Francie se řítí do katastrofy, Macrona to nezajímá. Jeho hodiny jsou sečteny

…..v mnoha novinách po celé Evropě si hrají s myšlenkou odstoupení na pokyn „NĚKOHO“ nebo sesazení MAKARONA z tůnu. Dnes si ho ve Francii už nikdo neváží a Francouzi jím pohrdají….

00:05

A přesně jak je v titulním obrázku ukázáno, tak s MAKARONEM vyběhnou nyní frantíci…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. člověk napsal:

  Francie se řítí do katastrofy, ale kdepak, ke svobodě se řítí: Zničena bude Praha, ale i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct v převlečení „za vodu“. Také v Rusku dojde k revoluci a propukne občanská válka, která bude mít na svědomí mnoho mrtvých. “Ti nejvyšší mezi politickými stranami spáchají sebevraždy a krví bude smyta vina. Vidím červenou masu, smíšenou se žlutými tvářemi, to je obecná vzpoura a hrozné vraždění,” konstatuje Irlmaier.

  • mariankosmac napsal:

   žlutými tvářemi – skôr žltými vestami, nie? 🙂

  • susanfox napsal:

   ale kulovy?v italii nikdy nic nepropukne! mame salvini a zatim je v kurzu….
   natozpak v rusku! rusove miluji putina! a docela je chapu….
   jediny co muze propuknout je treti svetova… a to pak bude srumec

 2. pavel blaheta napsal:

  Příteli T.M. – toto je opravdu dobrý článek z pera francouzského profesora, který ví něco i o lidech a jejich starostech. „Makaron“ je debil non plus ultra. Něco jako Prase na Ukrajině. Jak kdysi správně napsal Starikov, že s vládou Prasačenka přišlo na Ukrajinu likvidační komando mající jediný cíl – ožebračit národ – provést jeho pomalou (ale vlastně i rychlou) genocidu, tak dnes je jasné, že „makaron“ ve Francii dostal zřejmě od loutkovodičů stejný úkol. Jenže Francouzi jsou trochu jiní a padla kosa na kámen. Moje předpověď konce této loutky v Paříži – poločas rozpadu jeho vlády začal odstoupením jeho ministra vnitra v říjnu t.r. Jak začnou odpadávat další členové kabinetu tak se jeho vláda skončí a bude muset vyhlásit nové volby. Pokud by se pokusil vyhlásit stanné právo (výjimečný stav tam již měli), aby nemusel vyhlašovat volby tak to tam skončí špatně. Toto je poslední možnost Francie něco změnit mírovou cestou – jeho odstoupení a nové prezidentské volby a jednoznačné vítězství Marie Le Pen a pak by možná, snad, při troše štěstí měla Francie naději.

 3. mariankosmac napsal:

  Neviem prečo ale mám pocit že Macron to ustojí, nepodarí sa ho zvrhnúť, i z tých demonštrantov mám taký pocit že len požadujú nejaké zmeny ale neveria priamo v zvrhnutie Macrona. Je ešte nejaký živý prenos alebo je po demonštrácii?

 4. jirik napsal:

  Muž pobodal tři ženy na hlavním nádraží ve francouzském městě Mylhúzy. Jedna z žen byla bodnuta do krku. O případu informovala televize RTL.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201812098666001-utok-Francie-nuz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.