Europoslanec Polčák se ukázal jako lidská hyena, které chybí respekt k druhým

Pane Polčáku,

Ve čtvrtek v reakci na předcházející prohlášení prezidenta Zemana, že v případě zrušení usnesení městského sátního zastupitelství o zastavení trestního stíhání premiéra Babiše nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem, by on, prezident, vyhlásil pro obviněného premiéra abolici (zrušení trestního stíhání), jste napsal na twitteru toto: „Doufám, že nejvyšší státní zástupce rozhodne o zrušení usnesení městského státního zastupitelství až v samém závěru lhůty. Můžeme si jen přát, že souboj Zeman vs. Zeman do té doby rozhodne příroda.“

 

Každý, kdo si tyhle vaše řádky přečetl, pochopil, že svými posledními slovy zcela nedvojsmyslně vyjadřujete své přání prezidentovy smrti. Nu a protože ta tužba vás rozpálila až tak, že jste ji nedokázal tutlat jen sám v sobě, svěřil jste se s ní prostřednictvím twitteru co nejširší veřejnosti a tím jste ji vyzval, aby se k vašemu dychtění zatím třeba i jen duchovně připojila a společně s vámi vznesla k nebesům tuto nejhoroucnější vaši prosbu: „Ó, nebesa, odneste si k sobě tohoto svého syna, který dnes už jako téměř jediný stojí nám, demoblokařům českým, v cestě k naší s nikým jiným nesdílené budoucí vládě a moci!“

Lidská hyena, nic jiného, řekne si po přečtení výše uvedeného náš občan, a to ať už věřící, nebo nevěřící, a má pravdu. Protože přát si veřejně smrt svého bližního, pokud to by to nebyl zcela zřejmý a sprostý zločinec, si ve všech dobách a snad i ve všech civilizacích dovolovali vyjadřovat jen lidé mravně nejzpustlejší. A vy, pane Polčáku, jste se k tomuto lidskému druhu svým čtvrtečním zápisem na svém twitteru neoddělitelně připojil.

Ale nejen to. V zápětí poté, co vás za váš zápis zkritizovalo i pár lidí z vašeho politického okolí (nejspíš pro ne příliš šikovné vyjádření jinak jejich souhlasného názoru), jste se prokázal být i zbabělcem, který si za svými slovy nedokáže chlapsky stát. A kroutí se a vytáčí a nakonec na Hrad napíše:: „Neměl jsem na mysli nic jiného, než že se panu prezidentovi rozbřeskne, vzpomene si na svoje předvolební sliby a konečně bude podle toho jednat. Z jeho vyjádření je jasné, že to bude nějaký čas trvat. A co jiného jste měl na mysli vy, pane prezidentův mluvčí?“

 

Takže zbabělost překrytá nuceným úšklebkem. A vcelku spíš úhyb a logická bída.

V letech 2010 až 2014 jste byl byl za TOP 09 poslancem Poslanecké sněmovny a od r. 2014 až dosud jste, tentokrát už jako člen STANu, poslancem Evropského parlamentu. Máte pohádkový plat, o němž se říká, že je spíš úplatkem než platem, a je násobně vyšší než plat nejlepších našich konstruktérů, chirurgů, vědců atd. Ze všech stran jste jistě též skvěle opečovávan, máte i svou podřízenou pracovní sílu, a mě by zajímalo, jak tohle své postavení vy sám hodnotíte. Zda máte za to, že uspořádání naší společnosti či politiky, které vás, myslím jako Stanislava Polčáka, vyneslo až tam, kde teď jakoby na nebeském obláčku sedíte, je spravedlivé, a že si tudíž své postavení za vaši pracovitost, vědění a hlavně charakter zasloužíte? Že jste zkrátka správným člověkem na svém místě.

Ale víte, vůbec nejvíc dumám nad tím, jestli v noci dobře spíte?

Jestliže ano, potvrdíte tím sám sobě i nám, že všechno, co jsem vám o vašem étosu napsal, je pravdivé až do poslední tečky.

Napsal Lubomír Man

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Vítězslav napsal:

  Já nevím, proč se to tak řeší? Zákony vesmíru jsou jasně dané a neměnné. Ten polčák -)myslně uvádím malé p- protože to je shodné s označením židů Ž-ž. Projeviji tím totální neúctu k tomuto objektu. Kdo vyřkne slovem, nebo myšlenkou podobné přání vysílá tak energetický vítr,aby pak sklidil bouři a co se mu přihodí po smrti ani nedomýšlím. My to nezměníme, ale vesmírná energie zná pojem duchovního rozdělení hodnot od totálního podvrhu a mystického egoismu. Nyní je poslanec EU již pouze v očekávání co se s ním stane. A že to příjde o tom naprosto nemíním diskutovat. Je pouze otázkou kdy a jak to příjde.

  • tereza napsal:

   Máte pravdu. Připomíná mi to příběh jedné ženy, která neustále chtěla pokácet strom blízko parkoviště, protože jeho listí padalo na její auto. Jednoho dne byl silný vítr a bouřka. Strom se skácel na auto té ženy, když zrovna parkovala. Žena pád stromu nepřežila.

 2. Nula napsal:

  …veď to má v priezvisku Pol/čák. Je to niekto ako na slovensku Bla, bla, bla Blaha, ha…ha… . Môžete počítať s tým bratia a sestry z Čiech, že tento Váš „vybraný“, ako som preskenoval jeho facelift sa bude polaricky v politike držať veľmi dlho…. Peniaze, alebo už moc v rukách takýchto jedincov je spoločensky veľmi nebezpečná záležitosť

 3. Filip napsal:

  Najednou je to pan prezident. Kdyby si za tím aspoň stál tak je to hovado s charakterem. Tím jak se trapně vykrucuje nepatří ani mezi ty hovada. No ještě dva roky a bude klid.

  • Vladislava napsal:

   Doufejme, že máte pravdu a že tyto neskonale nebezpečné strany ( ODS, Piráti, TOP09, STAN ČSSD, KDUČSL) opravdu z parlamentu zmizí. Jenže lidé zapomínají a neustále volí ty samé.

   • Pavel Chvalina napsal:

    Je to trochu jinak. Volební systém je zvrácený. Tito politici nezmizí, volí totiž jeden druhého a volič nemá šanci vyřadit bezcharakterní kariérní zmetky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..