Exkluzivně z Bruselu: USA chtějí nastolit nový světový řád a být vůdcem!

…..situace začíná po celé EU eskalovat a do toho přichází nemilá zpráva….

00:27

Přestože je DEEPSTATE na lopatkách, vyhrožují nastolením NWO

Zatímco mají mnohé české sdělovací prostředky Ameriku na háku a vystačí si (zřejmě tam už taky dorazila ta imklůze..) s kauzou Babiš nebo svou „reportérkou“ o Maďarsku, americký ministr zahraničí Mike Pompeo včera v Bruselu Evropu, OSN a téměř celý svět postavil do latě a sprdnul na tři doby, že takhle to teda dál nejde, a že budou muset vyšívat pod americkou taktovkou. A bude tady (nový světový) pořádek!

Multilateralizmus neznamená vždycky přínos jen proto, že se tak nazývá. Amerika vnímá svou vůdčí roli ve světě, a bude svoji suverénnost uplatňovat na reformování mezinárodního světového řádu, který má lidem sloužit a ne je kontrolovat, prohlásil ministr zahraničních věcí USA Mike Pompeo v úterý v Bruselu.

Mnohé mezinárodní organizace, včetně OSN už nelouží svému původnímu účelu vytýčenému otci zakladateli. Takové organizace se musí buď reformovat, nebo rozpustit. Když totiž my spolu s vámi se nezhostíme své zodpovědnosti v mezinárodních institucích v nichž participujeme, jsou tu jiní, kteří je zneužijí.  Národy světa je možné sjednotit jedině pod americkým vedením! USA budou revidovat všechny zastaralé a škodlivé úmluvy a buď je nově překopou nebo vypoví. USA tak napříště například zabrání tomu, aby Mezinárodní soudní tribunál mohl stíhat americké občany. „A co EU? Zajišťuje zájmy svých občanů nebo jen svých byrokratů tady v Bruselu?“, položil nejen řečnickou otázku americký sekretář pro zahraničí.

V otázce obrany hodlají USA svou strategii zakládat na realizmu opírajícím se o základní principy a bude vždy sledovat zájmy zemí a jejich občanů. A nic nemůže zrušit instanci národního státu, který plní úlohu garanta demokratických svobod a národních zájmů, prohlásil Pompeo (na rozdíl od některých bruselských politických blouznivců, kteří chtějí anulovat národní státy připravením je o jejich suverenitu).

USA tak nostalgicky chtějí nastolit staré pořádky z před více než půl století dozadu, kdy byly hospodářským, vojenským, ale i morálním hegemonem, což ovšem ale – aniž by kdo chtěl Americe brát její iluze – dnes  ve všech těch oblastech pokulhává. Bůh tedy chraň Ameriku. Nebo dnes už bohové..?

zdroj (1)

https://www.sueddeutsche.de/politik/rede-in-bruessel-us-aussenminister-stellt-internationale-ordnung-infrage-1.4238788

https://www.cfr.org/blog/tilting-straw-men-secretary-pompeos-ridiculous-brussels-speech

https://www.stiripesurse.ro/sua-i-au-incordat-mu-chii-la-bruxelles-mike-pompeo-s-a-dezlan-uit-impotriva-uniunii-europene_1308510.html

https://diepresse.com/home/ausland/aussenpolitik/5541063/Pompeo_Trump-will-neue-internationale-Ordnung-errichten

https://xml.agerpres.ro/politica-externa/2018/12/04/pompeo-intreaba-la-bruxelles-daca-interesul-tarilor-si-cetatenilor-ue-prevaleaza-in-fata-birocratilor-de-acolo–221930

http://www.spiegel.de/politik/ausland/donald-trump-will-fuehrung-einer-neuen-freien-weltordnung-uebernehmen-a-1241874.html

https://www.tagesspiegel.de/politik/aussenminister-pompeo-in-bruessel-trumps-regierung-arbeitet-an-neuer-weltordnung/23717686.html

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Kde-to-vede-Amerika-tam-je-mir-a-prosperita-USA-zpucovaly-Cinu-a-Rusko-a-oznamily-ze-odted-zase-vedou-svet-Zasadni-projev-562105

video:

