Fotografie čtenářů „neexistujících CHEMTRAILŮ“ ze dne 06.10.2018

…..moc děkuji všem čtenářům tadesca, kteří mně poslali fotografie dnešního nebe s něčím, co údajně neexistuje. Bylo jich tolik, že jste mně zaplnili naprosto schránku a nemohu všechny mejlíky, které jsem obdržel, respektive fotografie, nahrát na tadesco. Ještě jednou mnohé díky….

Ohledně obrany, jak se proti tomuto zvěrstvu postavit, jsme mnohokráte psali. Je to octování a za tímto účelem byl založen octovací web…..

Koclířovem u Svitav dnes 07.10.18

Milý tomáši,
posílám 3 fotky oblohy nad Koclířovem u Svitav. Foceno dnes mezi desátou a jedenáctou

Klatovy

Zdravím..a jěště zasílám fotku z 6.10.2018, 18:28 hod.

 

Chemtrail 6.10. – Havraníky u Znojma

Blansko dnes ráno 06.10.18:

 

Chem Trail Plaveč Slovensko

 

Zdravím. Náhodou jsem nalezl článek o chemtrailsu, a že jestli jste něco nafotili tak pošlete do redakce. Takže posílám to co jsem nafotil v ČR 5.10.2018 v 18.30 hod.

Jenom za večer to tady vysypalo několik desítek letadel a dneska jak pozoruju v tom vesele pokračují. Měl jsem už chuť napsat i prezidentovi, ale pak jsem to vzdal. Zeman je sečtělý a určitě o tom ví. Vložil jsem jeden obrázek i na stránku FB s komentáře. Chtěl jsem tam připsat jak by se to dalo řešit. Ale nechal jsem toho protože by mě asi zavřeli.

Dneska je Amerika náš přítel, a ten může vše. Takže padneme před EU a USA na pr.el, a necháme si všechno líbit. Hlavně že naši poslanci si na úkor EU mastí kapsy, tj. jediný co je zajímá. Zdraví

Doplnění dnes ráno 07.10.18

Zdravím. Čáry se nacházeli západně od Unhoště (u Kladna). Jelikož tady dost fouká západní vítr, tak pravděpodobně brali v úvahu rychlost a a směr větru. Tím pádem to přistálo na celé Unhošti která má asi 5000 obyvatel.


Praha Řepy kolem oběda

Chemická apokalypsa Nitra, Slovensko

Zdravím, zasielam pár záberov na prácu psychopatov nad Nitrou, celá obloha je od skorého rána v šedivom chemickom opare.

Posielam Vam foto z Presova, cca 12,00hod, 6.10.2018 smer Kosice.

 

Uherské Hradiště

 

Až to nahání strach, ale nebylo zadané místo odkud snímek je:

Vráble

I takové snímky jste mi poslali

Fotografie z Českého Ráje

Hezký den přeji,
posílám také několik fotografií z dnešního dne tj. 6.10.2018.
Byl nádherný den od ráda, azurové čisté nebe ale někomu se to nelíbilo a tak nám tu radost z krásného slunného dne musel zkazit!!!
Fotky jsou asi v 15.45 foceny, přímo v srdci Českého ráje na úpatí Trosek.
Proč nám to dělají, jak se můžeme bránit?
Srdečně zdravím

 

Ještě jednou hezký den,
tyto fotky jsou dnešní v 18.00 hodin focené. Původní pruhy jsou rozptýlené a znovu létají….
Zdravím..

 

Ostrava

Karviná

Rychvald

Orlová

 

Město Gera Německo

Dobrý den

Posílám foto oblohy ve městě Gera,Německo.Datum pořízení je z 19.9.2018.

