Francie hoří, Paříž hoří a nikoho to nezajímá

Podívejte se, na kterých místech ve Francii hoří města, obchody, auta, jsou vyrabované banky a v podstatě to nikomu nevadí! Jak je to možné? Jaký záměr mají politici a copak chtějí vyvolat?
05:55

Francie je ve stavu nouze a nikoho to nezajímá. Podívejte se na záběry z ulic

Podívejte se, na kterých místech ve Francii hoří města, obchody, auta, jsou vyrabované banky a v podstatě to nikomu nevadí! Jak je to možné? Jaký záměr mají politici a copak chtějí vyvolat?

 

Alois Irlmayer popsal přesně dějiny budoucnosti a začátek třetí světové války, která bude mít startovací výstřel právě v Paříži. Předpovědi jsem několikráte uváděl v proroctví. A dnes se začínají jeho předpovědi naplňovat….

 „Připomínáme, že naše země je ve stavu nouze,“ poznamenala šéfka Národní fronty. „K čemu je dobré, že vláda odmítá použít prostředky, které má k dispozici, k udržení veřejného pořádku a prosazování autorit státu? Bezpečnost není výsadou, ale základním právem, které musí být obnoveno pro všechny francouzské lidi,“ dodala.
tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
viridisValentin PapazianimhoViktorPeter Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
michal
Host
michal

to je také Európske…. pardon, nie.. toto európske nie je. To je dôsledok, že skutočný Európski lídry už zomreli a teraz to tu vedie parta šialencov…. namiesto aby EU spájali, tak ju ešte viacej rozdeľujú. Ďakujem Obama a CIA za tento super plán …ktorý by dokonakal Clintonová… Ja len dúfam, že si Obrana každého štátu uvedomí, čo sa deje a tajné služby si posedia pri pive… pre vzájomne prospešnú debatu.

imho
Host
imho

ani ne tak obrana kazdeho statu, jako lide, kazdeho statu…jinak souhlasim..

Mirexx
Host
Mirexx

Francúzi si za to môžu sami! Napúšťali si do republiky nevychovanú čvargu, a teraz sa čudujú, že im tam robia bordel ???!!!

Peter
Host
Peter

Ste citali ten clanok ???? Co autor napisal ???? 0% faktu a iba jeho vymyslený nazor…zopar videí a bum…vo Francúzsku sa protestuje od kedy sa to tam vola francuszko..no a protesty su zamerané na policajnú brutalitu…bol tam nuekto z vas ??? Videl to ???

Viktor
Host
Viktor

ale ved ked su tam take pekne obrazky tak to musi byt pravda 😀 😀 😀 hladat fakty je narocne, naco to robi ked mozem verit nazoru niekoho, kto da tak pekne foto 😀

Valentin Papazian
Host

Svatá Johanko z Arku, patronko Francie, oroduj za nás, oroduj za Francii. Kdo povstane a vrátí důstojnost Francii? Kdo půjde?

viridis
Host
viridis

V tom druhém videu jsou všichni demonstranti bílí….