Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

…..zákon o odmítání kvót pro východoevropské země zlomí EU vaz. Pamatujte na tato slova….

00:54

Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

Maru

 

Odmítnutí kvót pro uprchlíky je „nepřijatelné“, tvrdí Brusel a uvádí, že migrace z Afriky a Blízkého východu je „přímo spojena“ s hodnotami, na nichž je Evropská unie (EU) založena.

Evropský komisař pro migraci a vnitřní záležitosti, Dimitris Avramopoulos, prohlásil, že žadatelé o azyl, kteří přijíždějí do Evropy, musí být rozděleni do celého bloku. Odmítl myšlenku, že národy, které odmítají povinné kvóty, by mohly vykazovat „solidaritu“ jinými prostředky než přesunem migrantů ze třetího světa do svých zemí – např. finančními příspěvky.

Je to společná odpovědnost. Všechny země by měly být součástí naší politiky sdílet břemeno tohoto těžkého tlaku,“ řekl Avramopoulos AFP před zasedáním ministrů vnitra EU, které se má konat ve čtvrtek v Sofii.

Řecký komisař uvedl, že odmítnutí některých zemí přijmout na příkaz Bruselu migranty z Afriky a Středního východu, hrozí rozdělit blok.

[Avramopoulos: EU je příliš bílá, masová migrace třetího světa se musí stát „novou normou“, Breitbart

„ … řecký politik také vyzdvihl sérii článků POLITICO, které obviňovaly Evropu, že je příliš bílá, a žádaly, aby blok přijal taková opatření, která by podpořila nahrazení původních Evropanů v bruselských funkcích barevnými lidmi. …“]

Evropský projekt neohrožují ekonomické problémy, ale migrační a uprchlická krize,“ uvedl Avramopoulos a vysvětlil, že masové hnutí migrantů ze třetího světa je „přímo spojeno se zásadami a hodnotami, na nichž je Evropa založena„.

Je velmi naléhavé pokročit s přijetím nového Dublinu,“ naléhal bývalý řecký ministr zahraničních věcí a poukázal na plány EU změnit azylová pravidla. Tyto plány však maďarský vůdce Viktor Orbán označil za realizaci Sorosova plánu na zaplavení kontinentu migranty z Afriky a Asie.

Maďarsko, Polsko a Česká republika se postavily proti režimu kvót s argumentem, že je levnější pomáhat vysídleným osobám v blízkosti jejich domovů, a zdůraznily, že odmítají být nuceny k zavedení multikulturního modelu západní Evropy.

Ve středu 24. 1. 2018 pronesl Avramopoulos v parlamentní Komisi pro evropskou migrační agendu LIBE řeč, ve které zdůraznil odhodlání Evropské komise vytvářet legální migrační kanály do EU, umožňující masovou migraci ze třetích zemí.

Dále vysoce ocenil práci evropského soc. dem. poslance Claude Moraese (Skota indického původu), aktivisty za otevřené hranice, jehož jméno je v seznamu spolehlivých spojenců Sorosovy „Nadace otevřené společnosti“ (Open Society Foundations) financující řadu politických aktivit.

Moraes již v roce 2007 vyjádřil pro The Guardian odhodlání bojovat v Bruselu za větší rozmanitost.

[Labouristický poslanec EP požaduje, aby EU přijala „mnoho dalších“ migrantů, Breitbart:

Poslanec evropských soc. dem. (S&D) Claude Moraes uvedl, že evropské národy musí brát mnohem více migrantů, a vyzval EU, aby přijala tvrdé právní předpisy, aby byla zajištěna jejich distribuce v celém bloku. Morales odmítl humanitární a rozvojovou pomoc jako řešení. Místo toho trval na tom, že migranti musí být odvezeni do evropských zemí, i kdyby to mělo být nákladnější.]

Jak již dříve Breitbart London uvedl, Avramopoulos minulý měsíc prohlásil, že Evropané musí přijmout masovou migraci z Afriky a Blízkého východu jako „novou normu“ a varoval, že ani žádným zdem ani žádnému politickému rozhodnutí se nepodaří, aby jakýkoli kout EU zůstal „homogenní a bez migrace“.

Commission: EU Too White, Mass Third World Migration Must Be ‘New Norm’

Dodatek Maru:

Ve stejný den pronesl Avramopoulos také řeč k Mezinárodnímu dni obětí holokastu.

Je neuvěřitelné, jak se tito zločinci pokrytecky ohánějí hodnotami, rovností a solidaritou.

