Guardian: Pod palbou kritiky Trump odvolal spolupráci s Ruskem!

Donald Trump řekl, že na setkání se svým ruským protějškem prodiskutovali vyhlídky na vytvoření společné rusko-americké pracovní skupiny pro kybernetickou bezpečnost. Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizována .


Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizována, napsal The Guardian.

Spolustranící tvrdě zkritizovali Donalda Trumpa za jeho iniciativu k vytvoření společné rusko-americké pracovní skupiny pro kybernetickou bezpečnost. Amerického prezidenta ihned zkritizovali členové demokraté i republikánské strany. Výsledkem je, že Trump zveřejnil zprávu, v níž poznamenal, které sama o sobě diskuse o této myšlence neznamená, že bude realizovánaAmerický prezident napsal na svém Twitteru, že diskutoval tuto myšlenku během svého setkání s Putinem, a tato pracovní skupina pomůže, aby se zabránilo dalšímu narušování amerických volebá a dalším hrozbám. Nicméně, podle Guardianu myšlenku ostře kritizovali všichni tři vedoucí republikánští senátoři Lindsay Graham, John McCain a Marco Rubio.

„Není to nejhloupější nápad, jaký jsem kdy slyšel, ale je blízko,“ řekl ironicky senátor Graham. Poznamenal také, že zřejmé Trumpova snaha zapomenout na všechno a odpustit Rusku, pouze posílila jeho rozhodnutí uvalit nové sankce na Moskvu.

John McCain na oplátku řekl, že Rusko „nezaplatilo za svůj zásah“. „Je čas postoupit kupředu … – ano, ale Rusko musí zaplatit,“ tvrdí senátor.

Marco Rubio rovněž na své stránce na Twitteru označil partnerství s Putinem na kybernetické bezpečnosti srovnáním partnerství s Bašára Asada ohledně chemických zbraních. „Nemáme žádný spor s Ruskem a ruským lidem. Problém Putina je v jeho násilí, válečných zločinech a vměšování se do našich voleb,“ napsal politik.

Po vyslechnutí všech této kritiky se Trump, zdá se, rozhodl distancovat od svých vlastních představ, poznamenaly noviny. Jeho poselství zní: „Skutečnost, že prezident Putin a já jsme projednali pracovní skupinu pro kybernetickou bezpečnost, neznamená, že si myslím, že je to možné. To nebude fungovat, ale příměří v Sýrii bude fungovat a již funguje! “

Trump obhajoval užší vazby s Ruskem během své kampaně, ale naplnit záměry mu brání vyšetřování vztahů jeho administrativy s ruskými úředníky. Jak noviny uvedl, vyšetřování (intervence do voleb) probíhá téměř výhradně zacíleně na Rusko, i když Trump sdělil, že do toho mohou být zapojeny i další země. Ještě předtím Trump popíral předvolební spolupráci s Ruskem. Moskva jakýkoliv zásah do amerických voleb kategoricky odmítla.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošJerykoOo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JerykoOo
Host
JerykoOo

Neuvěřitelné 😀 Pokrytci jak víno… „Rusko musí zaplatit“ a kdy budete platit Vy ? Za rozbití půlky světa, za Vaše Pax Americana,za rozkradaní bohatství jiných zemí přes korporace (Cheyne by mohl se svým Halliburtonem, vypravět jak se po 9/11 napakovali a ziskali vliv)… za všechny Vaše chyby muže Rusko,jasně,nepoučitelní užiteční idioti,nic víc….. a McCain už by taky mohl natahnout bačkory… tenhle psychopat s posttraumatickým stresovým syndromem co ve Vietnamu lezl do prdele Vietnamcum když ho zajali jen aby měl o skipku chleba víc než ostatní zajatci.. ó jaký to hrdina a válečný veterán.. Trochu mi ta situace připomíná éru JFK… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Západ je zásadne – lstivý a nečestný – „kultúrna“ židovina Západu – jews genetika Západu – „hodnoty“ ktoré „musíme“ brániť! FUCK! To sa potom netreba diviť, že Putin sa skôr dohodne s islámskymi krajinami. Ale! – už sa s tým automaticky počíta – viď očakávania „zmien“ v USA politike – Svět podle Putina. USA riadi banda psychopatov – notorických klamárov a zločincov! „Oni za to nemôžu“ – ako Amy Winehouse – to je v krvi. DEGENERÁTI Z PÚŠTE! Genetika Globálneho prediktora. „Ty vieš, že nie som dobrá /dobrý človek/“ Amy Winehouse – You know I’m no good. Live in London… Číst vice »