Exploze ve francouzské jaderné elektrárně

…..opět lidem tajili pravdu, že to bylo prý něco malého. Podívejte se a posuďte sami….

17:54

https://youtu.be/fndzM4d0V3U

 

https://youtu.be/_DTWuSt0dGA

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Ježkovy VočiJulioMiriam Prokopovávladimírjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Výsledky jeho dlouhodobé studie naznačují, že kurkuma, resp. barvivo kurkumin ve stravě zmirňuje vlivy některých těchto rizikových faktorů. Kurkuma může chránit proti leukémii v několika směrech – může inhibovat mutagenitu aromatických polycyklických uhlovodíků cigaretového kouře, poškození chromozomů vyvolané radiací a může zabraňovat tvorbě škodlivých heterocyklických aminů a nitrososloučenin, které mohou vznikat při konzumaci některých zpracovaných potravin. Bylo rovněž dokázáno, že kurkumin ireverzibilně inhibuje rozmnožování leukemických buněk v buněčné kultuře, a tyto výsledky byly potvrzeny humánními testy.
http://zdravi.doktorka.cz/pomerance-banany-kurkuma-proti/

jirik
Host
jirik

https://farmazdravi.cz/jak-zmirnit-dopad-radiace-a-zastavit-poskozovani-bunek/ Tento recept se doporučuje zejména pro obyvatele v oblastech postižených radiací. Pomáhá i v určitých fázích rakoviny. Budete potřebovat: sklenici suchých nebo čerstvých listů vlaštovičníku hrnek cukru 3 l kozí syrovátky 1 čajovou lžičku čerstvě zakysané smetany velikou sklenici, gázu a kámen Postup: Udělejte z gázy provizorní pytlík a naplňte jej vlaštovičníkem a vložte kámen. Kámen umístěte na dno velké zavařovací sklenice tak, aby fungoval jako závaží. Na to přijde do sklenice zbytek ingrediencí. Sklenici pak zakryjte několika vrstvami gázy a pojistěte gumičkou tak, aby se do sklenice nedostal hmyz. Sklenici uložte na dva týdny na tmavé místo. Po… Číst vice »

vladimír
Host
vladimír

to na videu je rafinerie

Miriam Prokopová
Host
Miriam Prokopová

Zdá se mi neadekvátní reakce přihlížejících lidí. Přece, kdyby se jednalo radioktivitu, prchali by, a ne stáli s přihlíželi!

Julio
Host
Julio

Hoax. Pán autor, ten horiaci objekt je niekde v Španielsku.

Ježkovy Voči
Host
Ježkovy Voči

Mno, tak PRVNÍ VIDEO JE HOAX. Na prvním videu je RAFINÉRIE a ne jaderná elektrárna.
Druhé video už vypadá seriózněji – je na něm skutečná jaderná elektrárna, a už to vypadá, jak by měl vypadat „výbuch“ na chladícím okruhu (nic jiného než jen unikající vodní pára).