Evropa: Případ mizejících žen

…..poslední dobou začínají na povrch vyplouvat samé nechutné pravdy o elitách, mizejících dětech, znásilňování, obchodu s bílým masem a hlavně pedofilie. Dnes se podíváme na případ mizejících žen a kdo za vším stojí….

18:27

Bylo by dobré si na konci článku důkladně přečíst dvě citace z Koránu…..

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Bohužel citace z koránu, jsou pravdivé. Muži vydržují ženy ze svých majetků. A dnešní ženy si toho jsou moc dobře vědomy a často rády se nechají vydržovat. Zneužívají zákona a úmyslně oblbují chlapy a okrádají o majetek. Zlatokopky. Pak si k tomu přičtěte prostitutky z MeToo, které na sebe rády prozrazují, jak před lety dělaly někomu matraci za značné výhody, (sláva, bohatství, peníze, moc) tedy prostituovaly za peníze a ještě chtějí trestat svého zlatého oslíka? To se potom nedivme, že islám vystupuje do popředí. A pokud chlap nemá zastání v morálce zákona, státu, proč by měl bránit zavedení islámu?
  Ženy, upletly jste si na sebe bič. Pokud si myslíte, že za ty vaše rozmary vás bude někdo ochraňovat…e e… Pokud nebudete včas bojovat, nic vás nezachrání. A výhody islámu každý zhrzený a oškubaný chlap jen přivítá. Už se těšíte? Jak se vám to všechno vrátí? Škoda, že nepřemýšlíte až tak dopředu. Spočítané rozdělení majetku o který jste se nezapříčinily umíte za 30 sec., ale rozpoznat nebezpečí, které je za dveřmi…

  • JJ49 napsal:

   Mel bys navstivit psychiatra!

  • Pavel napsal:

   Muži a ženy … když je ten vztah nevyvážený, v disharminii semele to jak ženy tak i muže.

  • Ilona napsal:

   Člověče, vy jste chudák!
   Zřejmě vám obyčejná, slušná ženská nebyla dost dobrá, tudíž jste si našel, co jste našel, nebo jste si té své nevážil, ta vám to následně hezky spočítala a teď budete plivat na všechny, že vás doběhla?
   Zřejmě ani na děti nebyl čas při honbě za penězi, tipla bych. Jinak byste o ně měl strach a nepřivolával takový zlo na všechny pro vlastní uraženou ješitnost ?❗
   A na taková bezva řešení vaší osobní krize jste přišel kde? Ve čtvrté cenové skupině u piva ??
   No, vám se tedy bude jednou hodně těžce umírat s tou nenávistí v celé vaší bytosti.

   • Tauri napsal:

    Milá Ilono,
    Zkuste příště nejdřív zklidnit sama sebe, uvědomit si, co napsat a zklidnit emoce..
    Přečtěte si, co jste napsala a jak jste jednala oproti Čtenáři..Takže bych zas tipl já, že se stalo zase něco Vám a Vy jen reagujete na dávnou událost, která Vám taky ublížila a vychrlíte něco, co jste si zas nechala líbit Vy..nepíšete o sobě?
    Tím, že druhého ponížím mu nějak nepomůžu, ne? Lepší je ukázat světlou stranu, i když je to těžký..ale přinese to ovoce.

    Dokud budem lidi ukazovat jeden na druhého, že je blbec, tak se sami stáváme blbci a řešení je v nedohlednu.

    Mějte se rádi, nikdo neví, kolik mu zbývá času..

  • Tauri napsal:

   Souhlasím jen s půlkou, ano..ženy budou přitahovat stejné..Takže pokud ženy mají bič na muže, tak to samé přitáhnou sami na sebe…Nebo se někdo diví zákonům vesmíru a budou se najednou ozývat jen ti, kterých se to týká, protože sami podvědomě tahají chlapa z peněženky? 😀 Souhlasím s tím, že většina žen je dnes promiskuidních a tahá se s kdekým a pak se diví, na koho natrefila, protože slušňáci mají dnes útrum a je honba za silnějšími muži se svaly a pěkným egem. A hodně žen je jen na peníze a chlap je jen chodící peněženka…

   Ale s čím nesouhlasím je to, abych souhlasil s koránem a jednal pak jak ony ženy a ještě víc přiléval benzín do ohně. Islámisti jsou verbež, kde chlap je nadřazen ženě a jsou vlastně to samé, co dnešní feministky, takže jeden extrém se snaží vyrovnat druhým extrémem..A věřte, že to není řešení..Lepší je dát takovým lidem sbohem, ať si tu hru hrajou s někým jiným.Rozhodně odmítám koukat na upižlaní hlavy žen, či mužů jen proto, že nebylo po jejich…Jaký je pak tedy rozdíl, když žena oškube a podvede chlapa a muž ji za to upižlá hlavu? Jen zlo plodí zlo..
   hold člověk musí příjmout to, že se nechal ojebat a musí se ponaučit a s takovými lidmi se rozloučit a věřit, že příjde někdo, kdo za to stojí…Zkrátka jim dát prostor pro uvědomění, do té doby si jít svoji cestou.

