GLOSY Miroslava Macka

Nemohu se zbavit silného dojmu, že společné prohlášení Donalda Trumpa a Andreje Babiše je prohlášení americké administrativy, ke které česká strana nedodala jediné slůvko a jen na ně devótně přikývla.
Jak také jinak, když se Babiš před návštěvou v Bílém domě musel zastavit v CIA, která na něho jistě má tlustý svazek.
Mimochodem, neexistuje jeden jediný precedens, kdy by některý státník před návštěvou Bílého domu tuto instituci navštívil. Zajímavé, že ano? 
 
Nenechme se Visegrádem vyvést z Evropy, vyzývají po vzoru evropských intelektuálů Gabal, Gál, Kocáb, Ruml a Urban.
Být dnes politikem, kterého ocení historie, je u nás jednoduché: dělat přesný opak toho, co tato pětka doporučuje.
 
Titulek iDnes:
Před 75 lety nacisté v Osvětimi povraždili 3800 Čechů.
Při jeho čtení jsem si říkal: To všichni ti Němci v Osvětimi byli členy NSDAP, že se mluví o nacistech? A zavraždění židé byli všichni Češi nebo mezi nimi byli i českoslovenští Němci? Ta druhá chyba je zřejmě neúmyslná, ale není ta první součástí dnešního neustálého přepisování historie ve prospěch Němců a Německa?
Také Reflex mluví jen o nacistech…

 
K vážným kandidátům na vtip roku se připojil Lukáš Eršil, který v rozhovoru pro Forum 24 mj. pravil: Tibetu Češi pomohou tím, že nebudou volit toho, kdo se klaní Číňanům.
Nabízí se však další ohromná pomoc: V Krkonoších na nejvyšší české hoře vlaje tibetská vlajka. V sobotu odpoledne ji na Sněžku vynesl ředitel dvorské zoo a senátor Přemysl Rabas s několika senátory, starosty a přáteli.
 
Azad G. se narodil v Rakousku, ale má dvojí občanství, vedle rakouského také turecké, protože jeho rodiče jsou Turci. Do Sýrie odešel v roce 2013, aby se tam přidal k bojovníkům organizace Islámský stát. O rok později se Azad G. vrátil do Vídně, aby se zde vyléčil ze zranění, které v bojích utrpěl. V Rakousku strávil 14 měsíců, během nichž vyinkasoval podporu ve výši 12 400 eur (asi 320 tisíc korun), což je 885 eur měsíčně (zhruba 22 700 korun).
Během svého pobytu ve Vídni navštěvoval rekvalifikační kurzy a nechával se ošetřovat v nemocnici. To vše platil stát, respektive daňoví poplatníci, zdůrazňuje server Krone.at. Poté, co se zcela uzdravil, se opět vrátil do Sýrie, kde bojoval až do posledních dnů vlády organizace Islámský stát v Sýrii.
Tolik zpráva o skvělých možnostech v rámci EU.
zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Jak se trefí Okamura?

  Předseda hnutí Svobody a přímé demokracie Tomio Okamura v pátek prohlásil, že premiér Andrej Babiš na setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem jednostranně obětoval zájmy České republiky. Podle něj bude česká armáda bojovat tam, kde si o to řeknou ve Washingtonu, a to i na Ukrajině.

  https://sptnkne.ws/kT3t

  • Tuk napsal:

   Okamura je odepsaná persona, protože jeho spolek naprosto evidentně plní úlohu řízené opozice, což dokazuje jeho kádrová politika uvnitř té sebranky a úmyslně zpackané volby v Praze když postavil mimopražské kandidáty , kteří ani nebyli k samotným volbám připuštěni. Zjevný, úmyslný omyl falešného hráče !!!

 2. jirik napsal:

  RTL: Wie EU Abgeordnete absahnen (reformy.cz :: euroseptik.cz :: svobodni.cz )
  Prevzaté:
  Váženi a milí přátelé. Pripravim Vas jen o par minut Vaseho casu. Dvojitym poklepanim na pripojeny odkaz se razem dostanete do sveta, ve kterem nebudete verit vlastnim ocim a usim. Budete mit moznost chvili sledovat praci akreditovaneho novinare ze Spolkove republiky Nemecko v parlamentu EU. Tento parlament je tvurce pravnich norem a predpisu, ktere maji ridit a usmernovat nas zivot ve sjednocene Evrope. O to vic je to, co uvidite, karikaturou teto instituce. Nevsedni dokument, ktery zcela jiste neodvysilaji ceske televize, je opatren ceskymi titulky. Preji Vam vsem pevne nervy a soucasne Vas prosím, abyste odkaz rozeslali na co nejvic adres, aby to videlo co nejvic lidi (než bude tento odkaz smazán).
  http://vool.cz/U3CK2
  https://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55?fbclid=IwAR13-1MW7mVCcKmSF3mdidjzotcvx2ARVof8dp5rKm03zbVTH9UwC8eyOw0

 3. Maroš napsal:

  Ad “ V Krkonoších na nejvyšší české hoře vlaje tibetská vlajka. V sobotu odpoledne ji na Sněžku vynesl ředitel dvorské zoo a senátor Přemysl Rabas s několika senátory, starosty a přáteli.“
  Tak čisto z lodného-námorného práva – na prove = vpredu sa vztyčuje vlajka zeme, cez ktorú loď práve prechádza (symbol rešpektu = „viem, kde sa nachádzam a komu to tu patrí“/, vzadu – na korme je vlajka vlastníckej krajiny. Keď nejaký ko.ot vztýči hocikde mimo svojej krajiny vlajku svojej krajiny – je to akt AGRESIE! Čiže sa pýtam – koho záujmy vztyčovatelia „tibetských“ /hocijakých/ vlajok tu prezentujú na zvrchovanom území ČR?! Jáj – ide „iba o provokáciu povedomia, či Česi ešte vnímajú svoju suverenitu“?! ZAJEBTE ICH KU.VA!

 4. jirik napsal:

  Glosa *žen* k porodnosti a globálnímu oteplování
  Na internetu se začalo mluvit o hnutí BirthStrike. Ženy, které podepsaly deklaraci, se zavazují, že nebudou mít děti do doby, dokud svět změnu klimatu nevezme vážně. Češi na Facebooku na tuto zprávu zuřivě reagovali.

  https://sptnkne.ws/kUT5

  Peter Staněk o globálním oteplování a jiných změnách na planetě jménem Země
  https://www.youtube.com/results?search_query=peter+stan%C4%9Bk+glob%C3%A1ln%C3%AD+oteplov%C3%A1n%C3%AD
  Myjava leden 2019
  část 1 https://www.youtube.com/watch?v=JH0FenpDoek
  část 2 https://youtu.be/jKIOhgw5BcQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.