Ekoteroristé z Greenpeace vylili tisíce litrů barvy na kruhový objezd a ohrozili desítky lidských životů (VIDEO)

Ekoteroristé z Greenpeace vylili tisíce litrů barvy na kruhový objezd kolem Vítězného sloupu v Berlíně. Ohrozili tím životy automobilistů, motocyklistů a cyklistů.

Aktivisté z Greenpeace vylili tři tisíce litrů zelenožluté barvy na kruhový objezd kolem Vítězného sloupu v Berlíně. Chtěli tím bojovat proti používání uhlí. Na transparentech zelení levičáci napsali: „Slunce místo uhlí.“

 

 

Barvu rozjezdily automobily po celém povrchu silnice, která se tímto stala kluzkou a nebezpečnou pro řidiče, jimž hrozil smyk a nemohli dobře brzdit.

Na barvě spadlo několik cyklistů. Jedna z cyklistek byla po pádu několik minut otřesená. Nic vážnějšího se jí naštěstí kromě drobných poranění nestalo. Zničila si ale oblečení.

Kruhový objezd byl po půl hodině uzavřen a městské úklidové služby musely vše na náklady daňových poplatníků uklidit. Ekoteroristé ujišťovali, že barva je ekologická.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošVojtěch Šperka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vojtěch Šperka
Host
Vojtěch Šperka

Existuje ještě paragraf na sabotáž?

Maroš
Host
Maroš

A prečo nejdú ekoteroristi protestovať pred sídlo uhlobarónov – bratov Kochovcov? Fáma o globálnom otepľovaní a CO2 je ich vynález – to oni iniciovali spôsob korupcie jednotlivých vlád sveta – pomocou vyrúbenia tzv. dane z uhlia – ktorým „znečisťujeme“ Zem „VŠETCI“!!! – nakoľko bratia Kochovci profitujú z energetiky súčasnej civilizácie založenej práve na fosílnych palivách! Takéto protesty – performancie – ekoteroristov pôsobia na vedomie obyčajného človeka, že sa musí hanbiť za to, keď si v zime zakúri uhlím, a tí, ktorí uhlím nekúria, ale teplo im vyrábajú centrálne – jedni aj druhí MUSIA AKCEPTOVA5 fakt, že vláda im je oprávnená… Číst vice »