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19
Komentujte

avatar
6 Comment threads
13 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
kettyMarcelaoctomaníktomáš marnýKarel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Keito
Host
Keito

Omlouvám se, že sem píšu o něčem úplně jiném, ale nevím, kde jinde vznést tento dotaz. Asice – neděje se něco s „časem“. Mám hodiny, které jsou řízené (nevím, odkud, ale samy se nastavují a když je změna času, samy se přenastaví. A včera, krátce před osmou ranní se najednou „zbláznily“ a točily se kolem dokola, oběhly celý ciferník, až se zase nastavily na správném čase. A dneska ráno, to samé. Ale o hodinu později, tj. před devátou a stále ještě se „točí“. Nevíte někdo, proč-co-jak se tak děje?

Pavel Stejskal
Host
Pavel Stejskal

Ano, stalo se mi včera ráno přesně to stejné. Chemtrails měl včera zřejmě takové složení že se dostal až do hodinového strojku a v kombinaci se signálem z USA (všechny hodiny jsou řízeny z USA) způsobil nekontrolované točení hodinových ručiček. Četl jsem tady o octování, tak jsem zkusil ponořit hodiny asi na dvacet minut do octové lázně. Funguje to skvěle, hodiny se už netočí.

tereza
Admin

Pokus o vtip?

tereza
Admin

K času vám mohu napsat jen to, že se zrychluje. Podle měření loni v srpnu trval den 15 hodin a 7 minut. Občas nastanou anomálie v matrixu a může dojít ke skokům v čase.

Sparkler
Host
Sparkler

Zdravím! S časem se semtam asi opravdu něco děje, mám hodiny řízené krokovým motorkem nezávisle na síti, na baterie, a občas se stane že večer je čas ok, ale ráno je na nich o 20 minut méně. A třeba celý týden potom jdou přesně. Naposledy někdy minulý týden. Hodiny řízené DCF signálem (z německa) většinou se ráno v 6:00 sevyřizují. A to tak že se na cca 2 min zastaví a potom to minutová ručička rychle dvakrat obehne dokola

Zdeněk
Host
Zdeněk

Tak to budou buď anomálie v matrixu nebo slabé baterky

Jura
Host
Jura

Zdravím, ještě ke Karviné, před nedávnem jsem díky chemtrails zažil dva zvláštní západy slunce (foto bohužel nemám). V obou případech předcházelo celodenní chemtrailování. Jeden byl asi před měsícem, bylo to kolem šesté nebo sedmé hodiny, kdy se objevili červánky tak sytě oranžové, že jsem si toho všiml přes „stažené“ žaluzie. Červánky změnily barvu slunečního svitu. Zajímavá podívaná, která netrvala moc dlouho. Druhý případ byl zhruba před týdnem. Už byla tma a svítilo pouliční osvětlení, ale nad západem v tu dobu bývá ještě vidět světlý pruh jak slunce zapadá. Tentokrát byl ten pruh rudý, myslím opravdu rudý, jako by na západě… Číst vice »

Bogena
Host
Bogena

Nazývam také okamihy AHA, BLIK, SATORI – toto červené nebo nad temnou zemou ako popisuje dole čitateľ som videla, v projekcii v mojej hlave, – druhý obrázok bol typický záblesk akoby telesa hviezdy / EMP/ – a tretí akoby rozseknutá /česky rozčísnutá, že … ?/ obloha zvislo, prásk… A bol koniec. Dostávam takéto moje dáta vždy v trojobrázku… Pocit z tohto „filmíku“ bol – nebojím sa ! Bolo to hodne krátke. Som presvedčená, že nech sa deje čo sa deje, patrí to sem, a my ustojíme. – Iba treba sekať viac dobroty…..:-)

Vlasta
Host
Vlasta

jen se zeptám, kde je ta samostatná stránka o octování, používám jablečný ocet, ale ráda se o tom poučím víc

Karel
Host
Karel

Není to tím, že vědí, že se blíží jejich konec a tak i to chemtrailsování zesílili?

Marcela
Host
Marcela

Znám z dětství pohádku „O zlém Chaldurovi“, který sebral lidem slunce a uvěznil je za hradbou bludných balvanů. Když bývá počmárané nebe tak na tu pohádku vzpomínám. Vypadá to, že si z ní vzali „elity“, vlastně psychopatí vzor………….