Európska únia už davno nie je európskou. V nemeckej okupačnej únii nechceme byt

…..moudří lidé vědí hned od začátku, že tomu tak je. Hned od začátku. „ODBORNÍCI“ knihovníci a jemu podobní budou neustále „hutorit“ ty stejné nesmysly a vymývat lidem mozek….

05:55

 

Marine Le Penová povedala, že zničí Nový svetový poriadok

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
.lakSysjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Maďarský parlament v úterý schválil novelu školského zákona, který umožní zavřít Central European University, vlastněnou fondem amerického miliardáře George Sorose. http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/madarsko-jde-tvrde-po-krku-sorosove-fondu/ Pro zákon hlasovalo 123 poslanců, nesouhlasilo 38. Dalších 38 poslanců se hlasování nezúčastnilo, uvedla RIA Novosti s odkazem na agenturu Reuters. Podle agentury, v určitém okamžiku bylo hlasování přerušeno zvukem, vycházející z megafonu jednoho z poslanců. Tak se rozhodl dát najevo nesouhlas s novým zákonem. Reakce Středoevropské univerzity(CEU) nedala na sebe dlouho čekat. „V současné době maďarský parlament přijal pozměňovací návrhy k maďarské národní zákon o vysokošlolském vzdělání. CEU důsledně vystupuje proti všem právním předpisům, které vytváří riziko pro… Číst vice »

jirik
Host
jirik

7.4.2017 uplyne rok, co jsme založili spolek Maloodběratelé elektrické energie z.s. Přes ignorování ze strany médií a většiny veřejných institucí se nám podařilo připravit podklady pro návrh na zrušení některých částí právních předpisů a definovat příčinu současného stavu. Základní příčinou absurdit a diskriminačních praktik v regulované části platby za elektrickou energii je absurdní požadavek, aby se postupně převážná část této platby platila nezávisle na množství odebrané elektrické energie. Tento požadavek zaznívá z Evropské unie a jeho průkopníkem v EU je podle úředníků ERÚ Nizozemsko. V České republice má horlivé zastánce mezi úředníky MPO, ERÚ, manažery energetiky a velkoodběrateli. Ano čtete… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Z metropole Spojeného království se vytrácejí kostely. Od roku 2001 jich ubylo pět set, upozorňuje konzervativní Gatestone Institute
https://www.gatestoneinstitute.org/10124/london-mosques-churches
Některé byly přestavěny z opuštěných kostelů. London Free Press například informuje, že kostel církve sjednocení na Hamilton Road koupila a změnila na mešitu komunita egyptských muslimů. Kostel svatého Petra „konvertoval“ na mešitu Medina a z bývalého metodistického kostela zase vznikla mešita „Brick Lane“.

Konvertují také lidé. Počet těch, kteří rok co rok přestupují k islámu, se v tomto století v Británii zdvojnásobil.
https://zpravy.tiscali.cz/londynske-kostely-ustupuji-mesitam-rodi-se-londonistan-295532

Sys
Host
Sys

Viděli jste „výkvět české profesionální novinařiny?“ Ostudné a nechutné.
Rozhovor na DVTV s Emirem Kusturicou:
https://www.youtube.com/watch?v=e0Z-iwbsXSM

.lak
Host
.lak

Porno neexistuje v tak dřístavé vyprzňovací, devastovací formě vrtošivých řevnivých pederastů, juvenilka eu politiků obcování úžer s propodprostituovanými funkčně nevzdělanými ano. Debilita debilit pádivých bezmozků.