Evropu zasáhnou kruté mrazy! Jak s tím souvisí vojáci v bílých uniformách a HAARP? Trump má svůj plán

Už dvakrát jsem ze svého okolí zaslechla, že prý „v televizi říkali, že už bude jaro“. No, vzhledem k tomu, že se nedívám na televizi a že tu v nejmenovaném kraji v srdci ČR máme pořád metr sněhu, tak mám dojem, že asi soudruzi někde udělali chybu.

V Jihlavě a dalších místech v ČR, která zasáhnou ony zlověstné mrazy, bude až -20 °C. Celkem běžný jarní den.

Máme zprávu ze Švýcarska, která naznačuje, že teploty v Evropě mohou klesnout až na -35 °C a na jejím území může napadnout až metr sněhu. Jak je to možné? Řekněme, že Američané si moc rádi hrají se zařízením známým pod jménem HAARP. Domnívám se, že všichni víte, co tahle mašinka umí. Chemtrails, které nám bez přestávky sypou na hlavy, kromě mňamy koktejlu virů a bakterií obsahují také prvky, s jejichž pomocí vytvářejí globální síť, po které lze na dálku vysílat signály HAARPu.

Podle expertů na počasí a klima se již na této planetě nic neřídí přírodními procesy. Vše probíhá uměle. Na vině je podle nich již zmíněný HAARP a chemtrails.

TENTOKRÁT však bude HAARP použit pro dobrou věc. Ano, slyšíte dobře. Máme zprávy o tom, že v celé Evropě se nyní nacházejí vojáci v bílých uniformách. Bílá totiž není ve sněhu vidět. Byli do Evropy letecky dopraveni se vším vybavením, bílými tanky a další vojenskou technikou. Jsou to vojáci Trumpa, který je sem vyslal v rámci akce „Úklid Evropy“. Celá operace probíhá v utajení. Pomáhat při ní budou také vojáci z Ruska, Německa, Francie a Anglie.

Plán zní jasně: Bude násilně svržena vláda EU, pigmentovanější přivandrovalé obyvatelstvo se nechá krapet zmrznout a jeho zbytek bude následně vojáky v bílých uniformách shromážděn a odvezen do zemí jeho původu.

Což o to, my v Česku se s mrazem nějak vyrovnáme, silničáři asi hůř, ty pravděpodobně stihne infarkt, ale my jsme na zimu víceméně zvyklí. Pro ostatní země v Evropě, které se obvykle s krutou zimou potýkat nemusejí, to bude asi docela šok.

Každopádně, zde máte aktuální stav, kde se můžete podívat, jak to s jarem v příštích deseti dnech vypadá:

Na videu můžete vidět, jak do Evropy od severu proudí ledový vzduch. Tančící fialová barva asi nepotřebuje komentář, zkrátka tu bude zima…velká zima.

Nejnižší teploty v různých zemích podle dat z Windy.com (cca):

Střed Itálie a Německo -20°C

Sever Itálie a Slovensko -26°C

Rakousko, Švýcarsko a Finsko-27°C

Česká republika -22°C

Švédsko: -25°C

Estonsko -30°C

To jenom tak pro představu, jak to může vypadat i jinde. Nicméně podle zpráv, které máme, by měly být teploty ještě nižší. Uvidíme. Každopádně by bylo dobré se dobře připravit. Jak dlouho bude doba ledová trvat, to lze pouze odhadovat.

raja


AKTUALIZACE 22. února:

Pan Vítězslav Crha přidal pod tento článek velice trefný komentář:

V jednom musím dát za pravdu a to že opravdu tanky na bílo natřené přijížděly minulý měsíc od Hamburku,kam byly sváženy loděmi. A nebyly to jenom tanky USA. Kdo dost čte a hledá ten si to najde. V tom čase to ale bylo spojováno s přípravami na napadení Ruské Federace. To už je také pasé. Ono se za těch pár dní od Vánoc opravdu mnoho změnilo,aniž si toho oko čtenářů všimlo. Já Tomášovi věřím protože vím že má dosti dobré zdroje. Co se týká Fulforda,tak tohoto chlapíka si vážím pro to,že pustí jenom to co je nevyhnutelné k nakopnutí lidstva a zbytek je utajen z prostého důvodu. Všechno to jsou citlivé akce s vysokým bezpečnostním krytím,kde se k dalším zprávám nedostanou ani pracovníci BIS a cizích tajných služeb,krom vybraných pozic. Ač se to kde komu nezdá fakta vypovídají za sebe a vše do sebe zapadá jako ozubená kolečka. Jako konspirační nástroj mohu pouze napovědět následující- sledovat pohyby finančních transakcí na nejvyšších úrovních a posléze co se děje na burzách,co se děje ve vládních obsazeních,jaká je atmosféra v Kramlu,Japonsku,Severní Korei,Jižní Korei,co v Číně a jak se vyvíjí situace v Sírii, následně co v Jeruzalémě a na Golandských výšinách a v Jemenu a ten je v tomto boji proti kabale nesmírně důležitý a nepochopili by jste v čem. Jenže to je na mnoho hodin vysvětlování jak dávných dějin,tak novodobých a současnosti. Nesuďte o čem moc nevíte. Vše nasvědčuje,že nadešla doba lidstvo zbavit jak klérů černé magie,tak syndikátu satana tak hlupácké hydry,která se vydává za elity a celebrity. To je vše.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

