FBI TECHNOLOGIES. JAK ZLOMIT ČLOVĚKA

Právník Vladimir Makejev, který zastupuje zájmy ruského občana Jevgenije Nikulina, ve svém dopise americkému prezidentovi a novinářům sděluje, že ze strany amerických speciálních služeb je vyvíjen tlak.

Jevgenij Nikulin byl na žádost amerických zvláštních služeb zadržen v České republice na základě obvinění z hackerských útoků.

Podle jeho právníka zvláštní agent FBI Jeffrey Miller navrhnul, aby Nikulin souhlasil s jeho vydáním Spojeným státům a aby v tamnějších médiích kompromitoval Trumpovu kampaň a potvrdil, že se naboural do serverů Demokratické strany. Za tuto křivou přísahu mu bylo přislíbeno zastavení trestního stíhání, peněžní odškodnění a americké občanství.

Jinými slovy – FBI se snaží psychicky zlomit ruského občana.

Podmínky, ve kterých je Jevgenij Nikulin držen, jsou neadekvátně přísné. Na rozdíl od ostatních vězňů jsou mu odepřeny procházky na denním světle a v souladu s pravidly stanovenými ve vazebním zařízení je mu znemožněno telefonovat příbuzným. Nikulin navíc trpí onemocněním ledvin a žaludku – díky podmínkám ve vězení navíc trpí značnými bolestmi a samozřejmě se mu nedostává potřebné léčby.

Schéma je jednoduché: USA mohou nařídit kterémukoli členskému státu, aby zadržel občana Ruska, Číny, Íránu, nebo jakékoli země, která má něco společného s programováním a informační bezpečností. Po dlouhém „zpracovávání“ je osoba donucena veřejně se udat, aby tak potvrdila verzi, kterou potřebují americké zpravodajské služby. V tomto případě se jedná o údajný zásah ruských hackerů do amerických voleb. To samé platí pro žurnalisty, politiky, zástupce odborné komunity.

Avšak cynismus metod a záměrů amerických zvláštních služeb by neměly být překvapením. Nikdo si o tomto iluze nečiní. V tomto příběhu je mnohem důležitější, že namísto tlaku se člověk dobrovolně rozhodne pro cestu pravdy.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LiběnaMaroš.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Ovčané eu nejste psi ale konec hepy nebude jestli se necháte vést. https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w
https://www.youtube.com/watch?v=sxcA_Du0e0I

Maroš
Host
Maroš

Zlomiť môžete len takého človeka. ktorému dokážete zobrať jeho hodnoty. Boľševici – komunisti toto poznajú ako poučku, že človek, ktorý stratil všetko, už nič stratiť nemôže. Lepší príklad by bolo uviesť – čím vás kto – systém, môže vydierať – a potom si upratať šuplíky.

Liběna
Host
Liběna
Anonymní
Host
Anonymní

5