Evropa v roce 2029

Nahráním a šířením tohoto videa zahajuji svůj vlastní odpor proti vedení této země, EU a globalizaci. Já svobodný občan ČR, odmítám přijmout diktát, který mne nutí k vlastní sebevraždě, kterou mám s úsměvem vítat a být rád, že ji mohu spáchat. Cože? Že o nic vlastně nejde a že se nic neděje? Ale ono se děje. A moc. Vlasti zrádci, dnes úhlavní nepřátele lidu nejen Česka, Slovenska, Polska, Maďarska a potažmo i Ruska, ale celé Evropy a světa. Jde o naše životy. O národy. Jde o Slovany. Které tímto všechny vyzývám k odporu proti okupaci a zlovůli vládnoucích elit. Vyzývám všechny k mentální defenestraci. Máme vůli. A vůle je moc. Je skrytá a není vidět. Ale je. Je v nás. Tak ji probuďme a využijme ji ke změně. Bez meče a jakékoliv zbraně. To vůle je silnější než jakákoliv zbraň. I Jan Sladký Kozina řekl: „Lomikare! Do roka a do dne!“ A stalo se. Tak pravím já, Svobodný občan ČR.

Publikováno 28. 7. 2016

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. jirik napsal:

  TÁBOR LIDU – PROTI EU A NATO, PRO SVOBODNOU ZEMI! (8.5.2019)
  8. května slavíme výročí osvobození ČR od německé okupace z roku 1945. V poslední době jsme opět přestali být pány ve vlastní zemi. EU tvoří naše vnitřní zákony prakticky „o nás bez nás“ a NATO nás nutí bojovat za cizí zájmy.

  Je proto potřeba se opět osvobodit od cizí moci a obnovit státní svrchovanost. A tento požadavek si připomeneme právě ve výročí onoho památného dne.

  Akce začíná ve 14:00 na Palackého náměstí v Praze. Po demonstraci bude následovat pochod k „Evropskému domu“ v Jungmannově ulici, kde sídlí Kancelář Evropského parlamentu v ČR.

  Pomozte nám s propagací této akce! Pozvěte i své přátele k této události na FB, sdílejte ji na svých profilech, ve supinách a na stránkách a šiřte ji i mimo FB, například přes e.-maily.
  http://narodnidemokracie.cz/tabor-lidu-proti-eu-a-nato-pro-svobodnou-zemi-8-5-2019/

 2. Nula napsal:

  …stav Europanov mi nieje ľahostajný, ale k tomuto videu mali priložiť inú hudbu. Pracujem s ľuďmi, rád ich pozorujem, ale aj počúvam… Ak má tento „track“ k videu vzbudiť postavenie sa proti „zlému“ nezaberie to. Dnes sa europanovi ani nepostaví, nieto ešte postaviť sa duchovne proti systému/zlému systému – taká je realita, zozbieraná z mojich štatistík. Európan/ka je dlhé roky programovaný ako „konzument“ tvorca trhoviska pre západ, alebo východ. Europan poprosí a nedostane, ostatné „naokolo“ si skrátka zoberie. Etický kódex, hodinová sadzba za prácu, odpúšťanie z biblie, dnes nahradenej iným slovom liberalizmus … to všetko sú sadlo na mozok. Máme tu však jednu zaujímavú vlastnosť – keď vznikne skutočné nešťastie, rozslzia sa oči a začneme sa dynamicky spájať – nie ľahostajne sa rozdeľovať, ako to je dnes frekventované. Video je prognóza ale nie skutok/stav. Keď Vás niekto zastrašuje slovami, svalmi, pokorou, vydieraním, podmienkovaním, mocou – ohnete sa. ALE ak príde skutočné/stavové nešťastie odhodí sa všetko staré na bok, a nakopne sa vnútorný genofond prežitia. Volil by som preto skôr k videu pochmúrnejšiu hudbu, lebo budúcnosť smeruje viac k plaču ako k hnevu. Slovania sú obranári, nie útočníci. Útočník nepotrebuje cit – stači mu viera vyhrať – Vám je potrebná viera prežiť !!! … tú máte v srdciach. Do teraz fungujúci vzorec vládnutia duality (rozdeľuj a panuj) Vám zabáva mozok, a tak len premýšľate ale nekonáte. Ich (Syndikát, GP alebo ako ich voláte?) bohom je“mesiac“ Náš je slnko. Všetko to čo je dnes predstierané/mastné na mozok je len program odrazu svetla slnka v mesiaci/ilúzia, a tak aby ilúzia iluzionistu zabrala- je potrebná k tomu tma/zatemnenie-zasadlovenie mozgu. Bude dobre, ale až po skutočnom stave ohrozenia, ešte si chvíľu počkajte. Modriny, bolesť, úmrtia, nešťasia, to je daň za slobodu – skutočnú slobodu, nie tú ktorá je dnes predstieraná/odrážaná/iluzionovaná systémami s koncovkami „ia“ a „izmus“. Vyhráme to, ale za hlúposť sa vymieňa obeta…

 3. Jana B napsal:

  Proč vkládáte lidem do vědomí takovéto vize? Protože, to, co si promítám ve svém vědomí, to tvořím. Neměli bychom se zaměřit na pozitivní vize, abychom si představovali a tím i tvořili pro nás dobrou budoucnost. Manipulace strachem není nevede k dobrému výsledku.