21 Komentáře zapnuto "Evropu zasáhnou kruté mrazy! Jak s tím souvisí vojáci v bílých uniformách a HAARP? Trump má svůj plán"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vedista
Host
Vedista

no aspon bude zima a dobre promrzne puda to zahradkare potesi 🙂 a konecne si i zasankujem poradne s detmi 🙂

SamTingWong
Host
SamTingWong

Sci-fi zpráva typ Benajmin Fulford. Ale já měl sci-fi vždycky rád, takže se mi to četlo dobře. Schválně si na ty bílé vojáky počkám.

Radek
Host
Radek

já také, já také…

tohle je zpráva, která se velmi snadno ověří sama 🙂

PS. já o takové mrazy ale vážně nestojím, těším se na jaro.

Ales
Host

Budeme cekat dva 🙂
Kdovi, dnes uz je mozne vsechno. Uklidi se tak jako tak. Jde jen o to, kdo zacne

df
Host

Pamatuju dvoje uhelné prázdniny, jako děcka sme z toho měli radost, československé hospodářství už moc radost nemělo. Pokud proběhne úklid evropy a bude to OK, tak budem mít taky radost 🙂 teda ti normální lidé, nikoli j-elita a vypatlanci bez mozku.

Pavel
Host
Pavel
„Raja“ straší dobře, ale já vím, že počasí si vždycky dělalo to co samo chtělo. Přání lidí (včetně pánů HAARPU) na tom nemohou moc změnit. A navíc jakmile si některá nová politická strana dá do své výkladní skříně nápis : STOP chemtrails, Stop genocidě obyvatel Evropy, Stop migraci, Stop cenzuře včetně cenzury Internetu, Stop kriminalizaci marihuany, tak tato nová strana bude mít možná ještě větší voličský potenciál než má dnešní SPDa bude konečně mít možnost něco s tím práškováním oblohy a geoinženýrstvím vůbec alespoň něco udělat. Jen nevím zda bude mít vůbec někdo koule na to, aby zakázal přelety amerických… Číst vice »
tomáš marný
Admin
Milý pavle, raja rozhodně nikoho nestraší, jsou to předpovědi lidí, kteří toho vědí rozhodně více než celé ústavy metrologů v EU a také veškeré tajné služby. Tady se musím ráji zastat. Na jednu stranu to bude samozřejmě pro lidi kruté počasí, které může být právě uděláno na žádost o vyčištění Evropy od „““““EMIGRANTŮ““““ a údajných nějakých chudáčků „““““UPRCHLÍKŮ PŘED VÁLKOU““““ z jejich zemí, kde žádná válka není. A ty by sis pavle nepřál žít zase v klidu s lidmi našeho ražení????? Domnívám se že převlečených vlků za ovce je v EU už až přespříliš. A nezapomeň že mnozí vlci mají… Číst vice »
Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha
V jednom musím dát za pravdu a to že opravdu tanky na bílo natřené přijížděly minulý měsíc od Hamburku,kam byly sváženy loděmi. A nebyly to jenom tanky USA. Kdo dost čte a hledá ten si to najde. V tom čase to ale bylo spojováno s přípravami na napadení Ruské Federace. To už je také pasé. Ono se za těch pár dní od Vánoc opravdu mnoho změnilo,aniž si toho oko čtenářů všimlo. Já Tomášovi věřím protože vím že má dosti dobré zdroje. Co se týká Fulforda,tak tohoto chlapíka si vážím pro to,že pustí jenom to co je nevyhnutelné k nakopnutí lidstva… Číst vice »
Pavel
Host
Pavel

Milý TM – nechci popírat data, která tady postuje Raja – ani její zdroje. Všechno je možné. Jen chci připomenout, že ta zima letos v únoru není z hlediska dlouhodobého nijak významná – připomenu zimu na přelomu let 1928-1929 u nás – viz zde odkaz na článek o ní: https://www.email.cz/download/k/NRCzxQzsbyhi8XsgxuWya2xZ6OdthnuVUDBc5ZyHS0_L4B7V4DMDBsY1CD_SwRTL700gV9s/Zima%201929.pdf

jandera
Host
jandera

To by mě zajímalo, kde ty chemtraily budou sprejovat, když nebudou „chránit“ evropu. Jěště aby tak založili odbory aby jsme tady v zimě mrzli a v létě se smažili.

