Exekutorský úřad Přerov podporuje ISIL?

Minulý týden jsem měla zajímavou schůzku s člověkem, který mi sdělil velmi zajímavé informace o již bývalém exekutorovi JUDr. Tomáši Vránovi, o jeho exekutorském úřadě v Přerově a o exekutorech obecně.

Předal mi i jisté dokumenty, které nasvědčují, že na Exekutorském úřadě v Přerově se po dlouhou dobu dějí „zvláštní praktiky.“

Tento doklad (bill of exchange), ať si můžeme myslet o něm cokoliv, je dle Okresního státního zastupitelství v Přerově (ze dne 6.6.2016) a Krajského státního zastupitelství v Ostravě „řádným“ dokladem, a při jeho „výrobě“ či „vystavení“ nebyl porušen žádný zákon platný v ČR a nebyl tudíž v souvisloti s tímto dokladem spáchán žádný trestný čin, přestupek či přečin, a to i přes skutečnost, že jistý kapitán krimální policie z Krajského ředitelství PČR ve Zlíně, tomu, kdo podal na výstavce (JUDr. Tomáš Vrána) trestní oznámení, sdělil, že se jedná o trestný čin podpory terorismu a že danou věc vyšetřuje ÚOOZ, a že si to ještě rozmyslí, zda těch 13 až 20 let nepodmíněně „přidělí“ výstavci, tedy JUDr. Vránovi, nebo oznamovateli trestného činu (v říjnu r. 2015).

JUDr. Tomáš Vrána i přes tuto skutečnost tvrdí, že daný doklad je falsum, a že jeho slova potvrzuje i Okresní soud v Uherském Hradišti ve svém rozsudku, kde tvrdí, že vyjádření Okresního státního zastupitelství v Přerově či Okresního státního zastupitelství v Uherském Hradišti, ohledně padělání či pozměnění úředních listin nebo naopak potvrzení pravosti takových listin, je nicotné!

To jen dokresluje podezření, že JUDr. Vrána pochybným způsobem kamsi vyvedl několik miliónů korun.

Mně vyvstává několik otázek. Kdo koho v této kauze chtěl / chce podržet? Jsou exekutorské úřady „pračkou“ na peníze? Otázek je mnohem více …..

 

tereza

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Nikča napsal:

  To je vrchol co vše se člověk dozví o naší Zemi.

 2. Jara napsal:

  Je potřeba si uvědomit,kdo vytvořil tyhle exekutory, a kdo umožnil jejich činnost. Tihle lidé totiž klidně a beze studu mimo jiné taky ožebračili a brali i nevinným rodinným příslušníkům a spolubydlícím. Systém,co vytvořil tyhle nelidi na ůrovni vlků a hyen,lidských zrůd. Systém nalákal klidně občany a slušné lidi do ,,dluhových pastí“, jako lovci na zajíce,je to stejné,jen místo pušky se ohánějí zákony a mocí. Tahle individua zcela postrádají svědomí a čest.A jeden takový slouží v Přerově, hyena Vrána. Kdyby se stále nezatajovala a nepřekrucovala jejich historie,věděli bychom o nich více. Byli mimo jiné i příčinou mnoha pogrom.Smutné ale je,že se jejich elita a smetánka nikdy neštítila zrazovat a vybíjet i vlastní lidi,vlastní národ.Stejné to bylo i před II.svět.válkou, kdy před volbami slíbil A.Hitler svým voličům,že s nimi ,,zatočí“,doslova. A tyhle ,,elity“nejvyšší smetánka s touhou po penězích a moci pak nidy a nikde nestála před žádným soudem a tribunálem,ani tím Norimberským.Tam stáli jen jejich loutky,pracovní nástroje,jejich viditelné,lidské pracovní nástroje.Praví vinníci byli dobře skryti,včetně těch nejvyšších…zrůd působící na Zemi.

  • Josef Kolek napsal:

   Souhlasím s Vámi a jsem přesvědčen a vše to jen potvrzuje, především počtem exekucí a jednání soudů etc., že toto je jen jeden ze způsobů jak ze „svobodných“ občanů udělat nemajetné resp. nesvobodné jedince – otroky, neboť poměřuje-li tato společnost úspěšnost jedince jen dle výše zůstatku na jeho bankovním účtu, pak je třeba udělat z občanů „neúspěšné“ jedince. Jako důkaz můžeme použít i skutečnost, že jakmile Vrána opustil Exekutorský stav stal se z něho dlužník a byla na něj vedena exekuce! Za to, že elity „stvořili“ tyto jedince a tento systém a odměnili exekutory, soudce a úřední osoby obecně „nezodpovědností“, pak „pouze“ požadovali, aby jim tito legalizovali výnosy z jejich nezákonné činnosti. Jinýmy slovy vládnou nám obchodníci s bílím masem, obchodníci se smrtí, zloději, podvodníci atd., tedy jedinci jenž se zákony této společnosti necítí být vázáni a jejich jednání nemohou nikdy býti po zásluze potrestány, neboť by o nich musela rozhodovat a následně trestat „lůza“ potažmo otroci!