Francie ve 20 městech v občanské válce. Policisti dostali povolení střílet do agresivních černochů. Pokus o multikulti ve Francii právě skončil. Polovina francouzské armády v ulicích. Video

…..přesně tak jak v roce 06.1.2003 KARDINÁL JUDAS předpovídal. Začátek občanských válek v Evropě začne ve Francii. Videa z dnešní Paříže. A máme to neodvolatelně tady….

11:54

A K T U A L I Z A C E  22.02.2017

Nejnovější aktualizace ze Švédska. Stejné obrázky jako z Paříže. Policisté střílí ostrými náboji- VIDEA

AKTUALIZACI NAJDETE ZDE:  http://tadesco.cz/francie-hori-pariz-hori-nikoho-nezajima/

I když situace vypadá velice zle, je to také dobrá zpráva pro nás. Pokus o multikulturní obohacení ve Francii končí. Zatím „poklidná“ občanská válka se trozšířila do 20 měst v zemi vína a dobrého jídla. Pro policii a armádu byla uvolněna pravidla pro použití zbraní proti vetřelcům, kteří brutálně napadají policisty a ochranné složky armády. Mohou používat zbraně i bez varovného výstřelu když se cítí ohroženi. Je zcela jasné, kam celá situace vyústí. Je to teprve začátek. „máme se na co těšit“ Když se válka po Evropě rozhoří, bude něco podobného i u nás v Česku?????

Francie jako první použila plně vyzbrojené armádní složky v ulicích na podporu obyvatel. Ptám se sám sebe. Není ale už pozdě????

Ve Francii od roku 2015 byl znovu vyhlášen stav nouze. Lidé v Paříži byli vyzváni, aby v žádném případě neopouštěli své byty!  Hoří auta, domy, byty.

Nepokoje se rozšířily do dalších 20 měst v severní Francii: Nantes v Brittany, Lille (hlavní město v regionu  Calais) a také  Rouen v Normandii. Boje pokračují ve dne i v noci.

Přes veškerá katastrofální dění, levice neví, co dělá pravice. 4 policisté byli obvinění za zneužití moci, byli suspendováni, za údajné výpadky proti černochům a za „znásilnění“. Směšné!!!!! Nepokoje a zapalování aut se rozšiřuje na další a další oblasti….

 

 

 

Další video z 13.02 potvrzuje děsivé svědectví o občanské válce.

 

 

Jen se podívejte, jak má vypadat naše multikulturní obohacení:

 

Další článek bude o přípravě a uvedení výjimečného stavu v Německu v platnost. Už v pátek se připravoval!!!!!

 

Zdroj (1)

(2) (3)

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MichalrichJirkaPeter Idingerzina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
palg
Host
palg

Jen jim dejte přičmoudlíkům, ať to stojí za to

zina
Host
zina

Podle mála příspěvků je jasné, že obrovská síla lidí má ještě „hlavu v písku“a nechce nic slyšet. Rok 2017 bude jen „rozjížděcí“ , ale rok 2018 již hotový masakr. Bude velmi mnoho ztrát na životech na obou stranách.

Peter Idinger
Host
Peter Idinger

Nechápu ten pojem“občanská válka“, když se ve skutečnosti má jednat pouze o vyhlazování nepřizpůsobivých vetřelců a parazitů. Je to jen návrat k rozumu, který byl ztracen nabídkou integrace opičákům z bývalých kolonií…V podstatě by si to měli „exkolonizátoři“ vyřídit ve vlastních zemích sami a
pochopitelně plně za své….

Jirka
Host
Jirka

ve Francii je bezne, že někdo protestuje. je to vyraz demokracie a svobody jednotlivce i skupin. Francouz z Paříže i Francouz z Tahiti mají stejný právo na demonstraci. jenom Čechům to pořád připadá divný, protoze si nechavaji sto let srat na hlavu

rich
Host
rich

Má milovaná Francie tratí na své svobodomyslnosti.Jen hulvát této jemnosti může zneužít.Islámista zneužije čehokoliv,i mé milovanéFrancie.Proto nechť se své svobodomyslnosti zbaví a teroristické islámisty likviduje na potkání.A u občanů-nechť nečekají na útok.Ať se připraví a vzdorují.

Michal
Host
Michal

Niečo mi tu nesedí. Na tých videozáberoch v tých davoch oproti polícii je vidieť len samých „domácich“ a keď niekto rozpráva tak hovorí perfektnou francúzštinou, takže to asi nebude žiadny sýrsky, afganistánsky, či irácky utečenec (utečenkyňa). Je tam veľmi málo černochov a arabov. Nikde žiadne ALAH AKBAR, ani nápisy v arabštine !!! Pripadá mi to ako banda užitočných idioitov zaplatených Soroosovými mimovládkami, ktorí majú vyvolávať čo najväčší chaos, aby mohli zástancovia NWO vyhlásiť výnimočný stav, nepohodlných nahnať do lágrov, prevychovať, alebo zlikvidovať, všetkých očipovať a nastoliť si svoj vysnený NWO, ako ho popísal Eric Arthur Blair (Orwel) vo svojom románe… Číst vice »