Hanka
Host
Hanka

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli TI, co na nás vypouští Chemtrail, mají NĚCO, čím jsou proti těmto jedům imuní. A nebo jim neva, že ničí sebe a svoje blízké. Děkuji za odpověď.

Mila
Host

Mila Hanko. Doporučuji ti film Oni žijí, jsou mezi námi, opravdu si myslíš že ti,co to na nás sypou potřebují imunitu?

Nula
Host

ja len odporučím prečítať si:
http://www.conspiracyschool.com/sites/default/files/Livingstone%20-%20Black%20Terror%20White%20Soldiers.pdf

….tak nejak mi TO niečo pripomína … ?! 🙂

jirik
Host
jirik

A co krátkodobě mít v evropě ruské mrazíky –

V Rusku uklidnili DiCapria, který byl znepokojen neobvykle chladným počasím
Meteorologové v oblasti Jakutska chápou obavy hollywoodského herce Leonarda DiCapria ohledně změny klimatu v regionu, ale poznamenávají, že šedesátistupňové mrazy jsou pro tuto oblast normou, uvedl to v pondělí vedoucí oddělení meteorologických předpovědí Meteorologického ústavu Jakutska Alexander Aržakov.
https://cz.sputniknews.com/svet/201802196817997-rusko-jakutsko-dicaprio-chlad-pocasi/

Maroš
Host
Maroš

Odporúčam porovnávať si predpovede počasia s predpoveďami svetovej nórskej meteo stanice Yr, od ktorej čerpajú údaje aj naše SHMÚ – ale s predpoveďmi zjavne po korekcii s plánovanými chemtrails letmi. Yr – „mrholenie“ – má najlepší softvér na svete a najväčšiu databázu /mimo vojenských meteo satov pochopiteľne/. Yr sa špecializuje na detailné lokálne predpovede v mikroregiónoch – významné pre farmárov, chatárov, lyžiarov, lovcov – stačí zadať /v krajine/ meno obce.
ČR
https://www.yr.no/sted/Tsjekkia/
https://www.yr.no/sted/Tsjekkia/Praha/Praha_10/
https://www.yr.no/sted/Tsjekkia/Zl%C3%ADn/Star%C3%BD_Hrozenkov/
SR
https://www.yr.no/sted/Slovakia/
https://www.yr.no/sted/Slovakia/Bansk%C3%A1_Bystrica/Hri%C5%88ov%C3%A1/

Aerdna111
Host
Aerdna111

Doporučuji předpovědi na meteoblue.com pro dobrou lokální předpověd.
Zajímavá informace ohledně bílých kombinéz a bílých tanků. No uvidíme.
Možná bude všechno trochu jinak, možná se nám někdo snaží uvařit pořádnou kaši. Říká se, že žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří.
Doufám, že přemrznou chřipkové viry, protože letošní chřipku považuji za biozbraň ve fázi testování.
Ráda bych věřila, že plánované mrazivé teploty souvisí se snižováním počtu křováků v Evropě, ale moc tomu nevěřím.

stenly919
Host
stenly919
ocotmaník
Host

Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 22.2.2018

1. Agentúrky aktuálne
2. Chemtrails: princíp, ako sa prejavuje, aký je pôvod, kto a prečo to robí, aký vplyv má na naše zdravie a ekológiu, ako sa voči chemtrails chrániť.
Hostia: Tomáš Laššák, Peter Socha, Ľubomír Schmida a ďalší.
http://www.infovojna.sk/

Informace o Chemtrails, HAARP, octování https://www.youtube.com/watch?v=VaMuKZKMl_4

Mandarinka, proti těžkým kovům v chemtrails
http://octovani.mablog.eu/mandarinka-proti-tezkym-kovum-v-chemtrails/

Zorgan
Host
Zorgan

Tuším, že to bude mít ještě vážnější důvod nastolení takových teplot hluboko pod nulou. Pokud jste si všimli ! V podstatě ve všech státech vypukla velice zvláštní epidemie chřipky. Jak v Německu, Čechách, na Slovensku … jistě i v jiných státech, je od letošního roku velké množství lidí hospitalizováno s touto chřipkou. Její průběh je také dosti zvláštní – napadá celé tělo, způsobuje obrovské horečky a časté úmrtí.
Napadlo mne, že to může mít dosti značnou souvislost, právě s tímto vyhlášeným karanténním stavem chřipkové epidemie, které se jaksi velmi dobře daří dané nemocné jedince i usmrcovat.

ocotmaník
Host

Shoduješ se názorově s Peterem Sochou, poslechni si Dopoludnie na Infovojne s Adrianom 22.2.2018 (odkaz výše), peter tam mluví jak dopadla jeho rodina a známí po očkování a o současném počasí a zdravotním stavu

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!