Dveře vedoucí k transformaci na Nova Earth se rychle zavírají. Aliance závodí s časem

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – AKTUALIZACE RV/INTELLIGENCE – 19. února 2018

Speciální agenti Aliance, tzv. Ghost Operatives, v podzemním bunkru  Cabal-MIC D.U.M.B. poblíž  Sawtooth Range, odhalili návrhy prototypů zbraní.  Poté byl bunkr zničen. 

K návrhům byly připojeny dokumenty odhalující plány prototypu velmi specifické zbraně, která byla zkonstruována ve skryté podzemní základně nacházejících se pod Gannet Peak ve státě Wyoming.

Prototyp této zbraně je nízkofrekvenční zesilovač dlouhého dosahu, který zesiluje a přesměrovává standardní signály HAARPu.

Největší obavy působil Alianci fakt, že se Gannet Peak nachází blízko Yellowstoneské kaldery.

Aliance tuto základnu lokalizovala a nasadila týmy Ghost Operative, aby ji neutralizovaly a zničily, k čemuž došlo dnes v 12:39 východního standardního času.

D.U.M.B. v Sawtooth Range byl posledním zjištěným bunkrem typu Cabal-MIC D.U.M.B.

Zbylé utajené podzemní základny Kabaly mohou stále někde přetrvávat (tyto však nejsou klasifikovány jako D.U.M.B.).

Likvidace všech hrozeb je prioritou, která musí předcházet zavedení nového finančního systému (RV/GCR) a události, která je označována jako přechod na Nova Earth.

Aliance závodí s časem, dveře vedoucí k příležitosti na transformaci, kterou tento měsíc máme, se rychle zavírají.

Překlad: raja

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Dveře vedoucí k transformaci na Nova Earth se rychle zavírají. Aliance závodí s časem"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
AT
Host

AT: nic v zlom ale toto je ako zly vtip… bez nejakych podkladov, DUMB_to fakt? a navyse zosilovac.. sorry ale toto je nepodlozene, cize bez verifikacie to je … asi tak..

martin jeřábek
Host
martin jeřábek
Tak včera jsem kolem poledne venčil psa a uvědomil jsem si zvláštní stav-nezvyklé TICHO – že ani ptáček nic a to den před tím se mohli ukřičet, také jsem si říkal, jestli něco není s časem! Říkal jsem manželce, že se asi něco děje. Celý den jsem se nemohl dovolat známé-pořád hlásilo, že je nedostupná a vypadával internet. No dnes ráno mi volala ta známá-že jí včera po ránu odešla sim karta a kazilo a padalo co mohlo. Dnes ráno čtu váš článek a do toho mi psal kamarád, že na zítra má 02.nevím jestli celoplošně-on je z Hranic nahlášen… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!