Francie se řítí do katastrofy, Macrona to nezajímá. Jeho hodiny jsou sečteny

…..v mnoha novinách po celé Evropě si hrají s myšlenkou odstoupení na pokyn „NĚKOHO“ nebo sesazení MAKARONA z tůnu. Dnes si ho ve Francii už nikdo neváží a Francouzi jím pohrdají….

00:05

A přesně jak je v titulním obrázku ukázáno, tak s MAKARONEM vyběhnou nyní frantíci…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
susanfoxjirikmariankosmacpavel blahetačlověk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
člověk
Host
člověk

Francie se řítí do katastrofy, ale kdepak, ke svobodě se řítí: Zničena bude Praha, ale i Paříž, kterou zapálí její vlastní obyvatelé. V Itálii vypukne revoluce nebo náboženská válka, kdy mnoho duchovních bude povražděno, ale papeži se podaří utéct v převlečení „za vodu“. Také v Rusku dojde k revoluci a propukne občanská válka, která bude mít na svědomí mnoho mrtvých. “Ti nejvyšší mezi politickými stranami spáchají sebevraždy a krví bude smyta vina. Vidím červenou masu, smíšenou se žlutými tvářemi, to je obecná vzpoura a hrozné vraždění,” konstatuje Irlmaier.

mariankosmac
Host
mariankosmac

žlutými tvářemi – skôr žltými vestami, nie? 🙂

susanfox
Host
susanfox

ale kulovy😁v italii nikdy nic nepropukne! mame salvini a zatim je v kurzu….
natozpak v rusku! rusove miluji putina! a docela je chapu….
jediny co muze propuknout je treti svetova… a to pak bude srumec

susanfox
Host
susanfox

ps. Zajimavy odkaz na irlmana. neznala jsem ho, ale ted po precteni cele jeho profezie se mi „jezi vlasy“. irlman neudava presne datum. jen tri cisla:8-8-9.

susanfox
Host
susanfox

opravuji:irlmaier

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Příteli T.M. – toto je opravdu dobrý článek z pera francouzského profesora, který ví něco i o lidech a jejich starostech. „Makaron“ je debil non plus ultra. Něco jako Prase na Ukrajině. Jak kdysi správně napsal Starikov, že s vládou Prasačenka přišlo na Ukrajinu likvidační komando mající jediný cíl – ožebračit národ – provést jeho pomalou (ale vlastně i rychlou) genocidu, tak dnes je jasné, že „makaron“ ve Francii dostal zřejmě od loutkovodičů stejný úkol. Jenže Francouzi jsou trochu jiní a padla kosa na kámen. Moje předpověď konce této loutky v Paříži – poločas rozpadu jeho vlády začal odstoupením jeho… Číst vice »

mariankosmac
Host
mariankosmac

Neviem prečo ale mám pocit že Macron to ustojí, nepodarí sa ho zvrhnúť, i z tých demonštrantov mám taký pocit že len požadujú nejaké zmeny ale neveria priamo v zvrhnutie Macrona. Je ešte nejaký živý prenos alebo je po demonštrácii?

jirik
Host
jirik

Muž pobodal tři ženy na hlavním nádraží ve francouzském městě Mylhúzy. Jedna z žen byla bodnuta do krku. O případu informovala televize RTL.
https://cz.sputniknews.com/svet/201812098666001-utok-Francie-nuz/