ELITY SE TŘESOU HRŮZOU. TRUMP PŘICHYSTAL PŘEKVAPENÍ. K TĚMTO UDÁLOSTEM, JAKO JE TATO, NEDOCHÁZÍ ČASTO

Zveřejnění memoranda FISA činí z 2. února 2018 den vstupující do historie jako počátek čistky Trumpovy administrativy v Hlubokém státě.

K událostem, jako je tato, nedochází často. Ne každý den internetoví kampanisté otřásají paláci mocných, ale teď právě k tomu došlo! Veřejná kampaň požadující zveřejnění tohoto memoranda #releasethememo dosáhla svého triumfu, když bylo memorandu Soudu FISA zveřejněno bez úprav, a to je vítězství občanského aktivismu.

Hluboký stát se třese hrůzou, neboť Memorandum FISA začalo psát historii

Takže pokud jste přiložili ruku k dílu při sdílení, taggování, diskusích nebo čemkoliv o #releasethememo, tak nastal čas, kdy byste si měli pogratulovat za své odhodlání postavit se za to a zapojit se do toho!

Jelikož bylo toto Memorandum zveřejněno, jsou globální média, NUCENA referovat o faktech v něm!

Memorandum DOKAZUJE, že nasazení soudu FISA (dává svolení k odposlechům) ke sledování Trumpova režimu bylo podvodné a vylhané: a samozřejmě odhaluje i ty, co za to mohou. Rovněž dokazuje, že neexistuje žádný podklad nebo ospravedlnění pro Muellerovo vyšetřování (vyšetřuje ruskou manipulaci voleb a politiky v USA), a to, že muž, který nad ním dohlíží, Rod Rosenstein, je až po uši zabředlý v konspiracích. Závažnost tohoto všeho nelze podceňovat, a to vše má teď veřejnost na očích, pravda byla tedy odhalena.

Prezident Trump věděl, že byl nezákonně sledován hned krátce od nástupu do úřadu 20. ledna 2017. Zašel si na soud FISA, pak obešel FBI, CIA, NSA a sám se podíval, kdo podepsal co, a provedl co. Věděl ale, že s tím prostě nemůže sám vyjít na světlo světa: to by vypadal jako prezident prahnoucí po pomstě svým nepřátelům. Musel přimět systém, aby pracoval tak, aby se umožnilo na základě těchto informací přistoupit k příslušným úkonům.

A tak Trump zůstal potichu o tom, co ví, a nechal je, aby se všichni odkopali, když mu lhali do tváře, vybarvovali se, kdo je křivý, kdo je rovný, a umožnili Kongresu chytit se toho a dát se do práce.

Teď, v únoru 2018, jen něco přes rok později, už všechno vyklíčilo správně. Kongres podporovaný kampaněmi #wethepeople #releasethememo přišel za Trumpem a předložil mu autentická a nezpochybnitelná fakta, takže Trumpovi vlastně už nezbývalo, než to memorandum zveřejnit, jinak by byl sám vlastně vinný překážením spravedlnosti! Samozřejmě, o tom nemohlo být nikdy ani řeči, a tak Trump, jak bylo jeho povinností, to memorandum zveřejnil. Jeho nepřátelé si mohou kecat, co chtějí, a to oni budou, ale nemohou říci, že by to byla prostě Trumpova pomsta, nemohou okecat kongresová zjištění Zpravodajské komise Sněmovny…

A plná vina Hlubokého státu se krásně rozbalila, aby si ji lid mohl nádherně prohlédnout: je to v plné nádheře před očima Amerického lidu i celého světa!

Je kriticky důležité tomu porozumět: To memorandum a informace v něm jsou jen vrcholem hromady dokumentů o 1,2 milionech stranách, a to je jen zadokumentování základního zločinu podvedení Soudu FISA, aby dal nezákonně špehovat tehdejšího kandidáta a později zvoleného prezidenta Trumpa. Ale od té doby se kolem toho v rámci vzoru samočinného násobení jednou rozběhlé zločinnosti na to nabalilo 100 krát více zločinů: když se pokoušeli krýt, že Hluboký stát 4 krát lhal Soudu FISA, aby Trumpa dostal a udrželi si ho jako sledovaného! Jakmile jednou začnete lhát, tak už musíte s lhaním vydržet a tak je ta lež čím dál větší, větší a větší!

PODROBNOSTI

Mluvíme o FBI a DOJ v době 2016 pod ředitelem FBI Comeyem a ministryní spravedlnosti Lorettou Lynch.

V té době došlo ke 4 žádostem na soud FISA, které vycházely výlučně z informací britského špiona Christophera Steela.

3 z těch žádost podepsal Comey a jednu Andrew McCabe, ten samý McCabe, který před čtyřmi dny v ohromném spěchu vypadl z úřadu do předčasného důchodu, když jeho šéf, nynější ředitel FBI Wray, četl toto memorandum a uvědomil si, do jak hluboké žumpy FBI zapadlo. Po čem teď Wray skočí, bude dost zajímavé…

K dalším, co to podepsali, patří náměstkyně ministryně spravedlnosti Sally Yates, rovněž známá obstrukcemi brzdícími zavedení Trumpovy vyhlášky omezující cesty do Ameriky kvůli islámskému terorismu, úřadující ministr spravedlnosti Dana Boente a náměstek ministra spravedlnosti Rod Rosenstein, kdy Rosenstein hraje svou roli až dodnes! Nečekejte ale, že by mu to vydrželo!

