Francie před občanskou válkou. Belgie-v Bruselu před dveřmi EU hořícící auta a demonstrace už několikátý den

…..podíváme-li se do Francie, která stojí krátce před občanskou válkou, vidíme v mnoha městech velké protesty a hořící auta….

20:54

a právě protesty žlutých vest ve Francii zahalily události v Belgii. Protesty žlutých vest se rozšířily také na celou sousední Belgii. Vše jako přes kopírák. Hořící auta, převrácená auta a velké protesty přímo přede dveřmi EU „parlamentu“.

Jeden demonstrant provolává: TO NENÍ UŽ ŽÁDNÁ DEMOKRACIE, ŽIJEME  V TOTÁLNÍM OTROCTVÍ, MY JSME OTROCI. MY PRACUJEME, ABY VY JSTE MOHLI ŽÍT JAKO KRÁLOVÉ.

Obrázky každého nepodařeného systému končí vždy stejně. EU se zapíše do historie jako další nepodařený pokus o zotročení obyvatelstva planety Země.

Můžete se níže podívat na obrázky z dnešní noci v Belgii…..

 

Jsem nyní neustále na cestách v zahraničí, a proto nemohu často na tadesco psát….

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
merittomáš marnýDášaFannyčtenář Tadesca Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Tome posílej alespoň základní zprávy. Díky moc za vše.

Dáša
Host
Dáša

Dakujem pán Tomáš, tiež ostro sledujem svetové dianie, tadesco non stop, ako aj svetovú politiku, situácia vo svete je veľmi napätá…..vdaka za každé info….tak ako písal nižšie Víťo, snažte sa aspon o základné info. A kedže je situácia vo svete taká aká je, dávajte si na seba na tých cestách pozor.

čtenář Tadesca
Host
čtenář Tadesca

Ve Francii je zcela „zničen“ princip veřejné dopravy. Pokud do autobudu vyjíždějícího z výchozí zastávky nenastoupí potřebný minimální počet cestujících, autobus vůbec nepojede k dalším zastávkám. Toto vede k tomu, že se na veřejnou dopravu nelze vůbec spolehnout při cestě do zaměstnání. Musí se použít osobní vozidlo a zde jsou uvalovány naprosto nesmyslně vysoké daně. Kromě toho nyní po vydatných deštích dochází (zejména v okolí) Marseille v podmáčení kopcovitého terénu a celé svahy i s domy začínají sjíždět. S tím také vláda nic nedělá, neboť jsou postiženi většinou pouze obyvatelé „chudinských“ čtvrtí.

Fanny
Host
Fanny

Moc,moc děkujeme za čerstvé zprávy,tohle se doma nedozvíme,všechno před námi tají.
Na zprávy se už dlouho nedívám o lži a dezinformace nestojím,proto si najdu to co potřebuji jinde,třeba na Tadesco 😁