EXKLUZIVNĚ: Infowars zveřejnilo tajnou zprávu FISA! Důkazy o špionážních praktikách NSA

Ačkoli média tvrdí opak, naše zdroje z kongresu potvrdily, že níže uvedená zpráva, která dokumentuje, jak NSA špehuje občany Spojených států, slouží jako primární zdroj informací pro souhrnné memorandum Nunese.

William Binney, bývalý technický ředitel NSA, nás dnes ráno kontaktoval, aby nám poslal odkaz na údajně tajnou zprávu, kterou zákonodárci považují za dokumentaci plánu, s jehož pomocí měla Obamova administrativa a Deep State špehovat prezidenta Trumpa.

Tato zpráva slouží jako podklad pro čtyřstránkové memorandum republikána Devina Nunese, které odhaluje křivou výpověď Obamovi administrace, kdy byla napojena na jiný výzkum.

Toto je základní přehled případů zneužití, které spáchalo NSA:

Ve výše zveřejněném dokumentu NSA přiznává, že občané USA byli skrze článek 702 ‚upstream‘ zaměřováni jejich analytiky a slibuje, že ve svých dohlížecích metodách provede změny. To naznačuje, že NSA a jiné zpravodajské agentury byly Trumpovou administrací donuceny ukončit politiku Obamovy éry, která „umožňovala“ nelegální špionáž občanů USA.

„Sekce 702 se za poslední měsíce stalo horkým tématem, kvůli údajným ‚demaskujícím‘ a uniklým informacím o Američanech – jmenovitě o spolupracovnících prezidenta Donalda Trumpa – které byly shromážďovány během sledování zahraničních cílů,“ uvedlo FCW. „Někteří členové Kongresu v březnu hrozili, že obnovení článku 702 by před její expirací na konci roku 2017 šlo jen velmi těžko,  ledaže by adminstrace stíhala osoby zodpovědné za tyto úniky.“

Zde jsou některé zajímavé výňatky z výše uvedeného dokumentu:

Stránka 15 – “… Analytici NSA využívali osobní identifikátory občanů USA k ověřování výsledků internetové ‚upstream‘ kolekce, přestože takové praktiky minimalizační postupy NSA zakazují.

Stránka 19 – „Od roku 2011 minimalizační postupy NSA zakázaly používání osobních identifikátorů k ověřování výsledků shromažďování informací na internetu v souladu s článkem 702.  Dne 26. října 2016 byl soud informován o tom, že analytici NSA konají v rozporu s nařízením mnohem častěji, než jak bylo dříve u soudu doloženo. „

Stránka 21 – „Vláda ještě stále nezjistila celou řadu systémů, které by mohly být využívány k nevhodnému  dotazování občanů USA“.

Stránka 33 – „…Informace získané elektronickým dohledem FISA a fyzickým výzkumem často zahrnují cíl, který je občanem Spojených států a typicky se na osoby ve Spojených státech zaměřují.

Watch LIVE: Learn The Secret Contents Of The FISA Memo And Why It Strikes Fear Into The Clinton Crime Network

Watch LIVE: Learn The Secret Contents Of The FISA Memo And Why It Strikes Fear Into The Clinton Crime NetworkTuesday, Jan. 23rd: FBI Secret Society Undermines Trump – A Bohemian-style secret society within the FBI was conspiring against President Trump after he won the election, a revelation which may bring Mueller's probe to a close. NSA whistleblower William Binney breaks down how the Deep State used surveillance against Trump. Davos insider Ted Malloch also reveals what the elites are up in this week's Davos meeting in Switzerland.Watch LIVE M-F 11am-3pm CT & Sundays 4pm-6pm CT: infowars.com/show

Zveřejnil(a) Alex Jones dne 23. leden 2018

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!