FBI agenti „mluví jako 13 leté holky“ – Russia-Gate odhaluje národ bez testosteronu

„Ve světě, kde by vládl rozum, by všichni tito spiklenci z FBI a DOJ (Ministerstvo spravedlnosti Spojených států amerických), kteří podkopávají vůli amerického lidu a snaží se odstranit jejich legitimně zvoleného vůdce z úřadu, byli obviněni z velezrady a uvězněni.“

Jeden z vedoucích vyšetřovatelů důvěrně známého emailového skandálu Hillary Clinton, tak i uměle vyrobeného falešného příběhu o kolizi Trumpa s Ruskem, Pter Strzok, se prý, soudě podle zpráv s jeho milenkou Lisou Page, chová jako 13 letá holka.

Strzok – Omg. Posloucháš NPR? (pozn. překl.: National public radio) Melaniina řeč zřejmě obsahovala pasáže z projevu Michelle Obamové…Neuvěřitelné

Page – Nekecej!

Page – Bože, doufám, že na (Trumpova) tuhle chybu v listopadu tvrdě doplatí.

Strzok – To by mělo, že? ŽE? Panikařím

Strzok je dospělý můž, který mluví jako teenager s účtem na Tumblr. Pozastavte se nad tím na chvíli. Klíčový člověk ne v jednoho, ale hned dvou velkých vyšetřování v Americe za poslední dva roky má NULA TESTOSTERONU, NULA MUŽSTVÍ, mluví jako 13 letá holka na instáči, co je rádoby cool. To jsou naši muži s velkým M, vážené dámy a pánové. Jak patetické!

Kamkoli se podíváte, najdete důkazy toho, že velký americký národ již mele z posledního. Ameriku čeká občanská válka, a to brzy. Jedině „Trumpismus“ dokáže zabránit následkům. Musíme ze sebe smýt tu toxickou feminizaci amerických politiků a nahradit ji douškem zdravé míry maskulinity.

Strzok byl, mimochodem, také hlavním iniciátorem rozhovoru s Michaelem Flynnem, který měl jediný účel: vysekat Flynna z kriminálního procesu. Pokud někoho z vás nyní překvapilo, že víme, kde se nachází jeho loajalita, jmenujme ještě případ, kdy Strzok pozměnil znění Comeyho udávacího dopisu a z „hrubého zanedbání“ byla rázem „mimořádná nedbalost“, což Hillary ušetřilo čas strávený za mřížemi, který si definitivně zasloužila.

A tak dál a tak dál. Takto bychom mohli pokračovat donekonečna. DOJ i FBI jsou přecpané vagínomuži, patolízaly madam Hillary a dětinskými spiklenci proti Trumpovi.

Někteří jsou si této zvrácené verze spravedlnosti vědomi. V následujícím videu Trey Gowdy, člen Sněmovny reprezentantů USA, hovoří o spiknutí proti Trumpovi, které ve Federálním úřadu pro vyšetřování podporujícím Hillary Clinton existuje:

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
octomaníkPomerančNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

…volal ma niekto ? 🙂
Nestrieľal by som názory len na ameriku – ako to urobil/la v článku autor/autorka ?! Tiež by som nepoukazoval len na chýbajúci testosteron?! Je to degeneračný proces a ako som tu neraz spomenul k určitým článkom – projekt „Satan“ je udržať masy v degeneračnom procese riadenia. Odporučil by som prečítať si mnoho ročné štúdie Klimova, dr.Kinského, alebo dr.Lomborosa.
Základným prvkom – jadrom programovania človeka je dualita, od ktorej sa odvodil aj do teraz maximálne fungujúci pre maloktorých (uvedomelých) už jednoduchý vzorec „Rozdeľuj a panuj…!“

Nula
Host
Nula

scientológia tiež čerpá od Hubleho bádania duality. ŽIAĽ múdrosti z minulosti (hermetizmus) v hlave degeneráta spôsobujú komplikácie duchovného rastu – túžbou riadiť spoločnosť – podľa seba. Taký človek nezvláda sám seba „svoje JA“ – píšem naschvál v posledných vetách slovo „seba“ – a tým, že sme JEDNO, stáva sa tým „JEHO“ obrazom aj spoločnosť. Tam kde mnohí opindávajú politikov – opindávajú tak sami seba/je to obraz. Ak je spoločnosť nevedomá – politika toho štátu bude nevedomá. Ak je spoločnosť z väčšiny degenerovaná – ich riadiacimi budú degeneráti…koniec, koncov k tomu prispievajú voľby samotné. Na múdrosť boli niekedy v minulosti špeciálne… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Anonymní
Host
Anonymní

4

Pomeranč
Host
Pomeranč

Chápu, jak je článek myšlený, ale je to dost urážlivé pro všechny „13 leté holky.“ Jakoby na Tumblr bylo něco špatného a jakoby všichni 13 letí byly stejní. To je zase článek… A tohle má být, prosím, duchovně uvědomělý člověk.

octomaník
Host

Spojené Státy zrušily zákaz experimentů se smrtelnými viry Národní ústav ochrany zdraví USA zrušil zákaz experimentů se smrtelnými viry. „Zkoumání je důležité pro identifikaci, pochopení a rozvoj strategie a účinných preventivních opatření proti rychle se vyvíjejícím choroboplodným organizmům, které představují hrozbu pro společenské zdraví,“ stojí ve zprávě Ústavu. Americká vláda v roce 2014 přerušila výzkum, v rámci kterého se prováděly experimenty s viry chřipky, atypického zápalu plic (atypické pneumonie) a MERSu. Zákaz byl zaveden hned poté, co v některých státních laboratořích byly zjištěny případy špatného zacházení s potenciálně nebezpečnými choroboplodnými organizmy. Práce s těmito třemi viry bude pokračovat dále, pokud… Číst vice »