GP Kardinál JUDAS 2/3

…..přinášime Vám, vážení čtenáři tadesca.cz  druhý díl o Globální Prediktorovi Kardinálu JUDASOVI.  Pokud jste neviděli první díl, nedívejte se na díl druhý. Nepochopíte ho. Rovněž tak, pokud si nepřečtete návod a začátek filmu přeskočíte, nebudete danému dokumentu rozumět. Bratři věděli, o čem je řeč. Lidé kteří nejsou z jejich branže pak bez vysvětlení nechápou o čem hovoří….

05:55

ZDE najdete díl první: GP Kardinál JUDAS 1/3

 

Upozorňuji, že teprve po zhlédnutí třetího dílu, Vám vážení čtenáři tadesca.cz, zapadnou kamínky do mozaiky. Nedělejte zatím žádné závěry a diskutujte k tématu. Děkuji….

Chtěl bych upozornit, že dokument se týká veškerého lidstva na planetě Zemi. Proroctví minulých proroků a hlavně Malachiáše, Fatimy jsou také velice trefné a úzce souvisí.

Abyste mohli vidět tento dokument, jeden z bratrů, který vynesl nahrávku na světlo světa, musel zaplatit to nejcennější. Važte si toho.

Bylo by dobré vážení, kdyby jste si uvědomili, že na planetě Zemi nežijeme sami. Nikdy jsme sami nežili. Bydlí zde jedna lidská rasa, ta původní, Árijská, která sídlí na povrchu planety Země. Asi se to mnohým bude zdát divné, ale je tomu skutečně tak. Myslete si o tom co chcete. Právě na povrchu planety bydlí lidé z třetí říše a mají, pro lidstvo, nepochopitelné zbraně. Jsme zde drženi v nevědomosti, to  mnozí z Vás už zjistili.

Nemějte ale obavu. To o čem se hovoří ve filmu je už díky Putinovi zažehnáno. Kdyby měla vzniknout třetí světová válka, právě díky silám z povrchu planety, které poslední týdny v maximální míře monitorují celou planetu uvnitř duté země, tedy nás, způsobili by tak zvané EMP a veškerou elektroniku by vysadili z provozu. Nešel by žádný počítač, mobil, televize, rádio, lednička, pračka, auta, letadla a mnoho jiného. Veškerá elektronika by byla navždy zničena.  Planetu budeme potom muset asi uklidit od nepoužitelného šrotu.

Co se týče zařízení lidí z povrchu, nemají žádné elektronické zbraně fungující na mikroprocesorech, vše je řízeno plasmatickými produkty přes morfogenetická pole.

Znovu upozorňuji, že film je z roku 2003. Skoro všechno, co bylo GP vytýčeno, už se stalo. Nepočítal ale s oddělením Ruska. To byla pro něho veliká rána. Přesto se snaží strhnout vitězství na jeho stranu. Čas jim ovšem vypršel.

Upozorňuji, že budou v diskuzi schváleny jenom věcné dotazy k tématu. Napadání diskutujících, autorů či sprosté vyjadřování nebude schváleno. Většinou dle vyhledávacích slov padají do koše. Děkuji za pochopení.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
5 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
mar2mePetraNulatomáš marnýdyk Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

vidím ako pritakávate bratia….. To je iný autosugestor tedáááá….?! 🙂 Zo žien robiť chodiace inkubátory….,ee, s tým nesúhlasím ?! Je pravda, že muž má aktívny pohlavný pud a žena pasívny, ale to neznamená, že je niektorá strana z nich nadradená strane druhej ?! Obe strany sú dôležité pre evolúciu – zachovanie druhu. Odsunúť ženy zo spoločnosti bude možné len vtedy, ak vyvinú umelú maternicu/placentu, na čom sa už technicky pracuje a je dosť možné, že úspešne – keďže tlmočiaci „starký“ na videu si je tak v slovách istý. Smrdí to silnou propagandou/programovaním bu-bu-bu efektom – nepodriadiš sa, nedám ti…! Ten… Číst vice »

nela
Host
nela

Nula, ty si ZÁMERNÝ TVORCA. Jeden zámerný tvorca, má väčšiu silu ako milión nevedomých. JA SOM SVETLO, JA SOM LÁSKA, JA SOM BOŽIA PRÍTOMNOSŤ.