A to vše se skrývalo za utajením Soudu FISA, tudíž skryto zrakům veřejnosti a veškerého prozkoumání veřejností. V době, kdy by FBI správně měla řádně vyšetřovat zločiny Hillary Clinton, a ne aby jí dávala volnou ruku, tak místo toho konspirovala, aby dodala Kampani Clintonové každičký útržek informací, co mohla, aby umožnila poškodit Donalda Trumpa a zastavit ho na cestě k prezidentství. Otevřeně káleli na veškerou nestrannost FBI a ministerstva spravedlnosti a naprosto jak sami sebe, tak své úřady zneuctili.

Steelova složka se ukázala být totální fikcí: ale za tuto složku zaplatila Kampaň Clintonové, Demokratický národní výbor a připlatila i FBI sama! A bez ní by neměli vůbec NIC, co by mohli Soudu FISA předložit.

V lednu 2017 byl Comey povolán, aby dal o této Složce Trumpovi hlášení. V té době se pokoušel Trumpovi tvrdit, že je seriózní a věrohodná. Ale v červnu 2017, když se povídačka z té složky pod neustálým občanským útokem hroutila, byl Comey nucen pod přísahou přiznat, že ta složka je „neověřitelný úlet“. A v prosinci 2017 byl Andre McCable nucen přiznat, že bez této složky by od Soudu FISA nedostali žádné sledovací povolení, takže oba tito chlapi, kteří byli obeznámeni s těmito fakty, když ty příkazy podepisovali, Soud FISA podvedli!

Věrohodnost Steelovy složky rovněž odrovnal Bruce Ohr, tajemník náměstka ministra spravedlnosti, který přímo v FBI dokumentech uvedl, že Steel je šílený anti-Trumpista, ale tyto dokumenty FBI Soudu FISA neposkytla. Ale nekryl Ohr něco, aby se skryl sám? Jeho manželka Nellie Orr dostala zaplaceno od Fusion GPS, aby pomohla tu složku poskládat!

A svého času jsme odhalili Petera Strzoka s jeho textem Lisa Page, kdy Strzok si neustále třepil hubu tím, jak se po zvolení Trumpa v Americe zhroutí veškeré pojištění, aby jej lidé nezvolili. Oba byli v Muellerově týmu, ale ten byl nucen je vyhodit, když se před Kongresem v plné nahotě ukázala jejich zaujatost. O agentovi Hlubokého státu Peteru Strzokovi se více dočtete zde.

Rázové vlny šířící se od tohoto memoranda světem teď nejvíce pociťuje britské zpravodajství, které se cítí dost nervózně! Nejenže se idiot Tony Blair Trumpovi chlubil tím, jak ho britská GCHQ odposlouchávala místo Obamy, ale i GCHQ sama je teď šíleně nervózní z toho, že jejich akce se začínají mezinárodně odhalovat. Jedna věc je, když lidé „potichu“ vědí, co se děje, že USA a Velká Británie jeden na druhém už desítky let vedou špionáž, ale vyjít s tím na veřejnost a natvrdo to přiznat, to už přestává být hra a dost lidí se začíná dost potit. Protože konec konců, když to dělala GCHQ, tak tedy pod kým? Pod Cameronem? Pod Mayovou? Pod oběma? Kdo z nich rozhodl, že se zapojí do boje za zvolení Clintonové?

A když tohle dělali, tak se BRITSKÁ VLÁDA PŘÍMO VMĚŠOVALA DO AMERICKÝCH VOLEB!

O tom, jak se britská GCHQ potí, se dočtete i tady, a nezapomeňte, jak Tony Blair vyzvonil, jak komplicové Obama a GCHQ spolu kuli pikle.

Sakra. Takže to nebyl žádný Putin! Byla to Konzervativní strana a britský Hluboký stát!

*****

Zveřejnění Memoranda FISA činí z 2. února 2018 HISTORICKÝ den: nezapomeňte na tento den a připravte se, protože teď začne čistka těch zkorumpovaných. Slibuji vám, že Amerika na konci roku 2018 bude už úplně jinou zemi, než Amerika na jeho počátku.

Všichni, kdo podporujete svobodu, demokracii a vládu odpovědnou lidu, všude po světě, v tom v nadcházejících dnech podporujte Ameriku, stejně jako víme, že silná hrdá srdce svobodomilných Američanů jsou v tom s námi též.

Toto jsou dny tohoto Memoranda! Teď vypukne BOUŘE!

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Vitězslav Crhastenly919 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

A v české televizi zatím o tom nic neříkají, ale za chvilku možná i o tomhle už budou tlachat i babičky na návsi, ještě že ty ,,místní zpravodajské služby“ fungují lépe(a navíc zadarmo) než z našich daní placená soukromá tv s názvem čt… Ale chtěl jsme říct, narazil jsem na stránku s poněkud úsměvným názvem, kde jsou nejznámější výroky našeho prezidenta na adresu novinářů a to ještě z doby, kdy byl premiérem. Byť by se někomu mohli zdát některé věci urážlivé, přijde mi, že mnohé z nich jsou pravdivé a můžeme obdivovat zemana, jak už tehdy do novinářů viděl. Viz… Číst vice »

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Viděl viděl,protože to je pravý zeman země České a navíc není pod platebním podpisem na US ambasádě. To jak se to v USA dobře připravuje pro hon na válečné zločince bude velice zajímavé sledovat. Fulford nekecal,když toto tvrdil již před 3. měsíci. No jsem zvědav kam až to Trump dotáhne. Myslím ale že bude brzy zveřejňovat jména staříků co sedí na velkých prachách a mají na svědomí vraždu J. Kennedyho. Většina ještě žije a už jistě tuší,že se jim čas krátí. Kam utéct,když celý svět už nějakým způsobem napadli. Všude je budou nahánět až skončí s palicí na popravčím špalku.… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!