé ke konci časů lidstva sestoupit mezi lidi. Nevěřili, že mohou změnit výhybky ve prospěch lidstva, i když musím osobně dodat, ŽE LIDSTVO JE NAPROSTO NEPOUČITELNÉ a všemi možnými prostředky omezeno, otupěno a degradováno. Boj probíhá na všech úrovních…..

Je nutné podotknout, že mnoho dějů je zatím pro lidské oko neviditelné, skryto a tajeno, i když se mnoho o dění na různých servrech píše. Ano, lidé „TOMU“ nemohou uvěřit.

Podívat se můžete na všechny tři díly Kardinála Judase zde:

Díl první:

GP Kardinál JUDAS 1/3

Díl druhý:

GP Kardinál JUDAS 2/3

Díl třetí:

GP Kardinál Judas 3/3

Vatikán je doupě SATANISTICKÉHO spolčení a SATANISTŮ samých, kteří po celém světě przní malé děti a používají je na obřady a rituály. Pedofilie je jejich zákonem a nutností.

ZA VŠÍM STOJÍ VATIKÁN A ŠEST PADLÝCH ANDĚLŮ.

Svědectví o vraždění dětí při loveckých honech – CIA, elita, satanský kult, Austrálie, USA, Kanada, VB, Francie i Holandsko

 

https://tadesco.cz/adrenochrom-a-anti-aging-proc-je-tolik-deti-unaseno-a-ritualne-vrazdeno/

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
8 Comment threads
7 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Marošaston 405jirka67BorisLibena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Paloo
Host
Paloo

Člověk nevěří že se může něco stát do doby než se to stane.Není to hloupost či slabost,je to lidská povaha

jirik
Host
jirik

https://topdesat.sk/2018/09/14/prehnita-spolocnost-dokazy/ ČO SI PREDSTAVÍŠ POD POJMOM “DYSTOPICKÁ UTÓPIA”? JE TO SURREALISTICKÁ KRAJINA AKO DIELO SALVADORA DALÍHO, ALEBO SKÔR NIEČO REÁLNEJŠIE, AKO NAPRÍKLAD SKVELÁ KNIHA PRÍBEH SLUŽOBNÍČKY (THE HANDMAIDENS TALE) Z PERA KANADSKEJ AUTORKY MARGARET ATWOOD? PODĽA BRITSKÉHO AKADEMICKÉHO A KULTÚRNEHO TEORETIKA MARK FISHERA ŽIJEME UŽ V DYSTOPII DNES. A NAŠA SPOLOČNOSŤ JE ZNAČNE PREHNITÁ. Pojem “nudná dystopia” vynašiel Fisher v roku 2015 a odvoláva sa na podprahový nátlak, ktorý oplýva v kapitalistickej spoločnosti. Tieto podprahové udalosti sú také jemné, že v skutočnosti, ak ich vyslovene nevyhľadávaš a neupriamuješ na ne svoju pozornosť, si ich pravdepodobne ani nedokážeš uvedomiť. Najbližšie k… Číst vice »

Libena
Host
Libena

Byrokracie po nasem. Nasi sousedi za sve a zcela dobrovolne vysadili v blizkosti sveho domu 3 kere. Nikomu a nicemu tam nevadi. A myslim si, ze je zasadili vkusne. Jeden vysadili na takovem, méne vzhlednem miste, aby to tam vypadalo lepe, kdyz se o kus hliny bez travniku mesto nepostaralo. (pozemek je mesta)Odmena..? Ze pry jim hrozi pokuta za to, ze to vysadili bez povoleni. Ani to, ze kdyby ty keriky opet vykopali je nezachrani. Tak mi to bylo receno. Za chvili budeme chodit pro povoleni, kdyz si budetme chtit na vlastnim pozemku zasadit redkvicku :- ( Kdyz nam „mesto“… Číst vice »

aston 405
Host

No teda, to mi je vašich sousedů líto, to snad není ani možné, kde všude stát lidem háže klacky pod nohy i za dobrý skutek! 😡

Ctenar
Host
Ctenar

Co bylo předpovězeno a má se stát, tak se stane. A nikdo a nic tomu nemůže zabránit. Ani scifi postavičky ze seriálu…můžeme se „modlit“, nesouhlasit, vzývat jiné „božstvo“. Maximálně se oddálí předpovězené…

Boris
Host
Boris

Už 4 roky zhruba čtu alternativu a často jsem četl že už už už jsme před velkými událostmi buď obrovská krize nebo WW3 Fulford píše že už nejpozději do konce roku bude lidstvu odpuštěné dluhy restart kabala pozatykana rok se s rokem sešel a pořád né a né nějaké razantní změny ne žeby se ve světě nic nedělo ale pořád to nějak vázne tak kdy už se konečně dočkáme už to člověka celkem nebaví

aston 405
Host

Máte pravdu, ale spíše buďme vděční za to, že si to s námi matička Země dosud nevyřídila. 🌍

