Génius Hamáček uprotřed milionů chvilek za miliony peněz

…..zajímavá úvaha od Lubomíra Mana….

00:05

Probíhá pokus spodiny republiky o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracie. Prý demokracie lepší a skutečnější, než je ta, co máme. Čili do čehosi takového, co dnes vládne z Kyjeva a zdobí se to fascinujícími pochodňovými průvody někdejších příslušníků formací SS. Nač volby všeho lidu, když lze sílu elity lidu prokázat na náměstích či ulicích, a nefunkční a nevýkonný zbytek tohoto lidu může zůstat klidně sedět doma, kam patří. Jen to, co má sílu a dravost, má právo určovat jaká bude budoucnost národa, protože jen tahle část lidu bude v té budoucnosti žít a bude určovat její podobu.

 

 

Takže pryč z volebních místností a nechť si volební volební urny shnijí. Aneb pryč ze zpráchivělých kulis staré doby a nechť shnijí staré kosti, jak kdysi s totožnou myšlenkou a ve stejném duchu zpívala i v ulicích českých a moravských měst Hitlerjugend, když ji britské a americké bombardéry vyhnaly z jejich heimatu v Řiši. A „budeme mašírovat dál, až všechno do sutin padne“, mohlo v té písni v úterý večer spolu s někdejšími mladými Němci pokračovat celé Václavské náměstí, protože právě ona nihislistická, anarchistická a nesmyslná touha zničit naše poslední národní, demokratické a svobodné, jež nám po řádění novofašistů našich i zahraničních po sametu zbylo, a neohlížet se na to, co pak zůstane na dvorku ležet, je motorem současného tažení za majdan i u nás.

 

 

Většina národa je v tuto chvíli jasná a nezpochybnitelná. Definovaly ji volby a tato většina určila i podobu naší vlády. Tzn., že jde o vládu zákonnou a legitimní, a všechny pokusy ji svrhnout (pokud nebude jí či jejímu předsedovi prokázán zločin), jsou nezákonné. A tak je též třeba se k těmto pokusům a k lidem, kteří za nimi stojí, stavět. A to nejen proto, že nikdo nezná onoha pána zrzavých vlasů, který údajně ony protivládní srazy organizuje, a nikdo též neví, kdo mu to do kapes strká miliony na jejich chod, ozvučení, stavbu tribun atd., ale i proto, aby všem těmto záškodníkům, těm na čele i v pozadí, a těm od nás i těm ze zahraničí bylo jasné, že s nimi nikdo odpovědný z vlády jednat nebude, a že život národní půjde dál svým neměnným krokem, i kdyby se miliony chvilek protáhly na triliony a začaly se tahat na ještě větší plochy než je Václavák či Letná. A že vláda musí v tomto stát pevně a nesmí se v ní najít jediný rozkolník, který z hradby vytáhne první cihlu, po níž se hradba začne drolit, až padne.

 

 

Včera večer jsem se z vysílání České televize dověděl, že předseda sociální demokracie a ministr vnitra Hamáček požádal premiéra Babiše, aby se s představiteli posledních manifestací sešel a začal s nimi jednat.

To je ta cihla, o níž je řeč. Muž, který prokázal svou genialitu při faktické likvidaci strany, v jejímž čele stojí, se zřejmě rozhodl uplatnit ji i při likvidaci vlády, jejíž je členem. Anebo i při likvidaci aspoň částečně ještě suverénního státu a jeho přeměně na satelita se vším všudy? A to i s chlupy?

Jistě, i tak se dá vejít do historie. Herostrates, o němž se píše i ve Švejkovi, je příklad.

LubomírMan

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Jarin napsal:

  Zacit jednat s prevratniky by fakticky znamenalo uznani a legitimizaci techto majdanistu. A na to se zrejme hraje… Prece pokud bx na nasich protestech nic nebylo proc by s nami chteli jednat? Ono uz jim zbyva potom nasilny Ukrajinsky scenar.

 2. Viman napsal:

  Ten už je taky vypasenej, jako většina naší vlády, je vidět, že se jim daří dobře a korýtka jsou stále plné a plnější !

 3. Jiri napsal:

  Socan vitac Hamadi jinak Lithiovy Hamacek se do vlady dostal jako slepy k houslim. Jenom diky opozici, ktera se stitila vladnout s Babisem a vehnala Babise do spolku s CSSD a KSCM. Zejmena podporu KSCM neustale vytykaji opozice a komunistobijci Babisovi coz je velice pokrytecke od tech smejdu v opozici. CSSD nema ve vlade co pohledavat. Babis udelal chybu, ze nesel s SPD! Za chyby se plati a Babis to vidi, jak se ho ted Socani chteji zbavit! Odmitnuti zaplaceni dluhu pozustalym Altnera je dalsi ukazkou, kdo v teto zemi urcuje a vladne! Je to naprosty skandal!

 4. Kritik napsal:

  Vitac a demonstrant Hamadi se ve funkci vypasl a uz ma jatecni vahu. Jeste predtim podrazi sefa ANO, nejlepsiho premiera od sametu, proti kteremu luza za stovku demonstruje. Mezi ni se zaradil i Hamadi.

  • Pavel napsal:

   Od sametu to sice není nejlepší premiér – Václav Klaus coby předseda vlády byl lepší, ale konečně někdo něco dělá. Jen by měl ještě zrušit ty svoje prasárny jako je EET a Kontrolní hlášení a povinnost podávat Přiznání daně z přidané hodnoty elektronicky a byl by opravdu docela přijatelný pro všechny. Jenže tyto jeho kroky směřují k jedinému – naprosté kontrole všeho a všech a může to skončit jediným způsobem – natlačí všechny do nepeněžních plateb – pouze karty a přes banky a zruší hotovost a konec svobody. Budeme v totální pí.i a nikdo a nic to již pak nezvrátí. Takže když někdo chce zrušit Babiše tak ano, za jediné podmínky, že zruší i tyto jeho prasárny. Jinak ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..