   Milý Čtenáři, věř, že máš na výběr a s takovými lidmi být nemusíš…
   Proto je v Tobě tolik nastřádanýho hněvu, protože jsi dřív neměl na výběr a musel jsi být v tý situaci za každou cenu, kterou Ti třeba nakázali rodiče, protože taky museli..hoď slovo muset za hlavu, udělej z toho, CHCI/ODMÍTÁM a bude po problému, dostaneš to ze sebe a bude líp..Hoď všechno špatný za sebe, dávej energii jen tomu, co má cenu a smysl..
   Ahoj

  • CZK napsal:

   Pane Ctenar! Zvažuji, že jste buď provokatér, nebo muslim, nebo zhrzený bezvěrec, který by se rád stal muslimem, aby se mohl „kvalifikovaně“ pomstít. Ale ne nějaké konkrétní ženě. Ale všem ve Vašem dosahu! Jenomže bacha na to, co si přejete a na co myslíte! Protože si to současně taháte do vlastního života. Chlap je chlapem proto, aby unesl prohru a nebo v lepším případě se uměl poprat za svá práva. Já jsem ten první případ. Nechal jsem se oškubat, protože bývalka použila děti jako rukojmí a já jsem jim nechtěl ubližovat. Zůstával ve mně pocit křivdy, se kterým se mi špatně žilo. Tahal jsem to za sebou jako vězeň kouli na noze. Nakonec jsem natrefil na člověka, který mi pomohl odpustit. Odpustit sobě i bývalce. A tím jsem si i zachránil zdraví – potažmo život. Ten pocit křivdy ve Vás nesmí zůstávat moc dlouho, jinak z toho omarodíte.
   Pokud jste případ 1 nebo 2, tak pamatujte, že co posíláte ven, to si taky zvete do života.

  • mariankosmac napsal:

   Nemyslím si že výhody islámu privíta každý chlap, i keď niektorí asi áno. Teprve v isláme musíš ženy živiť. V našej spoločnosti si musia ženy na seba zarábať samé a keď si niekto drží zlatokopku je to jeho chyba a keď už má s nějakou deti a musí platiť alimenty tak v prvom rade požadovať test otcovstva, mnoho mužov netuší že platí na cudzie deti.

  • PTZ napsal:

   Ženy jsou zákonodárství a CHlopy exekutiva.
   To snad CH-y chápou… A jestli chlap nepozná zlatokopku…, tak není CH-p.

   Jaký šel, takovou potkal.

  • Naďa napsal:

   S jakým druhem se to stýkáte?

 2. Miroslav napsal:

  A politici, kteří by s tím mohli něco udělat, mlčí, a nebo se diví. Je třeba udělat velice rychle zákony, které zvýhodní, zatím většinu, jinak je konec. Je třeba domyslet konec. Za dvě generace nás přečíslí, ale kdo bude dělat, a vydělávat na ně ? Vše se zhroutí. Silnice, průmysl, zemědělství, všechno .

 3. kalia napsal:

  Mě by zajímalo, jak v těch oblastech chodí Francouzské ženy do práce? (pokud nemají partnera či pokud mají partnera, který nevydělává tolik, aby je mohl živit)

  Protože v islámských zemích ženy do práce nechodí a jsou např. zavřené celý den doma. Ale ve Francii žena do práce musí jít (pokud není bohatá či nemá bohatého partnera).

 4. vÁCLAV napsal:

  Vážení obyvatelé této křesťanské země.Komentáře k událostem na občanské úrovni nic nepomohou.Jsme přehlíženi a skrytě zmanipulováni stejně jako občané ve 30letech minulého století v Německu.Nikdo z demokraticky zvolených představitelů státu,včetně představitelů katolické církve, vážně nebral obsah dokumentu Mein Khampf!.Jako nyní se vážně nebere obsah islámského KORÁNU!!-( nebo je záměr skrytý jako tehdy??)-Dnes z historie již víme strašlivé tragické dopady pro lidstvo.JAK JE TO MOŽNÉ,ŽE SE NACHÁME ZMANIPULOVAT?-JE NUTNÉ ZAČÍT ORGANIZOVAT OBČANSKOU NEPOSLUŠNOST DOKUD JE ČAS A JE MOŽNOST JI USKUTEČNIT!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.