Geoinženýrství – počasí jako zbraň

…..od roku 2000, kdy byl v Evropě nastartován projekt chemtrailování a ničení atmosféry a zdravého pěstování potravin, snažím se na přednáškách lidem vysvětlit velké nebezpečí. Mnoho lidí nechtělo a doposud nechce slyšet….

11:54

Druhý film s Dr. Jaśkowskim, v ktorom sa venuje hlavne využitiu geoinžinierstva na vojenské účely. Viac sa venuje aj dokumentu USAF – Owning the weather by 2025. Rozoberá problematiku HAARP a tiež zdravotné hľadisko.

Spravte si názor!

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
IPMarošjanderaMarošDNA čaje Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

Orgonitujme věže HAARPU vždy a všude, kolem domů, svých pracovišť a prostě všude…

jirik
Host
jirik

Taky jsem několik orgonutů sehnal a vyrazím po okolí

Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

MMS – chloritan sodný 24,5%+ HCl 4%

jirik
Host
jirik

GMO potrvin-. předněji čaje –
Produkce čaje i jeho kvalita v posledních letech klesá. Vědci chtějí zlepšit pěstování této rostliny genetickými úpravami.
Článek

Vědci z Čínské akademie věd zanalyzovali kompletní DNA čaje, aby získali veškeré genetické informace potřebné k jeho pěstování.

Kvalita čaje totiž dlouhodobě klesá. Může za to nadměrné používání pesticidů i chemických hnojiv na čajových plantážích.

K tomu se přidávají také změny klimatu. Dochází ke snižování produkce mnoha plodin, jako je pšenice, rýže či kukuřice. Sucho a nadměrné teplo ohrožují i čajovníky. V některých částech Asie může podle výzkumu citovaného CNN produkce klesnout až o 55 procent.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zmeny-klimatu-ohrozuji-druhy-nejpopularnejsi-napoj-na-svete-vedci-ale-maji-reseni-31381?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

IP
Host
IP

Je úžasné kolik „much jednou ranou“ jsou schopní touto geoagendou zabít: GMO, počasí, boj o vodní zdroje= války a migrace, transhumanismus, myšlenková kontrola atd. atp.

DNA čaje
Host
DNA čaje

Kvalita čaje totiž dlouhodobě klesá. Může za to nadměrné používání pesticidů i chemických hnojiv na čajových plantážích. Sucho a nadměrné teplo ohrožují i čajovníky.
Podle výzkumu citovaného CNN produkce klesnout až o 55 procent. = Anebo lepe receno takhle se umele vytvari INFLACE. To proto, aby mohli vyryzovat vice penez ze spotrebytelu.

Moje odeselana odpoved ma cislo 6. Sestka znamena tenhle cajovy problem je zmanipulovany.

Maroš
Host
Maroš

Ono je to o vydieraní – meteorológovia budú tvrdiť, že to tu už bolo, ale vláda vie, že je to demonštrácia moci – „zajtra to bude na ukážku v Prešove“ – aby bolo jasné, že môžeme kedykoľvek a kdekoľvek. A keď vám po 3 roky po sebe niečo znivočí vinohrady, sady a ekonomicky citlivé plodiny, no tak teda – „OK“!
Prešov zasiahli silné búrky 12.5.2017
https://www.youtube.com/watch?v=pti95C-1Z5c

jandera
Host
jandera

Velmi si vážím Vašich komentářů, ale nemá cenu si z toho něco dělat meteouristé jsou prodejné děvky a brzy přijde jejich čas, většina populace jsou tupé ovce, kterým stačí nakrmit žaludky jedy a přestanou hýkat. S počasím si může hrát každý není to nic složitého, ale musí důkladně znát problematiku, ale tu jistě dle příspěvků ovládáte. (bežný člověk ovlivní pouze malou oblast, ale i ta jim naruší globální pravidla). Odklonit bouřku je hračka, ale neřešme problémy ovcí je to marné.

Maroš
Host
Maroš

Sady a vinice – zbohom a amen!
12. máj 2017 – 17 hodín a niekoľko minúť -A+B+C
https://www.youtube.com/watch?v=lvGDGJNb5mQ
https://www.youtube.com/watch?v=KuHx0ZrPy6s
https://www.youtube.com/watch?v=OcIfO2GZxSs

Maroš
Host
Maroš

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10366-treti-svetova-valka-uz-zacala-svetova-diktatura-globalizovaneho-financniho-kapitalu Súvislosť čisto „náhodná“ – s vojnovým rozvratom for first, s povojnovými suchami, pásavkou zemiakovou,inváziami plesní, ktoré inak stovky rokov akosi nedokázali obletieť planétu, atď., atď. Vytváranie núdze a závislostí – veď vám – za úrok, požičiame! Skrátka – treba si pozrieť Chaplinovho Kida – príbeh sklenára, ktorému malý chlapec pomáhal zarábať tak, že ľuďom vybíjal okná. Však americkí chlapci už sú takí… http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10363-americky-kongres-marshalluv-plan „Štvavá“ kampaň proti pásavke zemiakovej (1950) – poznámka – výraz štvavá sa začal používať od PROAMERICKÉHO roku 1989 – pretože niekto má pocit, že ľudia nevedia, že zemiaky sa u nás úspešne pestujú od 17. storočia… Číst vice »

IP
Host
IP

Mandelinka bramborová vypadla nám z letadla,
spadla rovnou do guláše, zlámala si tykadla…

…nebo tak nějak byla ta písnička a něco na tom asi bude a k Chaplinovi – to jsou tak aktuální věci až z toho mrazí!