Globalisté v záchvatu paniky poté, co Trump navrhl

Návrh prezidenta Donalda Trumpa provést škrty v Organizaci spojených národů „zcela destabilizuje“ svět, tvrdí vysoká komisařka EU.

Vysoká představitelka EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, Frederica Mogheriniová, vyšiluje kvůli Trumpova návrhu rozpočtu, který vyzývá ministerstvo zahraničí snížit americké příspěvky pro Organizaci spojených národů o 50%.

„Pokud by měly Spojené státy výrazně snížit své investice, ať už se jedná o humanitární rozvojové pomoci, o mír a bezpečnostní operace, svět a některé regiony světa se zcela destabilizují,“ prohlásila Mogheriniová.

Mogheriniová byla ve Washingtonu, D.C., kde poskytovala otevřené poznámky na mezinárodní konferenci pro jadernou politiku (2017 Carnegie International Nuclear Policy Conference), sponzorovanou Carnegieho nadací pro mezinárodní mír.

Trumpův návrh snížit americké financování OSN čelí ostré kritice ze strany globální elity a médií napojených na globalisty.

Deník Foreign Policy, který je vlastněn stejnou holdingovou společností, jako je Washington Post, uvedl, že Trumpův návrh na snížení rozpočtu pro OSN představuje „nebývalý ústup administrativy od mezinárodních operací, které udržují mír, zajišťují vakcinaci pro děti, sledují nepoctivé programy jaderných zbraní a podporují mírové rozhovory od Sýrie po Jemen.“

Richard Gowan, expert na OSN pro globalistickou Evropskou radu pro zahraniční vztahy uvedl, že navrhované rozpočtové škrty vytvoří „chaos“.

Stewart Patrick, vedoucí pracovník a ředitel programu mezinárodních institucí a globální vlády v Evropské radě, vyjádřil obavu, že „neomluvitelný nacionalista“ Donald Trump přivodí kolaps OSN.

„Mezi mnoha zahraničněpolitickými nejistotami vytvořenými zvolením Donalda Trumpa, je zde jedna, kterou můžeme říci jistě: Organizace spojených národů dostane těžkou ránu,“ napsal Patrick.

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. palo konopka napsal:

  osn žila už destabilizuje svet sám osebe, máme to na dennom poriadku a obrovské miliardy eur teču posocialisticky do ruk „ne“ziskovým organizáciám na zveladovanie vlastného komfortu a sofistikovaného obohacovania vlastných štruktur na ukor sociálnych „istôt“ obyvatelov eu i sveta…. moloch prerastený do absurdity – stačí pozriet face guteres a je všetko jasné a jeho zázračný postoj na biznis okolo dovozu dalších migrantov a rukopis je hneď jednoznačný

 2. jirik napsal:

  Odin’s Eye: Víme, jak odposlouchávali Donalda Trumpa! Procesory INTEL mají na úrovni hardwaru backdoor instalovaný přímo výrobcem ve spolupráci se CIA. Firewally i antiviry jsou ze hry ven. Kauza větší než Pizza Gate?
  http://vool.cz/pFwO8
  Organizace Wikileaks včera uveřejnila novou sérii uniklých dokumentů Vault 7 a nově s názvem Dark Matter. O kauze Vault 7 jsme na AE News psali zde a toto je pokračování postupného publikování dokumentů, které odhalují praktiky CIA. Média si všímají hlavně toho, že CIA infikovala přímo ve výrobní továrně v Číně firmwary telefonů iPhone, a to již od roku 2008 a pokračuje to dodnes [1]. Přímo z továrny odcházejí iPhony infikované malwarem a nelze jej z telefonu smazat ani aktualizací novou verzí iOS. Koupíte rovnou iPhone s předinstalovaným špionážním malwarem od CIA. No, nekupte to!

 3. Pavel napsal:

  Hlavně a především se vyžírky bojí o svá korýtka. To se to mlaská, když to někdo jiný platí. No již nebude – dej Bůh Trumpovi hodně zdraví a hodně let v jeho prezidentské funkci. Alespoň těch 8, které lze dle americké Ústavy.

 4. Maroš napsal:

  „Výše zmíněný Vannevar Bush (1890-1974) byl mužem nejvíce zodpovědným za vytvoření dnešního vojensko-průmyslovo-vědeckého komplexu. Zpívá o něm Bob Dylan ve své písni “Masters of War” (“Mistři války”). Všichni známe termín ‘vojensko-průmyslový komplex’, který razil Eisenhower. Bývalý prezident tím odkazuje na propojení moci gigantických organizací umožněné byrokratickým rámcem vytvořeným Vannevarem Bushem a jeho starými kamarády. Bush stál v čele Výboru pro výzkum národní obrany (NDRC) a rovněž byl šéfem současného Úřadu pro vědecký výzkum a rozvoj (OSRD). Zatímco dohlížel na masivní růst všech zúčastněných stran, Bush sjednotil naši armádu, korporace a univerzity pro práci na obrovských projektech jako byl původní projekt Manhattan a MIT Rad Lab. Bez schválení Kongresem Bush a jeho kamarádi sestavili první americké ‘černé’ vojenské rozpočty. Budete se možná divit, ale s rodinou politických zločinců Bushů není příbuzný.“ ???

  „Další oblastí výzkumu v MIT Rad Lab, která velmi pravděpodobně přispěla k vývoji systémů řízení letového provozu dnešního NMP, je automatické odpalování série střel. V období Rad Lab naše ozbrojené síly snily o odpalování sérií řízených střel napříč celou formací nepřítele, které by jej kropily jako proud z požární hadice.“ ???

  „Drtivá většina Bushových rozhodnutí o finančních tocích směřovala ve prospěch jeho přátel a kolegů. Sám Bush později připustil, že se uchýlil ke “kličce, aby shrábl co nejvíce peněz pro malou skupinu vědců a inženýrů mimo oficiální struktury, kteří tím zároveň získali i oprávnění vést program vývoje nových zbraní”.

  “ Více o zapojení CIA do dnešního NMP se můžete dočíst v předešlém autorově článku “Falšování skutečnosti: Informační válka kolem Nového projektu Manhattan Chemtrail”.

  „Jakoby toho nebylo dost, Bush byl také zapojen do budování obrovských poválečných organizací ustavených za účelem zahájení státem financovaného a soukromě prováděného vědeckého výzkumu; tím plnil odkaz OSRD. Dvě poválečné organizace se staly hlavními nositeli vývoje amerických programů ovlivňování počasí. Byly to Úřad pro námořní výzkum (ONR) a později založená Národní vědecká nadace (NSF).

  pokračování příště…“

  http://www.nwoo.org/2017/03/24/odhalene-chemtrails-skutecne-novy-projekt-manhattan-1-cast/

 5. snížit příspěvky napsal:

  Pan Trump ma pravdu. Tohle je jedina cesta jak napravit neporadek. I on sam se musi snazit, aby jeho spolu-obcane meli strechy nad hlavou a cim nakrmit sve vlastni deti. Podle statisickych dokumentu je evidentni, ze ani v jeho domove to neni vsechno as tak ruzove jak se vsechni ostatni domnivaji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.