Francouzský ministr navrhl umělé snížení porodnosti bílých obyvatel, aby se udělalo místo přistěhovalcům a muslimům. Demagogie nabírá na síle

Nestále omílaná lež o stárnutí Evropy a potřebě doplnit ji novým materiálem z Afriky je postavená na teorii vytvoření jediné rasy napříč celým světem. Je ale tato teorie skutečně pravdivá? Jde o omlazení Starého kontinentu, o snížení IQ celých národů, tedy především těch vyspělých a neochotných se příliš podřizovat elitám, nebo o přemístění populačně explosivní centrální Afriky na severní polokouli? Jsme svědky mohutného přesunu Afričanů, útoku islámu, nebo se jen pár set nudících se miliardářů snaží hrát s lidstvem šachy? A jakou úlohu má genderové inženýrství? Má oslabit pozici především bílé rasy? Hledání pravdy nikdy nebylo složitější. Provázanost těchto událostí není jistě náhodná.

 

 

 

 

V Německu přemýšlí, co udělat s migranty. Fantastickým nápadem se jeví z nich udělat řidiče vlaků.Částečně automatizované systémy by asi dle tvůrců tohoto nesmyslu ochraňovaly pasažéry před nebezpečím zkratu v hlavě migranta. Nicméně lepší nástroj hromadného ničení asi nelze vymyslet, výjimkou by bylo posazení afrického inženýra do koptitu dopravního velkoobjemového letadla. Jak se mohl idiot vymýšlející nahrazení Evropana vysokoškoláka řídícího mnohatunovou soupravu analfabetem odněkud z Pákistánu dostat do politiky, to už je opravdu otázka nejen pro voliče, ale spíše pro psychiatry. Rozzuřená vlaková souprava vjíždějící plnou rychlostí do přelidněného nádraží udělá podobnou paseku, jako letadlo zapíchnuté nosem do věžáku.

Ve Francii pro změnu ministr za Zelené navrhl umělé snížení porodnosti bílých obyvatel, to aby se udělalo místo přistěhovalcům a muslimům. V době, kdy jsou v ulicích Žluté vesty, si říká o defenestraci z 15.patra. Ta výška je pro jistotu, že by se netrefil při přistání na beton. V Austrálii zase policejní prezident po nárůstu nočních vloupání a napadání majitelů domů nabádá k naprostému se odevzdání pachatelům. Austrálie bohužel prošla odzbrojením civilního obyvatelstva, takže zbraně mají pouze pachatelé. Tímto jsme si dali odpověď na to, jak by asi dopadlo odevzdávání zbraní u nás. Minimálně na půl roku by se zvýšila kriminalita v oblasti vykrádání vozidel, domů a bytů, přičemž v kursu by mimo peněz byly střelné zbraně. Švédsko jde ještě dále. I slovní nesouhlas a odpor proti migrantům, nově nazývaným žadatelé o azyl, stačí k odchodu do kriminálu až na 5 let. Nu a ve Vídni zlomený nos roztouženému muslimskému obšourníkovi statečnou ženou končí obviněním dotyčné z ublížení na zdraví. V Německu jsou Antifou ohrožováni na životech členové protiimigračně vystupujícího hnutí AfD, dochází k brutálnímu násilí i dehonestaci. Proti tomu vysoká úroveň bonzáctví na našich sociálních sítích vyznívá ještě vcelku dobře.

 

 

 

 

V kontextu s tím vším požaduje Sörös veřejně vznik nové evropské daně, z níž by prostředky hradily náklady migrace. Ať to zkusí říct v sobotu někde v centru Paříže. Dále se systematicky oslabuje přirozená role bílého heterosexuálního muže a dělá se prostor přistěhovaným a sexuálně nadrženým mladíkům z Afriky. Nedochází tak pouze k degradaci nás evropských mužů, ale zároveň k ohrožení výdobytků civilizace pro ženy. Evropa je ve skutečnosti dost ekonomicky vzdělaná na to, aby si se stárnoucím obyvatelstvem poradila a naopak pochopila díky přírodním zákonům, že obrovský počet obyvatelstva vede k chudobě. Obejde se bez podobných výmyslů a v případě potřeby je zvýšení porodnosti otázkou 5ti let. Inteligenci množstvím lidí nahradit nelze.

