George Michael byl pravděpodobně další obětí elity

…..ke které se také počítal a sloužil jim….

00:54 AKTUALIZACE 11:54

Obrázek v úvodní fotografii jasně ukazuje že se kolem jeho bytosti stahují černá mračna. Předpověď papeže a královny ALŽBĚTY o posledních vánocích pro lidstvo z nějakého důvodu elitě nevyšla a proto pravděpodobně symbolicky obětovali George Michaela právě na 24.12.2106

Žlutá hvězda, tak jak je postavena v modrém poli obklopena černou barvou je také symbolem člověka či lidstva. Je to také vzkaz pro lidstvo…..

Poslední dobou G.M. říkal na svých představeních o skutečnostech, která jsou normálně tabu.  Hovořil o veškerých veřejných lžích, o facebooku, MTV a také vykládal o chemtrailech a jeho destruktivním působení na lidi.

Dokonce byl z jedné z jeho poslední akce odvlečen z pódia a byl pod psychiatrickým dohledem.

Uvidíme, co se v krátké době ze všech náznaků vyklube. Nebude to ale nic potěšujícího…..

tm

tm ps:

Že patřil k elitám potvrdil na jednom vystoupení s opaskem kde nosil náležité ornamenty a znaky. K tomu ukazoval prsty levé ruky znamení ďábla…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
18 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
jirikmariankosnacMarošcholekalciferolsmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jana
Host
jana

predčasne ukončená skúsenosť ľudského života… škoda… inak dosť ich bolo obetovaných za posledný týždeň, až je to okaté.

jirik
Host
jirik

Trochu mimo téma – VIDEO uvnitř
Tímto způsobem chce Elon Musk hacknout lidský mozek. Dosáhnul již prvních pokroků…
http://vool.cz/tEshL

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla
LDV
Host
LDV

Je to výtažek z tiskovky, ale ten úplně poslední odstavec je velice zajímavým doplněním do skládačky https://cz.sputniknews.com/nazory/201612244400239-nazor-putin-laska/

Maroš
Host
Maroš

AJ TOTO JE „OBEŤ“ ELITY: „Práca“ „neziskových“ hyen a nekroLOGOfilov – diskutér AC24 Five Fuckers „# Petko Kotov 2016-12-29 09:49 zemrel okupant jeste pred tim nez stacil vnucovat svou nekulturu zemi kterou rozbiji bombardovanim a kde jeho kolegove vrazdi civilisty…a tem kdo prezili vnucuji vanocni strom ktery muslimy urazi vic nez nejaka kresba postavicky zaostaleho ujeceneho Ivana. Legracni na tom je snad jen to ze hloupy Rus porad veri ze Tu 154 je letadlo schopne prepravovat lidi kdyz se vi ze ozraly muzik se neumi o letadlo starat ani ho bezpecne ovladat. Soudruzko, Alexandrovci zasli na ruskou zaostalost, umreli jak… Číst vice »

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

The Times of Israel hlásí, že policie vyzývá izraelského generálního prokurátora Avichai Mandelblita, aby jim umožnil zahájit plné trestní vyšetřování ministerského předsedy Benjamina Netanyahua. V pondělí 26. prosince oznámila Izraelská policie, že jsou absolutně přesvědčeni, že během několika dnů bude zahájeno trestní vyšetřování na základě dokumentů, které v poslední době získalo speciální šetření, jenž začalo před 9 měsíci.
http://vool.cz/fBMx4

jirik
Host
jirik

Změny v roce 2017: Tresty za terorismus a občanky s čipem
Života v Česku se dotkne od příštího roku několik změn, které připravila ministerstva spravedlnosti a vnitra. Od února například přibude v zákonech jako trestný čin podpora terorismu, obyvatele republiky čeká i zavedení občanských průkazů opatřených čipem. Úřady také počítají s dokončením projektu na náramky pro domácí vězně. http://vool.cz/vYzOW

ps: (prý) Šťastný a veselý rok 2017 …….

jirik
Host
jirik

Ministerstvo financí slibuje vydat metodiku pro blokování webů „v průběhu ledna“
http://vool.cz/G6xZY
—-
Oddíly, které se nepřipojí k novému režimu příměří v Sýrii, budou označeny za teroristické a přirovnány k organizacím ISIL a Džabhát an-Nusra (v Rusku zakázané), prohlásil ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612294434652-Skupiny-syrska-opozice-primeri-teroristicke/

Yveta
Host
Yveta

Nie je to jednoznačné s tou ľavou rukou, lebo viacmenej ukazuje palec a malíček a to je havajský pozdrav Sake

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Maros: Petko Kotov je profesionální troll, co za to bere peníze. Je potřeba toho dementa tahat i sem? Spíš napiš adminovi AC24, že je naiva. Čím víc lidí mu to napíše, tím dřív pochopí a vykopne ho.

cholekalciferol
Host
cholekalciferol

Mimo téma… certifikace halal u našich výrobců.. Přestávám nakupovat výrobky od Madety a Olmy.
http://blokprotiislamizaci.cz/islam/halal/
http://www.nejvic-info.cz/madeta-diskriminuje-zamestnance-kvuli-halal-certifikatu/

