Gestapácké a policejní metody po skupinovém znásilnění 18ti leté dívenky ve Freiburgu. Tentokráte to ale politici a podržtašky přehnali

…..je až neuvěřitelné, jak se zločinecká vláda MADAMME HITLER MERKELOVÉ postavila ke skupinovému znásilňování 18ti leté holčiny bandou asi až 15 migrantů z Afriky….

00:54

 

V novinách Welt online byl vydán článek o případu, kde se ukájelo asi až 15 nadržených mifgrantů z Afriky. Na internetové stránky novin se snesl doslova útok mnoha diskutujících a během krátké doby tam bylo přes 1000 komentářů, vesměs dosti nazlobených spoluobčanů a kritiků lidí, těch kteří neustále mleli dokola nesmyslné parole MY TO ZVLÁDNEME.

Celý případ zvedl Německé občany ze židlí a začali protestovat. Dokonalé slovní bombardování novin nehezkými až brutálními komentáři. Ptáte se jak na to začala reagovat redakce?

No velmi jednoduše, začaly doslova mazací ORGIE komentářů, kdy během krátké chvilky, bylo vymazáno 1000 kritických komentářů, které byly velice trefné.

Dle vládnoucích zločineckých politiků Německa, dostala redakce okamžité instrukce a noty, jak s těmito nebezpečnými „nepravdivými řádky“ „PRAVÝCH RADIKÁLŮ“ naložit.

Všechny komentáře v internetu pod článkem byly okamžitě smazány a pravděpodobně si tam nechali jenom ty, kteří si napsala sama redakce novin, jak praví určité zdroje.

Další den se něco podobného opakovalo v jiném městě, ale média vše zametají pod koberec, protože se nejen ona ale i vláda bojí nepokojů občanů. Proto zavládla v německých internetových novinách i jinde naprostá cenzura jako za dob policejního státu DDR, mnozí občané si ho ještě pamatují, a jejich STASI metody, které nyní praktikují i v Západním německu….

OBČANÉ NĚMECKA UŽ MAJÍ VŠEHO NAD HLAVU A ZAČÍNÁ TO HODNĚ VŘÍT…..

tm

Smyslově přeloženo z několika zdrojů:

Gruppenvergewaltigung in Freiburg: Löschorgie bei Leser-Kommentaren auf Welt-Online

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZdeněkCtenar Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ctenar
Host
Ctenar

Jasně, že to budou mazat. Tak jako každý server, který uzná diskuzi čtenáře a slovosled za nepřijatelný. I zde se (na Tadesco) přece dávají doživotní bany… každý server na to má právo. Má své pravidla, svou morálku. Neberme jim ji. (potom oni mají právo to brát nám) Navíc, pokud by to mělo smrdět začátkem občanské války, dobře udělali. Válka jakákoli je špatná. A rozhodně si válku nepřeji, zvláště u našich sousedů. To tu máme utečence natotata – islámisty z Německa a další posery, kteří raději utečou, než by bránili své svobody. (vždy je jich dost. Kolikpak poserů uteklo za hranice… Číst vice »

Zdeněk
Host
Zdeněk

Pokud se tím zabránilo krveprolití, …. bohužel nezabránilo – to co by teď prošlo klidně a demokraticky – lidé by otevřeli oči a hlasovali ve vypsaných referendech, se cenzurou utlačí, a bude dále utlačovat, až se Papénův hrnec přehřeje a to, čemu tvrdíte, že se snaží cenzurou dosáhnout, to právě bohužel podpoří – bohužel už se potom krveprolití nepůjde vyhnout. To optravdu chcete?

PS: A pokud je většina Němců stejného názoru, určitě v klidu můžou udělat revoluci, – Nemůžou – stačí 1% oddaných režimu se zbraněmi a hrozí občanská válka.