Gigantické chemtrailování po celé Evropě. Copak tím asi zamýšlejí

…..no asi tak jak je napsáno v protokolech siónských mudrců a hlavně v tajné smlouvě. Kamkoliv se podíváme budeme mít všude jedy. Pevně věřím, že po zvolení nejvyššího soudce v USA všechno skončí. Je to určitě přání nás všech…..

Všechny znovu a opět upozorňuji na dýchání soli KCl a Himalájské soli ze zvlhčovače vzduchu, abyste všechny nadýchané jedy díky soli zkorodovaly, pomohli vytvořit hleny a všechno vykašlali ven…..

Pokud máte další fotografie, prosím pošlete, ať otevřou konečně lidé oči…..

Přečtěte si, co všechno z chemtrails vzniká. Máte to podloženo, přeložený článek najdete právě zde.

 

Zdravím „Tomáši“,

posílám další příspěvky. Opět z oblasti mezi Rakovníkem a Rokycany. Vyber si, co chceš.

Když se mi podaří nějaký výraznější úlovek, tak opět pošlu.

„Kdopak asi“

Zde jeden obrázek s čistou oblohou, ale starší

 

A zde obrázek z minulého roku

 

 

Posielam podobne čiary nad Bratislavou zo dňa 3.10.2018
Prečo rovnaké trojuholníky nad oboma hlavnými mestami?
Do teraz sa takéto trojuholníky nikdy nevyskytovali…..

 

 

Dobrý den pan Tomáši.
Posílám Vám pár obrázků z Bratislavy dnes ráno okolo 07.10. A potom se „divím“, že mne škrábe v krku a štípou oči.
Přeji Vám vše nej!

tm: Moc děkuji, tak tohle je přímo ďábelské

 

Další snímky od Bánské Bystrici 06.10.2018

 

Zdravím..a zasílám fotku z Klatov.(3.10.2018).. A řekl bych ,že vám ještě zašlu, jak tak koukam . hezký den přeju.

 

OBLOHA NAD OPAVOU SMĚR OSTRAVA 6,10,2018

 

A ze Zvolena také obrázek

Z Vyškova jsme také dostali obrázek:

Dobry den,
na zaklade Vasho clanku zasielam piatkovy (5.10. 2018) pohlad podvecer 18:15 na Vieden zo strany Bratislavy na krasne suvisle od seba takmer rovnomerne odstupnovane stopy po preletoch. Vid obrazok

Pekny vikend

 

 

Zdravím,
4.10.2018 nad severní moravou.
foceno z Jeseníku

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JardaRetardaTaurifohatsysJosef Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Keďže poznám Kravčíkove predpovede, tak len doplním – v Bratislave Dunaj do roku 2020 – 12 metrov, do roku 2030 – 20 metrov – čo už je horotvorný proces! V minulosti také niečo u nás už prebehlo, o tom sú „nivy“. Existuje povodňový plán Petržalky – v prípade extrémneho povodňového stavu pustia Dunaj cez Petržalku – kvôli ochrane priemyslovej infraštruktúry vo východnej časti mesta – aj kvôli ochrane vodných zdrojov na „Šit“= štrk – Žitnom ostrove.
https://www.cas.sk/clanok/749748/podla-odbornika-mame-len-malo-casu-na-zastavenie-katastrofy-nedockame-sa-len-jedneho-neprijemneho-prekvapenia/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

Pavel Mikohal
Host

Toto masívne chemtrails museli urobiť aj niekedy v lete tohto roku. Hoci nebol nikde taký mráz, aby mrzlo aj vo výškach okolo 5 metrov, na mnohých orechoch celkom sčernali šupkové obaly už vyvinutých plodov aj vo väčších výškach od zeme, z krásnej úrody, ktorá na jar nepomrzla v kvetoch, zostala čierna suchota – neúroda. Orechy máme už veľa rokov, ale takú „chorobu“ orechov ešte nikto nezažil, pravda, okrem mrazov. –

Josef
Host
Josef

Je to fakt hnus, jak nám ti gauneři globálně mocenského systému zamořují oblohu tímto svinstvem. Vlády jednotlivých zemí včetně té naší to tolerují, zřejmě musí. Dnes to tedy rozjeli ve velkém, jsem z Vysočiny a hned jak jsem vyšel ráno ven, tak jsem si toho všiml, jak intenzivně práškujou. Zajímalo by mě, jak dlouho ještě tohle bude trvat. Nějak se jim ale nedaří vytvořit umělou oblačnost jako dřív. Věřím , že různé virózy, a problémy které tu byly uvedeny (mohu potvrdit z vlastní zkušenosti), co teď lidi často postihují mají původ mimo jiné v chemtralisech. Stále věřím, že se temné… Číst vice »

sys
Host
sys

„Nějak se jim ale nedaří vytvořit umělou oblačnost jako dřív.“
Taky jsem si všimnul, ale letos zase tolik nelítali přes léto, ale když sypali, tak to, narozdíl od předchozích roků na obloze nezůstávalo. Přijde mi to, že tomu někdo nějakým způsobem brání. Rok dva nazpět bejvala potom obloha celej den šedá.

fohat
Host
fohat

To jsou vibrace a jak se nastavíš,tak existuješ bez následku..Dnes jsem se stal neviditelný a sejmul jsem STÁDO jak čeká na profízlování https://www.youtube.com/watch?v=QaHnSwPPf6Q

Tauri
Host
Tauri

Možná je to tím, že změnili složení..Kdybys viděl radarové snímky, zjistil bys, že téměř celé léto ustupovala oblačnost pryč z Evropy.
Takže oblačnost byla rozháněna viditelně štítově do neznáma. Nejvíc je to viditelné ve Španělsku a Francií. Jinak se takřka nic „nezměnilo“ Jen se lidi snaží věřit tomu, že už to nemají v moci..mají, jen se obávám toho, že příroda nám nadělí středověk a ovládání počasí nebude, když nepůjde proud..

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Aj ja som tento týždeň kukal že čo sú to za stopy, tak nevyzerá stopa po dopravnom lietadle, ani medzikontinentálnom.

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

Minulý týždeň som aj ja pozoroval také stopy po lietadle a čudoval som sa, že sú nejaké iné, ako keď letí medzikontinentále, ale bo aj iné dopravné lietadlo (Boeing). Talk to boli tieto chcemické stopy? Už nám raz amíci vysypali pásavku zemiakovú, takže sa dá tomuto aj uveriť.