Dveře do ráje nebo do pekla? Svět se nachází před ohromujícím zemětřesením ve všech rovinách. Pravda vychází napovrch a nedá se umlčet. Jak všechno na sebe navazuje? Díl 2

…..zdánlivě nesouvisející témata jsou tak dokonale propojena, že je to až do očí bijící. Pojďme se podívat na další část, která byla lidem symbolicky mnoho let dopředu ukázána, ale málokdo ji objevil….

05:55

Zde najdete díl první, nutné přečíst jinak nepochopíte souvislosti.

jedná se o jednu epizodu ze Simpsonových, která je spojena právě s 6 padlými anděli. Také za tímto účelem bylo kdysi pojmenované jedno město v USA a sice Los Angeles jinak správně LOST ANGELS. A  zde měla vzniknout WWIII. Naštěstí se jim to nepodařilo. Tušili neúspěch, ale co kdyby se jim to přesto povedlo. Za pokus to stálo…..

Kompletní rozbor této epizody jsem kdysi dělal na osudu týden před událostí.

Proto také zakomponovali do filmu mrak podobný právě UFO, které jejich záměry ve skutečnosti  zhatil…..

Podívejte se prosím do levého horního rohu. (Správně do pravého, protože obraz hovoří k Vám). Nachází se tam útvar podobný UFO přes který symbolicky přeletí hodiny z kostela či radnice po nukleárním výbuchu a dopadnou Simpsonovi do zahrady.

Video, kde se popisované odehrává najdete zde. Dívejte se na část od minuty 6:14. Za zájímavost také stojí minuta 5:40, kdy člověk sedící u televize bere do rukou papír, kde je číslice 8 psaná tak, že je také šestkami. A nad ní stojí právě 666 pro znamení padlých andělů. O tom ale v jiném rozboru…..

 

Částečný rozbor najdete na následujícím odkazu:

Lost Angels 09.11.2010

Další pokus, který měl v jinou dobu zahájit opět WWIII se udál nedávno. Kdo to ale zaznamenal?????

Druhý pokus jim také nevyšel a raketa byla demterializací proměněna v energii. Uskutečnili ji původní obyvatelé planety Země žijící na povrchu. Článek najdete zde:

Proč USA odpálily bez varování jadernou raketu, která byla viditelná z Los Angeles?

A právě padlí andělé a jejich „produkty“ ANDROIDI, nejinteligentnější umělá rasa ve vesmíru se prolínají ve všech dobách lidstva na planetě Zemi. A Vatikán to již přiznal…..

Pokračování

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Dne 09.09.2018 byla uzavřena první ze sedmi astronomických observatoří pozorujících Slunce následně 11.09.2018 byly u Slunce pozorována celá flotila UFO….
https://www.youtube.com/watch?v=YlsJXvXvefY

Maroš
Host
Maroš

Tiež sa pokúšam o rešerše agendy Terra Convexa pod záštitou spoločnosti Zigurat – https://www.e-zigurat.com/ Podľa určitých náznakov ide o agendu Globálneho prediktora, čo však nemožno považovať za hoax, pretože práve zmena paradigmy myslenia je spôsob, ako zabrzdiť plýtvanie zdrojmy Zeme, a toto je jedna z hlavných priorít GP! 1/ Sofistikovaná organizácia a globálna agenda Zigurat! 2/ Logo „architektov pyramíd“! 3/ Twenty Two – 22 – číslo GP! TÁTO VETA! – „že sféra zem v nekonečnom priestore nie je nič iné ako matematická teória “ – OBSAHUJE PARADIGMU „nekonečne nevyčerpateľnej Zeme!!! – poznámka – ešte v 80-tych rokoch bol oceán NEVYČERPATEĽNÝ,… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Trolli! Vyserte si OKO!

Zoskočiť bez padáku z výšky 8.000 m a trafiť sa do siete 30 x 30 metrov – pri supersonickej rotácii Zeme a jej atmosféry – celkom slušný výkon, že? Zakrivujúci objektív je samozrejmosť!
Luke Aikins No Parachute 25,000 Feet Airplane Jump Complete Video
https://www.youtube.com/watch?v=GaANi96Z-Wg
A teraz bez zakrivenia – záber z kamery sprevádzajúceho parašutistu – je to len blick – video čas 1:27 až 1:28 min – malý odkaz o pravde!
Skydive Luke Aikins jump from 25,000 feet without parachute into net (VIDEO)
https://www.youtube.com/watch?v=f4BgNOn4bTU

Maroš
Host
Maroš

Terra Convexa… Zigurat – je jadro-kernel pyramíd, mohýl, mauzóleí a pamätníkov, okolo ktorých sa potom cielene sústreďuje množstvo ľudí, aby sa ich duchovná energia napojila – na veľkú myšlienku, či veľkú ideu-víziu jej nositeľa pochovaného v pamätníku – na jeho egregor program, a tak sa udržiava tento egregor pri živote! Katolícka cirkev napríklad systematicky budovala kostoly na pohrebiskách pohanov, aby mohla použiť túto energiu duší sústreďujúcu sa – blúdiacu v okolí – aby túto energiu preprogramovala podľa židokresťanského biblického projektu. Kult krvi! Pre Satana! O tom je aj Mauzóleum Lenina, mauzóleum Che Guevaru – udržiavať svetovú revolúciu okultných „materialistických“ žido-komunistov… Číst vice »