FINANČNÍ KRIZE 2018?!?! Je jenom otázkou krátké doby kdy začne. Odborník shrnul veškeré scénáře, které na nás čekají. Poslední možnost se připravit

…..od roku 2002 jsem na přednáškách hovořil o krizových stavech a co vše se bude odehrávat. Dnes Vám veškeré body shrnul Profesor Rejnuš z vysoké školy v Brně a hovořil o přilétajících černých labutích….

00:05

Obrovská nevídaná krize je před námi a bylo by dobré si poslechnout slova odborníka, který Vám velice odvážně a bez servítek shrnul nadcházející scénář. Máme se na co těšit…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

A tady je předcházející díl – 21.6.2018 Finanční krize 2018?!? NÁRODE PROBER SE nastal tvůj ČAS… https://www.youtube.com/watch?v=zjmWpb9l2Yk&feature=youtu.be Dobrý den, vážení diváci kanálu Otevřete Oči & poznejte PRAVDU. Tohle je vážení diváci realita dnů roku 2018. Od poslední FINANČNÍ KRIZE JE TO UŽ 10 LET, tedy poslední krize byla v roce 2008. Jak a moc se nás dotkne, to co přichází,? To je podstatou tohoto dílu … „Nyní je poslední čas něco udělat, tentokrát to bude opravdu rychlost a jak to víme? Čerpáme z historie 1929, 1939, 1952, 2001, 2008 a ???“ Děkujeme, že toto video sdílíte dále 🙂 Opět Vás… Číst vice »