„EU je u konce.“ Marine Le Pen o EU a vztazích s Ruskem

…..ano přátelé, bude to velký tobogán o kterém neustále mluvím. Jedna moudrá žena z Francie Vám to řekne otevřeně, jak se věci mají….

06:54

 

https://youtu.be/tz7EJpsvyWc

 

Loading...

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikSotoMelichar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Melichar
Host
Melichar

Ta redaktorka je taková francouzská Drtinová.

jirik
Host
jirik

Francouzská prezidentská kandidátka Marine Le Pen slíbila obnovu národní suverenity stažením Francie z eurozóny, návratem francouzského franku a zabráněním kartelu Rothschildů, aby kontroloval centrální banku. „Potřebujeme kontrolovat měnu, abychom si ji mohli upravovat, protože dnešní jednotná měna je těžkým břemenem,“ řekla Le Pen novinám Le Parisien. „Budeme mít národní měnu, jako všechny ostatní země a společnou měnu budeme mít spolu s tím.“ Le Pen, která vedla kampaň za zrušení výsledků desítky let se táhnoucích politik globalistů a za uspořádání referenda ve stylu Brexitu, pokud zvítězí, řekla, že tato šestá největší ekonomika světa by měla opustit „Rothschildy kontrolovanou“ měnu euro ve… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Uniknuté dokumenty ukazujú, že francúzsky prezidentský kandidát Emmanuel Macron uzavrel dohodu so spoločnosťou s ručením obmedzeným (LLC) na karibskom ostrove Nevis a že spoločnosť mohla mať obchodný vzťah s bankou, ktorá bola predtým zapojená do prípadov daňových únikov na Kajmanských ostrovoch. Macron pred menej ako mesiacom tvrdil, že nedrží aktíva ani tajné offshorové účty http://www.hlavnespravy.sk/dokumenty-naznacuju-ze-francuzsky-prezidentsky-kandidat-macron-je-zapojeny-danovych-unikov/990642 —– Anketa: Väčšina mladých ľudí v Európe je pripravená na revolúciu Podľa prieskumu “Generation What?” medzi 580.000 mladými Európanmi v 35 krajinách establishment vo väčšine krajín masívne stratil prestíž. Táto iniciatíva bola zahájená France Télévisions, Upian a Yami 2 v spolupráci s Európskou vysielacou úniou… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Evropskou unii považuje překladatel a politolog, profesor Alexander Tomský za škodlivý utopický projekt, jenž může skončit tragicky. Řekl to v rozhovoru pro týdeník Reflex, kde mimo jiné zmínil i to, že daleko větší hrozbu vidí v islámu. Před ním by se podle jeho názoru měla Evropa uzavřít. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesor-EU-je-mrtvy-projekt-Jako-za-normalizace-Chteji-miseni-ras-v-Evrope-Skonci-to-cele-tragicky-486363 —- Ve středu večer byly předávány Novinářské ceny za rok 2016. Soutěž má každoročně oceňovat „Kvalitní žurnalistické práce“. Čeští žurnalisté si chodili pro ocenění od nadace Open Society Fund George Sorose a dočkal se například redaktor ČT Daniel Stach, Jan Moláček z Aktuálně.cz, nebo Martin Veselovský. Ten získal kromě divácké ceny nominaci… Číst vice »

Soto
Host
Soto

Novináři mohou být hrozně drzí. Kdyby to zkusili na sportovní hvězdu, treba u nás na Jágra, tak v tu minutu má pojízdné auto. Le Pen má příliš širokou frontu a , když musí každou chvíli přecházet do ofenzívy i s takovou mladou a drzou trubkou, tak to dává bohužel za pravdu Pjakinovi, že ta to životě nemůže uhrát. To tomu teleti nemohla aspoň pohrozit, že bude mít migranty i u sebe doma a v ložnici, přesně podle přání toxické makrely, když nevyhraje volby?!

Soto
Host
Soto

Nepojízdné.

jirik
Host
jirik

Vo Francúzsku padlo konečné súdne rozhodnutie, ktorým Kasačný súd zamietol uznať a registrovať tretie pohlavie http://www.hlavnespravy.sk/uspech-zdraveho-rozumu-francuzky-sud-zamietol-registraciu-tretieho-pohlavia/991980 Na súd sa obrátila osoba, ktorá sa narodila ako hermafrodit t.j. s pohlavnými znakmi ako ženskými tak aj mužskými. Táto osoba, ktorá si neželala zverejniť svoju identitu, sa narodila so základmi vagíny, mikropenisom avšak bez semenníkov. Už v roku 2016 zamietol Odvolací súd v Orléans žiadosť tohoto človeka o uznanie tretej kategórie, tzv. neutrálneho pohlavia. Kasačný súd svoje zamietavé stanovisko odôvodnil nasledovne: “V civilnom práve existujú iba dva odkazy na pohlavie (muž/žena). Táto binarita má svoj legitímny účel, pretože je nevyhnutná k sociálnej a… Číst vice »

Pin It on Pinterest