Eurábie v přímém přenosu. Důležitá data, která jsme pro Vás vybrali. Jestli se okamžitě nezakročí ve velkém, v Evropě nezůstane kámen na kameni

…..není možné v dnešní době dávat jeden článek za druhým. A proto pro Vás děláme výběr v následující relaci….

07:54

Eurábie není mýtus, ale svět v kterém žijeme + video „Konec Evropy“

Turecko se musí institucionálně změnit v chalífát, aby mohla proběhnout islamizace Evropy. Erdogan v roli vykonavatele globalistické doktríny CDR. Brusel stále nepochopil, že končí!

Itálie: Grillovo hnutí islamizuje Turín…

Německo chce imigrací zlikvidovat Evropu, řekl natvrdo Klaus. Byla i zmínka o „hordách mladých agresivních muslimů“

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. jirik napsal:

  Osm vražd. Deset až patnáct procent dělá bordel, ale značný. Čisto a uklizeno. Bez cenzury o Švédsku, máme i FOTO
  http://vool.cz/PuA03
  —-
  Zatímco v případě Wilderse lze hovořit o mírném neúspěchu, velké rozčarování přinesly včerejší volby Straně práce (PvdA), která před pěti lety získala téměř čtyřicet křesel a nyní pouze asi čtvrtinu z tohoto počtu. Blamáž socialistů může sloužit jako varovný signál pro premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku. Právě s PvdA je totiž ČSSD ve stejném uskupení Evropského parlamentu – ve Straně evropských socialistů (PES). Žádný důvod ke spokojenosti nemají ani „další“ socialisté, strana SP, která dle uveřejněné mapy deníku Express před pěti lety ovládla celý sever země a nyní v této oblasti v podstatě jen paběrkovala. Voliče obou těchto stran převzala Rutteho VVD a Zelení.
  http://vool.cz/9cx6K
  Z online voleb v nizozemí
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/volby-v-nizozemsku/r~0354498208c811e7b2310025900fea04/?_ga=1.173801955.1587667980.1489643277

  poznámky:
  – údajně se do parlamentu mělo dostat i několik muslimských zástupců ….. (odkaz nemůžu najít)
  – V čase 18:50 a 19:41 je vidět i volební lístek (jedna velká plachta, kde jsou všechny strany, které kandidovali)
  – v čase 16:58 — V parlamentních volbách v Nizozemsku v roce 2012 stačilo kandidátovi na poslance získat ke zvolení minimálně 62 829 hlasů. V tom samém roce taky nehlasovalo celkem 17 004 Nizozemců pro žádného kandidáta, na hlasovacím lístku proškrtli kolonku „Žádný z výše zmíněných“.

  Jedna plachta, kde by byli všechny kandidující strany, volby v jeden den, možnost zaškrtnout kolonku „Žádný z vybraných kandidátů“ – by bylo vhodné zrealizovat i v české republice.

  • jirik napsal:

   Za fantastický výsledek označil v nizozemské televizi úspěch své strany Denk její představitel Farid Azarkan. Denk získá podle odhadů tři poslanecká křesla. Strana přitom byla založena před rokem jako skupina pro migranty a tolerantní společnost.

   Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/184761-volby-v-nizozemi-vvd-citi-radost-i-ulev-wilders-podekoval-volicum/

  • jirik napsal:

   Holandský establishment ukázal, jak se správně mává hadrem před očima voličů. Stačí sehrát divadlo proti Turecku a ukázat svaly Erdoganovi a vítězství je v kapse.
   http://vool.cz/fYLcR
   —–
   Pět tisíc amerických vojáků je zpět v Iráku za účelem podpory loutkového režimu zničeného národa, který se opírá o americké bajonety. Vznikly nové irácké vojenské formace, plně vybavené moderními americkými bojovými tanky M1 Abrams, obrněnými vozidly Humvee a vozovým parkem nákladních automobilů. A další americké vojenské síly jsou na cestě.
   http://vool.cz/zEnDA

 2. jirik napsal:

  Střelba ve francouzské škole: Žák zaútočil na ředitele
  Sedmnáctiletý student střední školy ve francouzském městě Grasse ve čtvrtek spustil ve škole střelbu. Podle zatím nepotvrzených zpráv postřelil nejméně dva lidi včetně ředitele školy. Útočník, který u sebe měl mít ještě další zbraně včetně granátů, byl zadržen.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/432321-strelba-ve-francouzske-skole-zak-zautocil-na-reditele.html

 3. jirik napsal:

  Minister obrany Izraela Avigdor Lieberman pohrozil zničením batérií PVO Sýrie, ak budú znovu páliť po izraelských lietadlách. Jeho slová uvádza rozhlasová stanica Kol Israel
  http://vool.cz/4sKIl

 4. jirik napsal:

  Žiadatelia o azyl zo Stredného Východu sú školení za pracovníkov nápravných zariadení. Švédska vláda sa ich takto snaží integrovať do trhu práce.

  Nový program na pomoc migrantom si dal za cieľ umiestniť 450 čerstvých migrantov a ľudí v invalidnom stave do stáží v nápravných zariadeniach, kde by mali vykonávať prácu väzenských dozorcov, kuchárov a podobne.
  http://www.hlavnespravy.sk/migranti-dostanu-od-svedskej-vlady-staz-vo-vaznici/938580

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!