US Secretary of State Mike Pompeo gives speech in Brussels

https://www.youtube.com/watch?v=3k3UvpIZWrM

https://deutsch.rt.com/live/80390-live-us-aussenminster-mike-pompeo/

https://www.eurabia.cz/Articles/32695-exkluzivne-z-bruselu-usa-chteji-nastolit-novy-svetovy-rad-a-byt-vudcem-.aspx

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JanSysiMarošterezaMiroslav Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
viliam
Host
viliam

pompeo bez na exkurziu do Pompeji….

jandera
Host
jandera

NWO je jisté – je to otázka pouze času. A kdo se nepodřídí bude mít problém, již brzy v evropě.

http://orgo-net.blogspot.com/2018/11/pozary-v-kalifornii-byly-zapaleny.html

Leia
Host
Leia

pokud budou vsichni posranci jako ty tak potom ano kdyz uz mas takovy strach tak se jdi rovnou zabit nebo nekam zalez a fnukej si v soukromi a prestan demoralizovat a sirit strach pro ostatni…ti kteri vi ze veci se vyvinou v jejich prospech kdyz budou chtit tak nepotrebuji slyset breceni a zoufani otroku co se rozhodli pro dobrovolne otroctvi 😉

Maroš
Host
Maroš

A to s tu ešte neozval áj en dží Miroslav Dědek – NWO peacemaker!

ivan
Host
ivan

Myslim ze aj tak vsetci spime a zivyme energou iny system, nazvem ho stvoritela. Kto videl film Matrix vie o com pisem, az na to ich prebudenie a dalsi boj o prezitie diel II. a III. kedy boli podla mna v dalsej urovni sna no uz si to nedovolili povedat otvorene ako v I. Ak mame bretherianov ktorych osobne poznam, ich tela funguju rovnako ako nase iba su akoze rovnako prebudeny ako my v reale a case. Preco po vzore Matrix by nase telo nemohlo spat a my zijeme v pocitacovej realite. Mame samanov a liecitelov ktory vidia buducnost aj… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Pompeo říká velmi moudré věci a pěkně jim to v Bruselu nandal. Má to ovšem jeden zásadní háček. Hegemonie USA opravdu není žádoucí. Návrat k hodnotám otců zakladatelů – mňo, jejich dravčí „urvi co můžeš“ není do budoucna možné a žádoucí. Leč je třeba navrátit morálku a společnost směrovat ke spolupráci.

tereza
Admin

Otcové zakladatelé byli Svobodní zednáři.

Sysi
Host
Sysi

Vím 🙂 Ale to není nic proti tomu, co jsem napsala. Jejich původní listina práv a svobod byla skvělá. Už není. USA šlo pomalu do kopru, když byl akceptován FED. Dravčí povaha se ale v USA projevovala už od prvního osidlování – vyhlazení indiánů. USA byly kolonií VB a sami se staly kolonizátory jiných a otrokáři. Za správné pokládám zachování národních států a zamezení diktátu Brusele. Brusel by mohla sloužit jako dispečer, event. poradce, ale to by tam musely být vážené a inteligentní osobnosti a ne ožrala s osmi třídami ZŠ řízený anonymními psychopaty v zákulisí a v europarlamentu úplatné… Číst vice »

Miroslav
Host
Miroslav

Brusel chce udělat Evropu jako USA, jenže to nejde ! V Evropě jsou národy, které mají svou řeč, historii, historické území atd. To USA nemělo, a tak si to postavili po svém. Asi tak.

Jan
Host
Jan

NWO je uz davno realita, jestlize vam to jeste nedoslo. Proc je u nas asi jenom US mainstream v mediich, ktera na nas chrchli srackomety US lzi a manipulaci? Politici jako Petricek papouskuji jen to co dostali za ukol! S 24 hodinovym zpozdenim oproti USA jak zjistila jedna nase bystra novinarka… Tato situace se neda zmenit, dokud u nas urcuje US ambasada co se bude vysilat a co nasi politici smeji a co nesmeji! Pravda USA je roztrubovana v Kerci – Rus je agresor. USA vystoupi z INF – Rus ho pry porusuje. Kdyz Rusove upozornuji, ze je to jinak,… Číst vice »