DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI !!! (tohle je třeba sdílet)

11:54

 

DO EVROPY NEJDOU ZOUFALÍ IMIGRANTI, ALE VRAZI !!! (tohle je třeba sdílet)

Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno. Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod, řízený zahraniční tajnou službou.

Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojáky v Iráku a později propuštěni. Jejich skutečná identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná.

Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou pouze zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.

Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic, navíc mají být až z 80% pologramotní.

Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni. Jejich taktika má začít tak zvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejného pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU.

Toto je důkaz, že celý systém v EU reprezentován vlastizrádci,jako je především Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálně zradili Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku, vedenou z vnitřku. Akhul podrobně popsal organizační struk turu bojovníků tzv. Islámského státu(kalifátu) (ISIS) v Evropě. Tak zvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí .

„Válka v Evropě se začala“ prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu.

„Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí“, dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands.

Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, tzv. uprchlíci  komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii.

Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS. „Maďarská armáda je ve stavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic“, prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhul je momentálně na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.

POSÍL EJTE DÁL, AŤ TO VÍ CO NEJVÍC LIDÍ!!!

DO EVROPY NEJDOU ŽÁDNÍ ZOUFALÍ IMIGRANTI, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU, ALE VÍTAČI NA NÁS POSÍLAJÍ BUDOUCÍ OTROKÁŘE A VRAHY, VRAHY NAŠICH DĚTÍ A VNOUČAT !!!!

Zabiják zvaný „Obr Džihád“: Nový popravčí ISIS budí hrůzu! VIDEO ZDE.

 

Přeposílej dál ať to ví co nejvíce našich občanů kde je pravda !!!!!

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikirileditPaja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Paja
Host
Paja

Tak je to tady:
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/bezpecnostni-riziko-v-krivoklatskych-lesich-ukrajinsky-podnikatel-v-exekuci-nakupuje-od-statu-30463?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Vlastizrádná protektorátní tzv. vláda prodává státní majetek zadluženému pochybnému subjektu.
Je nasnadě,že od teď se zde budou léčit a cvičit židobanderovci ,importovaní „…..“ a pouštní negři-pochopitelně zcela zdarma za peníze,o které nás ta sebranka okrade tzv. daněmi.
Je na čas stavět šibenice a začít to věšet!

dit
Host
dit
jirik
Host
jirik

143 migrantů dorazilo na Sicílii – u některých podezření na infekční nemoci – jsou v nemocnici
http://svobodnenoviny.eu/dalsich-143-migrantu-dorazilo-na-sicilii-podezreni-z-infekcnich-nemoci/

jirik
Host
jirik

Jihlava 2017 Martin Koller
Publikováno 24. 4. 2017
Na Jihlavském semináři Nové republiky 8.4.2017 vystoupil i vojenský analytik Martin Koller, který podrobil naši současnou armádu zdrcující kritice. V příspěvku nazvaném „Armáda naše nebo cizí?“ ukazuje i konkrétní kroky k nápravě, aby česká armáda byla opět schopna bránit republiku proti vnějšímu nepříteli.
https://www.youtube.com/watch?v=oY-fKK6nXBw

irile
Host
irile

Kdyby léčit!Mohou se tam klidně vyrábět i biologické zbraně a mit tam pěknou laboratoř…Abych nesirila poplasnou zprávu,tak to berte jako vtip!

jirik
Host
jirik

Divoká irácká prasata už toho mají také dost –
Tři bojovníky Islámského státu (ISIS) napadla v minulých dnech v jižní oblasti irácké provincie Kirkúk divoká prasata. Zvířata, kterých je v oblasti požehnaně, bojovníkům způsobila smrtelná zranění, informovala místní média.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/464853/divocaci-zabili-tri-dzihadisty-z-isis-rozzurena-zvirata-branila-pudu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy