Ekoteroristé z Greenpeace vylili tisíce litrů barvy na kruhový objezd a ohrozili desítky lidských životů (VIDEO)

Ekoteroristé z Greenpeace vylili tisíce litrů barvy na kruhový objezd kolem Vítězného sloupu v Berlíně. Ohrozili tím životy automobilistů, motocyklistů a cyklistů.

Aktivisté z Greenpeace vylili tři tisíce litrů zelenožluté barvy na kruhový objezd kolem Vítězného sloupu v Berlíně. Chtěli tím bojovat proti používání uhlí. Na transparentech zelení levičáci napsali: „Slunce místo uhlí.“

 

 

Barvu rozjezdily automobily po celém povrchu silnice, která se tímto stala kluzkou a nebezpečnou pro řidiče, jimž hrozil smyk a nemohli dobře brzdit.

Na barvě spadlo několik cyklistů. Jedna z cyklistek byla po pádu několik minut otřesená. Nic vážnějšího se jí naštěstí kromě drobných poranění nestalo. Zničila si ale oblečení.

Kruhový objezd byl po půl hodině uzavřen a městské úklidové služby musely vše na náklady daňových poplatníků uklidit. Ekoteroristé ujišťovali, že barva je ekologická.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. Vojtěch Šperka napsal:

  Existuje ještě paragraf na sabotáž?

 2. Maroš napsal:

  A prečo nejdú ekoteroristi protestovať pred sídlo uhlobarónov – bratov Kochovcov? Fáma o globálnom otepľovaní a CO2 je ich vynález – to oni iniciovali spôsob korupcie jednotlivých vlád sveta – pomocou vyrúbenia tzv. dane z uhlia – ktorým „znečisťujeme“ Zem „VŠETCI“!!! – nakoľko bratia Kochovci profitujú z energetiky súčasnej civilizácie založenej práve na fosílnych palivách! Takéto protesty – performancie – ekoteroristov pôsobia na vedomie obyčajného človeka, že sa musí hanbiť za to, keď si v zime zakúri uhlím, a tí, ktorí uhlím nekúria, ale teplo im vyrábajú centrálne – jedni aj druhí MUSIA AKCEPTOVA5 fakt, že vláda im je oprávnená vyrúbiť vyššie dane – zo spotreby fosílnych palív – ktoré ovládajú bratia Kochovci! FUCK!
  Senátor Bernard Sanders – Who are the Koch Brothers?
  https://www.youtube.com/watch?v=B5tAT6ciJ4s
  Čierne /temné/ peniaze bratov Kochovcov
  Jane Mayer / The Koch Brothers and the Weaponizing of Philanthropy
  https://www.youtube.com/watch?v=AFaSCOqumpM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.