Hackeři zveřejnili nové dokumenty o protiruském projektu

Hackerská skupina Anonymous zveřejnila na internetu v pátek novou porci dokumentů o britském protiruském projektu Integrity Initiative (iniciativa jednoty). Dnešní porce dokumentů odhaluje, že Integrity Initiative konala nejen v Evropě a Kanadě, ale i v samotné Británii, třeba vedla na Twitteru kampaň proti lídru labouristů Jeremymu Corbynovi.

„Dobře koordinovaná úsilí hackerů Anonymous z celého světa přinutily britské politiky reagovat na nepřijatelnou a fakticky nelegální aktivitu britské vlády, která používá veřejné peníze, aby vedla dezinformační kampaň nejen v EU, USA a Kanadě, ale i v samotné Británii,“ praví se v prohlášení.

 

 

 

Publikace také obsahuje nové informace o činnosti Integrity Initiative a britského ministerstva zahraničí, které jsou spojené s kauzou Skripalových a komunikací se neblaze proslulými Bílými přilbami. Hackeři údajně ze skupiny Anonymous také zveřejnili dokumenty ohledně organizace Institute for Statecraft, která má vazbu na Integrity Initiative.

Hackeři zároveň slíbili, že budou pokračovat v odhalování pravdy, a udělali narážku na to, že máme čekat v budoucnosti na nové informace.

Několik portálů napojených na tuto hackerskou skupinu dříve zveřejnilo dokumenty ukradené od britské společnosti Integrity Initiative, která prý má za cíl bojovat proti propagandě a dezinformacím, ale soustřeďuje se především na Rusko. Z dokumentů vyplývalo, že iniciativu masivně financoval Londýn.

zdroj: 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. jirik napsal:

  Cílem zavedení ekonomických sankcí proti Moskvě je zbavit Rusko silné armády a námořnictva, což odpovídá zájmům Washingtonu. Toto prohlášení učinil ve vysílání ukrajinské televizní stanice Prjamoj bývalý velvyslanec USA na Ukrajině a ředitel Euroasijského střediska Atlantické rady John Herbst.
  https://sptnkne.ws/kpYz
  ——
  Neformální schůzka členských zemí EU na nejvyšší úrovni se bude konat v rumunském Sibiu 9. května 2019. Oznámil to v sobotu ministr zahraničí Rumunska Teodor Meleşkanu na fóru v Dauhá.
  https://sptnkne.ws/kpY3
  —-
  Pateční jednání Evropské rady v Bruselu spustilo vášnivou diskusi o přerozdělování migrantů. Belgický premiér Charles Michel odpálil nálož, když prohlásil, že země visegrádské čtyřky musejí ukázat solidaritu ohledně otázky migrace, jinak půjdou pryč ze Schengenu.
  https://sptnkne.ws/kpXy
  —-
  Portoriko je nejen vystaveno tvrdé finanční kontrole ze strany USA a má nejednoznačný status, pokud jde o jeho svrchovanost. Na pozadí nedostatku pracovních míst a potřebných informací verbuje mladé lidi Pentagon.
  https://sptnkne.ws/kpY7

 2. Jan napsal:

  Diky za zpravu. Vime jak tezke je tyto zpravy ziskat, protoze podla a prolhana hovada v techto institucich maji za sebou stat, ktery je financuje i tajne sluzby. Ty pracuji na klamani svych obcanu a proti jejich zajmum! A to vse jeste za jejich penize. Jak dlouho si to jeste nechame libit??????????????????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..