Maroš
Host
Maroš
Maroš
Host
Maroš

Boris – ZOTRVAČNOSŤ SOCIÁLNYCH SUPERSYSTÉMOV – trpezlivosť je 3. rozmer našej existencie, 4. je idea. Zmeny musia prebehnúť aj na egregoriálno-matričnej úrovni – teda nie v katalógu zliav v supermarkete. „Ešte 3x sa vyspím – a potom už budú Vianoce?“

jirka67
Host
jirka67

K Filipínám se blíží supertajfun.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10253066674-zpravy-ve-12/218411012000914/
Reportáž začíná kolem 6.minuty a je několikrát na pozadí meteorologické mapy vidět černá ruka s mířícím ukazováčkem.
Zajímalo by mne, co tím chtěla naše „nejdůvěryhodnější zpravodajská stanice „(to jsem objevil při vyhledávání :-)) ) ČT 24 říci.

aston 405
Host

Ha, skvělý článek pane marný, přesně proto chodím na tadesco! Těším se na další díly!!!!! Mimochodem, máte-li čas přečíst si zpětnou vazbu čtenářů, rád bych zde vyjádřil své pocity z vašich stránek. Na prvopodstatu.blog.cz jsem rád chodil z toho důvodu, že se na ní vyskytovaly uikátní články (dutá země a jedinečné osobní postřehy „tomáše marného“). Následující prvopodstata.com ještě také nebyla špatná, ale už se na ni chytal balast takových vesměs politických a válečně laděných článků (a podkopal to tam potom INSIDER). Takže jsem byl naprosto nadšený z toho, že zakládáte vlastní stránky a první články o katastrálním úřadě byly naprosto… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Onedlho“ – ak to prežijú – sa miliardám ľudí na Zemi zosype predstava o GLOBÁLNOM svete! Obávam sa, aby práve toto nebol dôvod pre likvidáciu našej civilizácie – ako tej ďalšej, ktorá tiež precitla v tomto väzení! V Južnej Amerike vykonala skupina absolútnych profesionálov z oblasti kartografie a topogeodézie tie najextrémnejšie merania povrchu vodných hladín a extrémne vzdialených triangulačných bodov, aké im len dnešná rádiová ďiaľkomerná, laserová, optická technológia umožňuje – dokonca aj pomocou banálneho GPS – a JEDNOZNAČNE A EXAKTNE preukázali – že ZEM NIE JE SFÉRICKÁ GUĽA! No a čo?! No a to, že okrem tohoto dokumentu existujú… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Научные доказательства ПЛОСКОЙ Земли! (Русский перевод HD) Terra Convexa. https://www.youtube.com/watch?v=gOOkDQUbH48 – – – Originál podtext k videu – Vedecké dôkazy PLOCHÁ Zem /Ruský preklad/ Terra Convexa – surový preklad z ruštiny cez Translator: BEON Zverejnené: 9. 5. 2018 Terra Convexa (konvexná zem) je prvý oficiálny dokument o tvare Zeme, ktorý odhaľuje detaily presných a meraných experimentov vedených skupinou vedcov z celého sveta po dobu 7 rokov. Tento dokument predstavuje kľúčový zážitok pre každého mysliaceho človeka, aby sa ich vlastné, nestranné závery o aký tvar je Zem, aký je jeho skutočný štruktúra. Ploché, sférické, okrúhle, štvorcové? Všetko nie je tak jednoduché… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Ruskí výskumníci objavili vo vrte 4.000 m do hĺbky ľadu antarktického jazera Vostok /Rusom pridelená zóna výskumu/ obrovské množstvá uväzneného molekulového zlata, ktoré sa tam nachádza v difúznej podobe a jeho zdrojom je pravdepodobne zlatý pás tiahnúci sa od Peru do Antarktídy /na Kraj sveta – keď už/. Zlato difundovalo do ľadu chemickou cestou a pripomína difúzne zlato obsiahnuté v kremeni. Vzniká tak konfliktná situácia, nakoľko o zásoby zlata majú záujem aj ostatné krajiny OSN, ktoré ratifikovali dohovor o tom, že Antarktída je zem nikoho – „kontinent vedy“ a zároveň všetkých – ako koho, pretože vstup na Kraj sveta je… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Prelet na Kraj sveta v Antarktíde v roku 1939 – z denníka nemeckého letca. Unikátne ilustračné zábery!
Živý mamut! Nový kontinent – Veľký sever?!
Перелет к краю Плоской Земли в Антарктиде в 1939 году, Из дневника германского летчика
https://www.youtube.com/watch?v=HsSEOt4K4f8

Lož pre Antarktídu – výpoveď penzionovaného dôstojníka
ruskej obrany, ktorý slúžil v Antarktíde – o nezvyčajných tajomných a prekvapujúcich reáliách!
Stopy vážnych vojnových konfliktov – atómového výbuchu! 300 metrový kráter nie po páde meteoritu!
Ложь про Антарктиду. Рассказ человека в погонах.
https://www.youtube.com/watch?v=rCYO2Hir5ls