Nula
Host
Nula

nelka: …stačí keď sa ľudské bytosti stanú viac pozorovateľmi a menej vedomými mysliteľmi, získavajú tak viac z toho, čo-je, a menej z toho, čo chcú. Inými slovami, väčšina ľudí ponúka obrovské množstvo svojho vibračného vylievania citov v reakcii na to, čo pozorujú. A to je dôvod, prečo chce spoločnosť tak moc ovládať okolnosti okolo nás. Keď sa pozriete na okolnosti, z ktorých máte dobrý pocit, cítite sa dobre. Keď sa pozriete na okolnosti, z ktorých nemáte dobrý pocit, tak sa necítite dobre… 🙂

Nula
Host
Nula

Pozn. Toxoplazma – je potrebné o nej vedieť:

…“oni“ o nej vedia a riadia ju stimulmi. Ak ju pochopíte, alebo aspoň preštudujete, zoberiete si svoj ďalší osud do vlastných „rúk“
https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=PVzsHsCsdJI

Laco
Host

Video o GP som už videl na prvopodstate. Ďakujem za opätovné uvedenie tejto témy, pán TM, niektoré veci sú mi jasnejšie,( napr. výraz „tadesco“), na niektoré veci som už zabudol. Čo ma ale najviac zaujíma, čo sa stane o sedem-osem dní so svetom a jeho obyvateľmi. Či Judasovi naozaj čas vypršal a ZLO bude porazené a môže nastať zlatý vek ľudstva. Alebo budeme naďalej žiť v klamlivej ilúzii , v politickej korektnosti, multikulturalizme, v monto-vniach ako otroci, atď.

Petra
Host
Petra

…to o ženách fakt přehnal :-D….posílám sem trochu lásky https://www.youtube.com/watch?v=SQo9iQe48Gw

tomáš marný
Admin

Milá petro,
to je pro uvědomění, aby bylo jasné, kdo nám tady vládne a co hlásá ve skutečnosti VATIKÁN. Káže vodu a pije tvrdý alkohol, nejlépe 66,6 procentní…..
tm

Petra
Host
Petra

Já vím, viděla jsem oba díly, ale ten třetí na you tube jsem musela po pár minutách vypnout, udělalo se mi zle a ani ho koukat nebudu….Ale jestliže se chce zbavit 99,9 populace, potom nerozumím těm dlouhodobým plánům NWO, kdo tu zbude a kdo komu bude vládnout?

zdeněk540
Host
zdeněk540

7.5 milionů lidí je pořád dost

jirik
Host
jirik

Jednak tam říká, že mají seznam tzv. vyvolených, kteří přežíjí; asi to bude mít něco s tzv. zlatou miliardou
http://www.necenzurovane.net/14/harvard.html

Petra
Host
Petra

Budem doufat v lepší scénáře 🙂

dyk
Host
dyk

Žvásty. Úplne psychopatické.
Je to jeden zo spôsobov, ako popudiť ľudí proti Katolíckej Cirkvi. Pozerajte aj na Eucharistické zázraky, ktoré sa stávajú počas Katolíckych Sv. Omši. Týmto Boh dáva jasne poznať, že Katolícka Cirkev je On Sám tu na svete.

tomáš marný
Admin

Milý dyku,
když neznáte souvislosti a vše od začátku, je lepší se k tématu nevyjadřovat. Stačí, že na některých mších seděl papež s křížem vzhůru nohame. Tím dal lidem jasně najevo, komu slouží…..
tm

mar2me
Host
mar2me

Viete o tom, že práve tá šelma z babylónu (na 7 pahorkoch – Rím) bude podľa proroctiev zjavenia Jána Apokalypsy robiť zázraky pred ľudmi, aby sa jej klaňali ??? Viete, že ju máme všetci opustiť, aby sme s ňou neišli do záhuby ? Uvedomujete si to vôbec a dávate si to do súvislosti, či to čítate ako takú rozprávočku pre ovečky. Proroctvá biblie nás majú varovať pred Vatikánom a jeho zotročeným ľudstva. Kristus vieru ponúka nenúti nikoho… láska vychádza zo srdca, nie z rozumu. Jedine čo človek MUSÍ, ak sa samozrejme narodí je aj zomrieť, pravdaže musí jesť a piť,… Číst vice »