Etnická diverzita nepřináší sílu, nýbrž slabost, říká studie

Nová odborně revidovaná studie dánských akademiků vydaná politologickým žurnálem Annual Review of Political Science odhalila, že etnická diverzita eroduje sociální důvěru v takové komunity.

Studie vedená profesory Kodaňské univerzity a Aarhuské univerzity v Dánsku hledala odpověď na otázku, zda má „pokračující imigrace a odpovídající rostoucí etnická diverzita“ pozitivní dopad na sociální soudržnost, jednotu a sounáležitost.

Krátce řečeno, studia zjistila, že „pokračující imigrace a odpovídající rostoucí etnická diverzita“ vyvolává ve společnosti přesně opačný účinek, což znamená, že podvrací a degraduje sociální soudržnost, jednotu a sounáležitost.

Šlo o následnou meta-analýzu z 1 001 odhadů z 87 studií ze zemí napříč Západním světem, v níž všichni ti výzkumníci zjišťovali, že opravdu existuje „statisticky významná negativní vzájemná vazba mezi etnickou diverzitou a sociální důvěrou, jak je to objevováno napříč všemi těmito studiemi.“

Jeden z hlavních výzkumníků v rámci těchto studií Peter Thisted Dinesen napsal: „Aby bylo jasno, celková negativní souvztažnost mezi etnickou diverzitou obyvatelstva a sociální důvěrou je statisticky významná a přetrvává, i když ji zkouší zmírňovat spousta potenciálních napravovatelů a usmiřovatelů.“

„Exaktní studie relativně konzistentně referují o významné negativní souvztažnosti mezi etnickou diverzitou v sousedství a všemožnými formami sociální důvěry,“ uvádí tito výzkumníci.

I další výzkumníci z různých univerzit po celém Západě tuto studii vychvalovali.

Autor knihy: „Není to volič, kdo se zbláznil,“ a profesor politologie na Amsterodamské univerzitě Tom var de Meer o této studii referoval jako o „vynikající a jednoznačně dokládající.“

Eric Kaufmann, profesor politiky na Birbeck University of London, reagoval na zjištění této studie slovy: „Vyšší diverzita je spojena s významně nižší důvěrou v komunitu, i když je pod kontrolou, aby nezpůsobovala útrapy.“

Zjištění této studie jsou v rozporu s tou všudypřítomnou povídačkou neustále omílanou platformami globalistických médií, školami a univerzitami a zvláště pak byrokraty EU s jejich heslem, že ‚v diverzitě je síla.‘

zdroj: 9 | překlad: 5

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Myslenie kmeňa je základom súdržnosti – nepatriť k nikomu – čo to je? Svetoobčianstvo? Internacionalizmus? Všetko je to len rozvratnícke sion-marxistické sociálne inžinierstvo Vyvolených, ktorí si to svoje myslenie kmeňa neustále udržiavajú, aj keď práve tých ich 12 stratených klanov diverzifikuje-fifunduje medzi ostatný svet! Sú ako alchymistická ortuť – rozpustia všetko ušľachtilé a zároveň sa zlievajú dohromady! Čím viac sú rozptýlení – tým viac sú jedovatejší. Tisícročná korózia ľudstva. Slovo koncentrácia /nielen ich moci, ale aj odporu k nej/ má svoj špecifický význam – plány GP k tomuto smerujú /Pjakin – holokaust č. 2/.

 2. Eva napsal:

  Tohle vím dávno a bez studie! Stačí obyčejný selský rozum.
  A mimochodem – právě z tohoto důvodu jsou ty davy čmoudů mezi slušné lidi nasunovány, takže to móóóc dobře ví i „druhá“ strana“.

 3. Vaclav napsal:

  V diverzite je chaos, zvysovani napeti a socialnich rozdilu, privilegovani vsech ras proti bile. Bili budou diverzitu financovat. Idioti musi potrebuji k tomu zjisteni delat studie?

 4. Vít napsal:

  Je Jasné, že ani ti z údolí Danu, čili ti od Dunaje a Spišské Nové vsi se dosud nezařadili. A to k nám přišli už v 16 století. Ti, kteří zapadli, jsou ale již v Británii, či jinde, kde je lepší sociální bufet.

 5. ⚜️ aston 405 napsal:

  Proč to nenazývají přesně a nepíší „rasová diverzita“?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..