 4. Johannes napsal:

  Nemecko i Francie nemaji vudce. Bez nich jsou ovce, vedene na halal. Ty Evropu nespasi. Bude ji zase zachranovat Rusko a oni, ta pakaz u lizu ho budou zase o par let pozdeji misto vdecnosti kopat do ksichtu a plivat na nej! Nezaslouzi si zadny soucit za to, co Rusku udelali za Jelcina a ted za ty prasarny, co stale provadeji!! Co prozivaji, na to zadelali jejich dedove, kolonizatori a vyuziva toho kabala.

 5. jirik napsal:

  Evropský parlament tento týden odhlasoval rozjezd projektu Common Identity Repository (CIR). Půjde o rozsáhlou centrální databázi, která bude vedle jmen, dat narození a čísel pasů obsahovat také otisky prstů a fotografie obličejů občanů zemí mimo EU a některých občanů EU. Celkem v ní mají být údaje o asi 350 milionech lidí. Tento systém se pak má sdílet v rámci Evropské unie pro účely hraničních kontrol a bezpečnostních složek. Propojená databáze má zlepšit zejména rychlost vyhledávání. Ve Spojených státech funguje podobný systém, který se jmenuje Customs nad Border Protection, svou databázi má také FBI. Na letištích se otisky prstů a fotky obličejů sbírají už nějakou dobu. Vedle bezpečnosti to umožňuje některé nové funkce. Například lze pasovou kontrolou projít skrze automatizované odbavení. Na některých letištích už také funguje boarding do letadla čistě skrze sken obličeje bez nutnosti předkládat palubní vstupenku.
  https://www.securityresearch-cou.eu/sites/default/files/02.Rinkens.Secure%20safe%20societies_EU%20interoperability_4-3_v1.0.pdf

  https://www.politico.eu/article/eu-pushes-to-link-tracking-databases/

  https://www.lupa.cz/clanky/eu-chysta-obri-databazi-obliceju-a-otisku-prstu-apple-prechazi-na-aws-bilionovy-microsoft/

 6. jirik napsal:

  Evropská unie:
  OSN ekologický globální zákon mají členské země schvalovat letos v září na valném shromáždění OSN.

  Předběžný pakt navrhl Macron a má zaručit každému právo na čisté životní prostředí a má členské státy zavázat k vytvoření soudních procesů, které by hnali znečišťovatele k odpovědnosti.

  Na jeho dodržování by měly dohlížet – jak jinak – neziskové organizace.

  Nástin zákona vypadá dost nebezpečně.

  Na příklad v článku 6 se píše:

  „Pokud existuje riziko vážných nebo nevratných škod, nedostatek vědecké jistoty nesmí být použit jako důvod pro odložení přijetí účinných a přiměřených opatření k zabránění zhoršování životního prostředí.“

  To znamená, že si kdokoli může o čemkoli prohlásit, že to může způsobit nevratné ekologické škody a i bez vědeckého potvrzení této teorie budeme muset poskakovat podle neziskovek a „zjednávat nápravu.“

  _______
  Kdo za nás v OSN jedná? Proč o tom neinformuje veřejnost?

  Jak je možné, aby někdo dělal zákony o nás bez nás a aby to pak za nás v tichosti schválil náš ministr zahraničí nebo premiér?

  To není demokracie, to je diktatura. Proč platíme a udržujeme při životě OSN?

  http://zvedavec.org/vezkratce/16240/
  https://www.unenvironment.org/events/conference/towards-global-pact-environment

 7. pavel napsal:

  Milý Tomáši,
  to že nás Slovany chtějí vyhladit do posledního je věc stará 2100 let a stále se jim to nedaří. Tzv věrozvěstové Ciryl a Metud nám přišli říct, že Slované konči a pokřivili nám Bukvici, zneuctili naše posvátné hory a nám Slovanům posvátná místa . To je dávná a stále běžící historie. Co je však nového je to, že Slované Nikdy nebyli vyhlazeni a Nikdy nezaniknou , protože je to nejsilnější plémě na MIDGAR matičce zemi.
  Nemám obavy o to, že by se to tzv Západní “ kultuře “ povedlo.
  Slované se již delší dobu houfují a opět tančí svoje Starodávné tance – Chorovody. Opět zpívají Slovanské písně, oživují Slovanskou kulturu a tradice. Je nás stále víc a víc a to nejen u západních Slovanů (Morava , Slezsko a Slovensko) ,ale po celé Slovanské Říši od Makedonie po Ruskou zemi .
  Je to jen otázka vědomí , že jsem Slovan a začít se zajímat o svoje kořeny.

  Slovanem se nemůže stát tak, že se rozhodneš. Slovanem musíš být svým srdce. Tak jak černoch se nikdy nemůže rozhodnout , že bude bělochem.
  Hledej cesty ke Slovanství v sobě . Konej jen to co může sám ovlivnit a na co nemáš vliv, pak tím se nezabývej . I tomu co neovlivníš dáváš energii. Dej ji tam , kde je ji potřeba – Slovanství A pokud to uděláš ty a předáš to někomu dalšímu pak se to rozhoří naplno. Je ten kdo sám hoří, může zapálit.
  Staňme se všichni plamenem Slovanství a tzv západní “ kultura „již nebude mít nad námi moc, kterou si přivlastnila mečem a násilím!
  Sláva Naším Bohům a Naší Rodům
  pavel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.