Fyzika je umělý výtvor pro lidstvo. Jak vysvětlíte následující jev. Všemu je úplně jinak

…..vysvětlení bude zahrnuto jako „ANOMÁLIE“ protože „větci“ nemají nic čím by to odůvodnili a vysvětlili….

No a co na to říkáte čtenáři tadesca?????

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
14 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
astonLuděkUplnej VypatlanecGravitační anomálie je zdroj energie…Maroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
JardaRetarda
Host
JardaRetarda

1. A čo tak nerovnorodosť hustoty objektu. Tým pádom aj rozdielnej príťažlivej sily.
2. Ak by fyzici mali na všetko odpoveď, možno by sme lietali na Mars na výlety, či?

aston
Host

PÁÁNI, TO JE NÁHODA :-O!!!!! Zrovna toto jsem si dnes ráno pustil! Nestačil jsem valit bulvy na to, že i takový seroznější kanál jako Badatelé konečně udělali objev, který nejde vysvětlit. To je něco, že jo?!

Rudy
Host
Rudy

tak tedy – dle gravitace – které je konstantní – mají věci padat dolu.
tedy je tu anomalie – odstíněná gravitace
jak funguje gravitace – jádro FE střed země OZ 🙂 – vytváří gravitaci

Uplnej Vypatlanec
Host

snuska bludu … jadro vytvari gravitaci, ty mas dobre vymastino

Rudy
Host
Rudy

nejbližší je mi model slupkovité země. – několik vrstev – mi sme údajně nacházíme ve středu – nejsem si jist.
gravitace je jev který umíme pozorovat a zdá se nám konstantní. – jsou zařízení VIMANA nebo různé jiná jména jsou jim dávána , které gravitaci nepodléhají.
To znamená že gravitace – lze modifikovat

Rudy
Host
Rudy

je tam něco co modifikuje gravitační pole

Maroš
Host
Maroš

Rudy – súhlas – PRIESTOR formuje TO gravitačné pole – lebo gravitačné pole je vytvárané priestorom, nie naopak – to si netreba mýliť s tým, že nejaké sférické zlepence hmoty tiež majú svoj priestor „ktorý priťahuje iné zlepence“ – tým „priestorom“ sú myslené silové polia, ktoré majú svoje geometrické dimenzionálne vektory a výsledkom ich spolupôsobenia sú geometrické prejavy síl. Aký priestor? – ten priestor, ktorý je pre nás v tejto dimenzii neviditeľný – ale on tam je. Čiže – pre tých, pre ktorých fyzika skončila na ZDŠ – „je to porušenie ICH“ Newtonovej fyziky makrosveta, pretože nič nevedia o kvantovej… Číst vice »

Voda
Host
Voda

Zajimave a dobra prace.

Adam
Host
Adam

A co když gravitace neexistuje. Co když existuje pouze odpudivá sílá černé hvězdy, co je nad náma? 🙂

wings
Host
wings

za to určitě můžou ještěři, v Kačicích mají asi hnízdo

Luděk
Host
Luděk

Bylo by to super kdyby to byla pravda. Pojedu prověřit, ale za posledních 15 let jsem pár takových míst viděl a vždy šlo o optický klam. Mám cit na úhly a obraz o milimetr nakřivo vidím. Tady to má být centimetr, tak to musí oproti vzdálenému horizontu být jasné. Přál bych si aby to byla pravda, ale asi to bude jako vždy. Snadno takové místo odhalí například digitální váha. Vodováha je samozřejmě k ničemu. Určení horizontu dle slunce by bylo super, ale z videa je přesnost použití toho přístroje nejasná. Pokud to místo opravdu má gravitační anomálii, tak tam bude… Číst vice »

Gravitační anomálie je zdroj energie…
Host
Gravitační anomálie je zdroj energie…

Pane Ludek, jestli opravdu mate snahu to preskouset muzete nam zanechat odkaz tady na Tadescu? I mne by to velice zajimalo. Perdem dekuji.

Luděk
Host
Luděk

Tak jsem tam dnes zajel, protože jsem očekával jako vždy optický klam a nemám to daleko, tak jsem si nic nebral. Rozhodně je to nejzajímavější podobné místo jaké jsem viděl. Problém je že po stranách cesty není vidět na vzdálený horizont. Ten je tvořen bližšími kopci, a nelze z nich hádat horizontální rovinu. Na vzdálený horizont je vidět jen v ose cesty a jen jedním směrem na jihozápad. Zdá se že ta cesta je tím směrem do kopce, jenže je to na horách s vyšší nadnořskou výškou, takže dojem že je to do kopce může vyvolávat to, že ta vzdálená… Číst vice »

Ivan
Host
Ivan

Ono je to tak.. ze zem vesmir a mantry co Hz Frekvencie su s nimi spojene..telo je co potom?! Mysel ma kazdy a ked umre…kam ide..do priestoru? A tam co budem robit…vieme ho.no…zatial a to ho.no robia i muchy…

Ivan
Host
Ivan

Mam rad tadesco..oki?..!

mariankosnac
Host
mariankosnac

Podobná anomália na SK – Lačnov. Vraví sa že je to optický klam.

Uplnej Vypatlanec
Host

proboha co je tecna zemsky osy ?! merit „vodovahu“ mobilem chacha …

aston
Host

Abych uvedl věci na pravou míru, bohužel jsem zjistil, že jde o optický klam, zde je komentář od uživatele „pemailv“: Tady mate to Vaše “do kopce” 1. https://ibb.co/bT4Wbo – trasa na mapy.cz a jeji vyskovy profil 2. https://ibb.co/cyv4U8 – (v miste cesty je vyska 662) 3. https://ibb.co/gfVq2T – podrobnejsi vrstevnice co 2 metry (zdroj: zabaged) 4. https://ibb.co/b0PHhT – google letecka mapa 5. Animace – vizualizace vyskoveho profilu teto anomalie https://youtu.be/-hzvtCLz6Ok Takze kde je podle vas “do kopce”, kdyz ve smeru start-cil (tedy ve smeru v jakem pani ve videu 2:24 sla z kopce a ve smeru kam se kutalela lahev)… Číst vice »