jirik
Host
jirik

Orgány USA vyhostí ze země 35 ruských diplomatů, uvádí agentura Reuters s odkazem na představitele americké administrativy. Je uváděno, že občané RF budou vyhoštěni z Washingtonu a San Francisca v průběhu 72 hodin. Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612294439060-usa-zeme-35-rusti-diplomate/ —- Americký prezident Barack Obama podepsal výnos týkající nových sankcí vůči Rusku, informuje Bílý dům. Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612294439117-usa-sankce-rusko/ — Setkání se členy slavných Alexandrovců se uskuteční ve čtvrtek v 15:00, bude se na něm projednávat, jak znovu obrodit pěvecký sbor, prohlásil státní tajemník, náměstek ruského ministra obrany Nikolaj Pankov. „Dnes v 15 hodin se setkáme s kolektivem souboru, na schůzku zveme veterány. Chtěli bychom… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Ja som myslel, že mŕtvola Havla je riadne nabalzamovaná, čím nemyslím nikotínový decht a alkohol – ten agent číslo 5K dostatočne nasiera ostatných diskutujúcich, takže efektom ich nasratosti je geometrický rad protiargumentov – čo myslím aktivizuje nový egregor odporu – s ktorým si trolli už neporadia – pravda rozpustí ich ego a duševne zruinuje – skončia ako amíci navrátení z Afganistanu a Iraku – samovraždami. Ten Charlie Hebdó mi nevadí – sú to čierni humoristi podľa pravidla, že sranda musí byť, aj keď fotra vešajú – možno vlastného, možno cudzieho, ale sú to skúsení psychológovia, ktorí poznajú duševné stavy ľudí… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Lepší bič na pachatele, kteří si nekalým způsobem pomohou k majetku, by měla justice dostat v příštím roce. Poslanci totiž schválili změnu trestního zákoníku, podle níž by mohly soudy zabrat majetek lidem trestaným za závažnější zločiny, který je v jasném rozporu s jejich příjmy. https://www.novinky.cz/domaci/424945-nova-zbran-k-zabavovani-majetku-justice-nebude-muset-nic-prokazovat.html Takzvané rozšířené konfiskace vycházejí z evropské legislativy. Předlohu má nyní na stole Senát. Základní myšlenkou normy je, že zločin se nesmí vyplácet. Zákonodárci počítají s tím, že konfiskace majetku nebude trestem, ale preventivním a ochranným opatřením. Soudy by nemusely složitě prokazovat spojitost majetku s konkrétním trestným činem. Stačilo by pouze, že hmotné statky s velkou… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Barack Obama zahájil operaci „Scorched Earth“, která má za úkol zničit do 20. ledna 2017 vztahy s Ruskem za bod, ze kterého už nebude návratu. Vyhoštění ruských diplomatů z USA je jenom předehra!
http://vool.cz/kNzK8

jirik
Host
jirik

Televizní stanice s odkazem na „amerického představitele, který byl informován v dané otázce“ upřesnila, že jako jedna z „prvních viditelných reakcí Ruska“ se ukázala být uzavření anglo-americké školy v Moskvě „pro Američany a cizince“. Podle jejích informací sem chodily děti spolupracovníků velvyslanectví USA, Velké Británie a Kanady.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612304439783-sankce-odveta-rusko-usa-odpoved/

jirik
Host
jirik

Informace o uzavření aglo-americké školy v Moskvě jako odpověď na další sankce ze strany USA proti Rusku neodpovídají skutečnosti, prohlásila tisková mluvčí Ministerstva zahraničí Ruska Maria Zacharovová.

„To je lež. Bílý dům očividně úplně přišel o rozum a začal vymýšlet sankce proti svým vlastním dětem,“ napsala na svém účtu na Facebooku.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612304441232-ministerstvo-zahranici-rusko-skola/

ps: Potom věřte mediím a CNN –
Rusko podniklo „první viditelná opatření“ v odpovědi na zavedení nových sankcí ze strany USA, uzavřelo anglo-americkou školu v Moskvě, informuje oficiální stránka televizní stanice CNN.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612304439783-sankce-odveta-rusko-usa-odpoved/

mariankosnac
Host
mariankosnac

Len nepodstatná drobnosť, máte asi preklep v tom dátume 24.12.2106. G. Michael zomrel 25, v ten istý deň ako Alexandrovci.

jirik
Host
jirik

Celkový počet ruských občanů, jež mají opustit USA podle rozhodnutí Washingtonu o vyhoštění diplomatů RF, činí 96 lidí, sdělila mluvčí MZV RF Maria Zacharovová.

„Nejde ve skutečnosti jen o diplomaty, ale o jejich rodinné příslušníky. Je to 96 lidí včetně dětí školního a předškolního věku,“ řekla.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612304444578-usa-rusti-diplomate-rodinni-prislusnici/

ps: lze jim přát, aby doletěli vládním ruským speciálem do Ruska v pořádku.
Rusko vyšle letadlo pro vyhoštěné z USA diplomaty a jejich rodiny, sdělil novinářům zástupce prezidentské kanceláře.

„Za účelem dopravy diplomatů a jejich rodin bude do USA vysláno letadlo zvláštního oddílu Rossija patřící prezidentskému aparátu,“ řekl mluvčí.

Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612304444348-rusko-usa-letadlo-diplomat-rodina/

jirik
Host
jirik

Z prohlášení prezidenta Putina – Ruští diplomaté vracející se domů stráví novoroční prázdniny se svými příbuznými a blízkými, doma. Nehodláme vytvořit problémy americkým diplomatům. Nikoho nebudeme vyhošťovat. My nebudeme zakazovat jejich rodinám ani dětem používat místa odpočinku, na která jsou zvyklí během oslav nového roku. Nejen to, všechny děti amerických diplomatů, kteří jsou akreditovaní v Rusku, zvu na slavnostní novoroční a vánoční představení do Kremlu. Škoda, že vláda prezidenta Baracka Obamy končí svoji činnost podobným způsobem, ale nicméně blahopřeji mu a jeho rodinným příslušníkům k příchodu Nového roku. Blahopřeji také zvolenému prezidentu Donaldu Trumpovi, celému americkému národu! Přeji všem všechno… Číst vice »