Mezitím se OSN vůbec nezajímá o to, kde vzniká skutečný světový problém. Populační exploze v Číně a Indii už skončila, ale centrální Afrika, tedy dodavatel extrémního počtu migrantů, se veze na sexuálně produktivní vlně. Osvěta zaspala, nebo není vůbec žádoucí. Černoši tak navyšují svou populaci, která se není schopná uživit. Laik by řekl, že díky hladu pochopí, že jich je asi moc. Opak je pravdou. Nevysoká inteligence a absence sociálního vědomí společně s místními zvyky a náboženstvím svalují vše špatné i dobré na boha. Ani podvyživenost vlastních potomků tyto národy nezajímá a spoléhání se na dary Unicef a dalších podobných organizací je pouhým a prostým vydíráním. Až budete přispívat na fond třeba Člověku v tísni, budete tím jen podporovat další invazi Afričanů do Evropy. S citem vybrané fotky hladovějících dětí jsou pouze útokem na Vaše city. Lékaři bez hranic by zase pro změnu místo shánění peněz pro milióny neuvědomělých Afričanů měli pracovat na seznamování s antikoncepcí, kterou by extrémně bohaté farmaceutické koncerny zpočátku zdarma povinně věnovaly. Začátek konce migrační vlny tak získává jasné možné obrysy. Začít se musí právě v Africe.

 

 

 

 

Mezitím stojí Evropa před zásadním rozhodnutím. Tím je odpověď na otázku, odkud začít s úklidem. Žluté vesty ve Francii, nepleťme si je s těmi v Římě, ukazují směr. Je třeba vymést všechny rohy a zbavit funkcí všechny levicové neomarxistické politiky, jejich přívržence a hlásné trouby. Zakázat činnost většině neziskových organizací napojených na zdroje financí z oblasti výskytu Rotshildů, Rockefellerů a Söröse. Vypořádat se s vítačskými gangy a odklidit odpad tvořící se v prostředí muslimských ghett. Postupně zakázat islám a vrátit evropským národům suverenitu. Nastartovat politicky demokratické a ne zcela za každou cenu korektní prostředí, zdravou ekonomiku a zrušit centrální bruselské vedení. Možná se to zdá být nereálné a jeví se to jako dlouhodobý proces, ale je třeba si uvědomit, že na současnou devastaci Evropy stačilo pouhých 15 let. Italové a Maďaři už s návratem k normálu začali, my a Poláci máme ještě slušné podmínky je v tom podpořit. Zbytek to bude mít mnohem těžší, urychlit vše může případný rozpad eurozóny a ekonomická krize, z které lze vinit ekonomy z levicových stran. Řešení tu tedy je, teď už záleží jen na vůli a odhodlanosti.

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. Lekno napsal:

  nerozhodnym parom dodal impulz konat 🙂

 2. acidjoe napsal:

  Přál bych si, aby tu byl uveden zdroj a ne odkaz na pravý prostor. Jaký ministr za zelené to byl?

 3. povstání napsal:

  Za vším zlem hledejme prašivého žida,…a tzv. „vlády“ všech Evropských zemí jsou vyloženě židovské,….včetně zdejší koloniální – to,co provádí /import negrů,nemístná podpora přemnožených cikánů,jejich faktická bezprestnost,zákaz bránit se-pouze ve vztahu k bílému člověku,atd./ je pouze genocida původních bílých obyvatel,nic víc,nic míň. Chování a jednání jednotlivých „vlád“ není o nevědomosti nebo diletantismu,ale je to služba jedinému,židovskému cíli – oni jen PLNÍ zadaný ÚKOL,kterým je naše likvidace!!
  Tak jako z hlediska přírodních zákonů a zdravé soudnosti je nemožné,zbavit se parazita „domluvou“,tzv. /jejich/“volbami či přiblblým hulákáním na náměstích s ještě přiblblejšími transparenty,zde musí nastoupit jedině hrubá síla a fyzická likvidace parazitů!!!!
  Jak DLOUHO si necháme ještě SRÁT na HLAVU???!!!

  • Aerdna napsal:

   Dobrý den ,,povstání”. Váš přístup je poněkud diskutabilní. Vaše nenávist k židům zcela neskrývaná. Bohužel mám dojem, že Vy nemáte žádný pozitivní plán jen neskrývanou nenávist, agresivitu. Možná jste obdivovatel Hitlera, Bandery apod. V každém případě nenavrhujete žádný program jak problém řešit, vlastně ano. Násilí, likvidace atd. A co potom ???? Umíte něco, vxtvoří jste něco pěkného, praktického, máte dobré vztahy se svými nejbližšími? Nebo dokážete uvažovat jen nenávistně? Chcete občanskou válku? Nevymyslíte nic lepšího?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..