Jsou to oni, kdo dnes následují Hitlera, jsou to oni, kdo dnes pod hesly rovnosti, humanity a solidarity

-demontují demokracii a zavádí společnost řízenou oligarchy shora dolů pomocí OSN Agend udržitelného rozvoje,

demontují práva pracujících v Evropě těžce vydobytá,

ruší ve své „Sociální chartě“ bezplatné zdravotnictví a školství,

-zadlužují státy přes rizikové bankovní úvěry,

-privatizují veřejný majetek zadlužených států do mrtě,

-vysávají daně evropských občanů, aby za ně celou tu evropskou šaškárnu (a dnes i 60 % nákladů OSN) financovali – včetně investičních příležitostí soukromého byznysu ve třetích zemích a jištění jeho rizikových projektů,

-oklešťují základní lidské svobody, jakými jsou svoboda slova a svoboda shromažďování,

-odzbrojují evropské občany,

-zavádí v Evropě šaríu (zákaz kritiky islámu je přebrán z muslimského práva) a segregaci,

-ničí evropské rodiny genderovou ideologií,

-prodali naše životy a životy našich dětí ve jménu svých prebend a korporátně-fašistické ideologie tzv. Otevřené společnosti.

Jsou to oni, kdo dnes řízenou masovou migrací páchají holokaust na všech národech Evropské unie.

Zapamatujme si je dobře – Sorose, , Junckera, Avramopoulose, Sobotku, Dienstbiera, Merkelovou, Macrona, Hermana, Fica, Lajčáka, Bělobrádka, Kalouska, Fialu, Pánka, Grandiho, Bartoše, Michálka, Renziho, Modiho, Jandu … abychom je jednou mohli soudit stejně jako byli souzeni nacističtí pohlaváři v Norimberku.

Listina základních práv a svobod, která je součástí ústavy, v Článku 23 praví:

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

 Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Proto bruseloni vyrazili zlikvidovat zetě Orbána
Po Čapím hnízdě se OLAF zajímá i o zetě maďarského premiéra

Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF) se po rodině českého premiéra Andreje Babiše zajímá už i o rodinu maďarského premiéra Viktora Orbána. Jeho zeť István Tiborcz totiž vlastnil firmu Elios, která dostávala výhodné veřejné zakázky. Po upozornění OLAF věc vyšetřují maďarské úřady.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/462334-po-capim-hnizde-se-olaf-zajima-i-o-zete-madarskeho-premiera.html

jirik
Host
jirik

OSN plánuje v roce 2018 přesídlit 1.195.349 migrantů

2.2.18
Evropská unie:

OSN plánuje v roce 2018 přesídlit 1.195.349 migrantů.

Z toho:

– 545.110 migrantů z Afriky (nejvíce z Dem. republiky Kongo a z jižního Súdánu),

– 103.430 migrantů z regionu Asie a Pacifik (nejvíce z Afghanistánu a Myanmaru),

– 2.053 migrantů z Turecka,

– 529.598 migrantů ze Středního východu (nejvíce ze Sýrie a Iráku),

– 1.575 migrantů z Jižní a Střední Ameriky (nejvíce z Kolumbie).

V odkaze najdete dokument UNHCR PROJECTED
GLOBAL RESETTLEMENT NEEDS 2018.

Zadejte si str. 58 a vlevo najdete přehled.
http://zvedavec.org/vezkratce/15082/
http://www.unhcr.org/cgi-bin/texis/vtx/search?page=&comid=4fbcaac09&cid=49aea9390&scid=49aea939c&tid=4fbcf1546

Milča
Host
Milča

Islamizace Evropy je plánovaná a dnes se již ani nenamáhají to zakrýt. Hnus. Pryč z EU . Czexit je naší jedinou nadějí.

GMC
Host

Likvidáciu bielich národov mali elity židovstva v pláne už pred nacizmom v Nemecku. Kalergi, slobodomurár, otec Paneurópskej idey ktorý bol ich frontmanom písal o zániku bielej rasy už v r. 1925. Židia mali ostať jediní, ktorý mali byť ušetrení rasovému miešaniu s imigrantmi. Duchovnou aristokraciou, ktorá by vlastnila všetok moc a kontolu v rukách. Hitler samozrejme vedel o tomto pláne, ale pred nami to však taja. Potrebujú to na zachovanie ilúzie, že Nemci boli tí zlí genocídny fanatici a Židia nevinní.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!