Evropa nerozumí pravé povaze islámu a bude zničena, říká egyptský křesťan

…..lidé nechtějí poslední dobou slyšet, vidět. A nevidí si ani na „ŠPIČKU NOSU“!!!!! Co se děje a odehrává v lidech? Změnily je tak vymývače mozků mobily, televize, podprahová data která jsou všude okolo nás, kam se podíváme a právě čárkovým kódem to začíná. Ale kdo by tomu asi tak věřil, že ano? O anténách a energiích jimi vysýlaných  lidé nevědí skoro nic a chodí po ulicích jako zombíkové. Nechtějí porozumět podstatě věci a co za tím stojí….

09:54

Evropa nerozumí pravé povaze islámu a bude zničena, říká egyptský křesťan


Henri Boulad.

Rakouský deník Die Presse před několika dny zveřejnil zprávu, že přední katolický myslitel a bývalý šéf křesťanské charity v Egyptě Henri Boulad se rozhodl požádat o maďarské občanství, aby tak podpořil maďarského premiéra Orbána a jeho restriktivní postoj k masové imigraci a islámu. Evropa nerozumí „pravé povaze islámu“ a bude „zničena“ politickou korektností, cituje Bouladovo vyjádření Die Presse.

Henri Boulad se narodil roku 1931 v egyptské Alexandrii a pochází z významné rodiny blízkovýchodních křesťanů. Vstoupil do jezuitského řádu, studoval ve Francii a USA a je držitelem doktorátu z psychologie Chicagské univerzity. Je profesorem teologie a v roce 2004 se stal rovněž rektorem jezuitské univerzity v Káhiře. Od roku 1984 do roku 1995 byl šéfem křesťanské charity Caritas v Egyptě.

V roce 2007 napsal Boulad otevřený dopis tehdejšímu papeži Benediktovi XVI. s názvem SOS pro dnešní církev, jehož obsahem bylo volání o pomoc pro křesťanskou církev žijící v muslimských zemích. Boulad je velice kritický k dnešní podobě mezináboženského dialogu, který označuje za lživý a neupřímný. Je přesvědčen, že dialog s muslimy je potřebný, je však nezbytné uplatnit zcela jiný styl a přístup. Boulad je autorem několika knih, z nichž jedna byla vydána i v češtině.

Boulad požádal o maďarské občanství během návštěvy maďarského vicepremiéra Zsolta Semjéna v Egyptě, s nímž se tehdy osobně setkal. Maďarská vláda mu poté urychleně vyhověla. Občanství bylo Bouladovi uděleno při zvláštním ceremoniálu v budově maďarského parlamentu. Přijetím maďarského občanství prý chtěl Boulad dát najevo, že země vedená Viktorem Orbánem zvolila ve věci současné migrační krize ten správný postup.

Boulad je velice kritický k postoji západoevropských zemí i papeže Františka k islámu a muslimům. „Myslím, že Západ a papež neznají skutečnou podstatu islámu,“ řekl Boulad na jejich adresu například. Je zároveň přesvědčen, že Západ a Vatikán podceňují hrozbu, kterou pro Evropu představuje muslimská imigrace a šíření islámu.

Ironií přitom je, že francouzští a kanadští biskupové Bouladovi ve svých zemích zakázali vystupovat. On sám však tvrdí, že ve svých názorech není osamocen. „Mnoho umírněných a inteligentních muslimů a muslimek uvažuje jako já. Pokoušejí se islám zevnitř nahlodávat, aby byli muslimové zachráněni,“ prohlásil Boulad dle rakouského deníku Die Presse, který jej označuje za militantního jezuitu. Naopak maďarská vláda prezentuje Bouladovo rozhodnutí jako jasný důkaz správnosti politiky premiéra Orbána a důkaz chybného přístupu Evropské unie k imigraci a islámu.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Evropa nerozumí pravé povaze islámu a bude zničena, říká egyptský křesťan"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

„Myslím, že Západ a papež neznají skutečnou podstatu islámu,“…No, tak tady pořádně přestřelil nebo šlo o účelovou naivitu.

jirik
Host
jirik
Manchester? Muslimové úplně všude. Chtěli mě znásilnit. VIDEO svědectví od Čechů http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Manchester-Muslimove-uplne-vsude-Chteli-me-znasilnit-VIDEO-svedectvi-od-Cechu-488925 Paní Eva, kterou dvojice přijela zachránit, byla z jejího příjezdu velmi dojatá. Pak se svěřila, že důvodem její snahy vrátit se po letech zpátky do ČR jsou zážitky z posledních dní. Vše prý začalo, když jela do práce a kvůli chybějícímu autobusu využila služeb místní taxislužby. „Začalo brutální ošahávání, pokus o znásilnění. Naštěstí se mi povedlo se ho zbavit,“ líčila. Kolegové ji přesvědčili, že musí situaci řešit s místními úřady, což pro paní Evu představovalo další šok. „Bylo mi řečeno, že si mám dávat pozor, protože tihle lidé… Číst vice »
Mikessska
Host
Mikessska

Dle mého názoru si nemůže dovolit říct, že imigrace byla a je plánovaná. To by jej již vážně nebrali, a proto volí raději tyto slova. Nic víc, nic míň.

Nula
Host

bude konflikt – sebeobranný opakovane z histórie. Ak budete chcieť vyhrať, musíte poznať protivníka. A to podotýkam úplne až do jadra – programu/náboženstvo – viera/, ktorý ovláda jeho myseľ v niečo. No prv ako dôjde k skutku sa k tomu odhodlať, predchádza tomu sebaštǔdium a program, ktorý ovláda mysle európanov ?! Jemne a viaczmyselne naznačím, že eu klávesnica má na spustenie úkonu klávesu „Enter“ islamská „Jihad“ …

mojemeno
Host
mojemeno
Ehm.. ako môže byť jezuita, keď Jezuitský rád bol zakázaný Vatikánom ? Samotná Rímska cirkev prevzala moc, slávu, vytvorila si vlastné zhubné prostredie.. takisto podporovala a podporuje ruka v ruke islam/ islamizáciu. Všetko napokon spoja v jednotu. (jednotné náboženstvo, mena, štát – správa, moc – pakt kráľov NWO) Nečudujme sa, že im to tak všetci žerú, lebo to čo povie antikrist z Ríma (7. pahorkov), tak to je sväté, neomlyné, vraj od BOHA samotného.. vraj sám Vatikánsky Boh, (Satan) mu kázal vyhubiť Európu bez jediného výstrelu. Ale vezú sa v tom všetcí žrecovia/ zasvätený tajomstvami – lebo PRAVDA nesmie NIKDY… Číst vice »
jirik
Host
jirik

citace z wikipedie –
Tovaryšstvo Ježíšovo (Societas Iesu, ve zkratce SI, případně její mutaci pro užívaný jazyk, v češtině SJ, dříve TJ, hovorově jezuitský řád nebo jezuité) je jeden z největších a nejvýznamnějších řeholních řádů římskokatolické církve. Založen byl sv. Ignácem z Loyoly roku 1534[zdroj?] (papežem schválen roku 1540). V roce 1773 jej sice papež Klement XIV. na nátlak evropských panovníků zrušil, řád ale fakticky nikdy zcela nezanikl a v roce 1814 jej papež Pius VII. celosvětově obnovil. Jeho členové se nazývají jezuité.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tovary%C5%A1stvo_Je%C5%BE%C3%AD%C5%A1ovo

ps: oficiálně sice byli zrušeni, ale existovali dále….

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!