Halík je povinen se veřejně omluvit za urážku na cti zemřelého

Je znakem vulgarismu a cynismu zneuctívat památku zemřelého, a to ještě v nejcitlivějším období před pohřbem.

Na odpadlého kněze T. Halíka byla 29. 6. 2008 zveřejněna anathema, tedy vyloučení z církve (http://vkpatriarhat.org/cz/?p=42063). Halík už není kněz Kristův, i když okupuje církevní úřad. On je kněz antikristův. O tom svědčí i jeho veřejné, hrubě urážlivé výroky před pohřbem zesnulého Karla Gotta. Kardinál D. Duka souhlasně odpověděl na poslední vůli zemřelého i přání vdovy mít zádušní mši v katedrále. Halík se ale nestydí to nazývat „šílený a ne vkusný nápad“. Naopak, šílený, nevkusný, a navíc cynický je tento Halíkův postoj.

Halík záměrně mlčí o mimořádném hrdinství Karla Gotta v době tzv. normalizace, kdy natočil oslavné písně a koledy o Kristově narození pod názvem „Vánoce ve Zlaté Praze“. Pro všechny křesťany i lidi dobré vůle to bylo v čase ateismu a tzv. normalizace skutečným povzbuzením. Halík ale národní osobnost v tyto dny smutku urážlivě a lživě degraduje na „hvězdu normalizačního zábavného průmyslu“. Podle Halíka není tvůrčím umělcem Karel Gott, který ke cti narozeného Spasitele nazpíval tyto dojemn&eacut e; vánoční koledy, Halík vyzvedává pseudoumělce, kteří ukřižovaného Spasitele v brněnském divadle loňského roku hrubě a nemorálně degradovali. Lidi, kteří byli obludným rouháním hluboce zraněni, Halík zesměšnil jako primitivy, kteří nerozumí tzv. tvůrčímu umění.

Dokonce i tak citlivou událost, jako je pohřeb, Halík zneužívá, aby pošpinil současnou vládu i prezidenta, a zároveň šokujícím způsobem znevážil zemřelého jako vládou předhozenou modlu k uctívání. To, že si česká vláda s celým národem váží národní osobnosti, z toho Halík vykonstruuje ztrátu rozumu a modlářství. Je to skutečně mistrovská demagogie kněze antikrista.

Rovněž Halíkovi vadí, že pohřeb bude v katedrále, tedy v liturgickém prostoru. Halík se ale v liturgickém prostoru klidně předvádí s dalajlámou, který se pokládá za převtěleného boha, tedy skutečnou pohanskou modlu. Tím se Halík prezentuje jako modlář. To ale za znesvěcení liturgického prostoru nepokládá. Halík všechno staví na hlavu, ale paradoxně se dovolává zdravého rozumu.

Halík nemá za cíl dobro Čechů a Moravanů ani ochranu křesťanských a morálních hodnot, ale prosazuje islamizaci, demoralizaci a sebezničení křesťanství i našeho národa.

Halík je povinen se za své hrubé urážky zesnulého národního umělce Karla Gotta české veřejnosti omluvit!

Eliáš – Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

Metoděj OSBMr, Timotej OSBMr – Biskupové sekretáři

5. 10. 2019

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19 komentářů

 1. Zlata napsal:

  … tak alespoň že tak !

 2. Zdeněk Snášel napsal:

  Konečně na něj došlo a trochu mu někdo srazil hřebínek, nabubřelému kohoutkovi!! To je Satanův náměstek !!

 3. Jozef H. napsal:

  V Čechách vedia intelektáli, novinári a aktivisti preukrutne nemilosrdne sa navážať a kritizovať do každého. Aj do vlastných. Tak sme to trochu cítili na Slovensku ako krivdu pred 1993 rokom. Aj ja som to cítil, hoci som nikdy nevolil separatistov a nacionalistov. Až neskôr som prišiel na to, že tá kritickosť medzi intelektuálmi v Čechách je všeobecná, možno národná črta. Tiež sa mi zdalo, že d.p. arcibiskup Halík trochu viac zbrúsil K. Gotta, ktorý bol na Slovensku veľmi populárny, hoci mal nepríjemný incident na Slovensku myslím v Žiline v 70 rokoch…Ale možno máme pohlad pokrivený a potrebujeme viac svetla od duchovných autorít, ktorou je iste aj d.p. Halík

 4. jjjajjj napsal:

  Nomen omen. Halík sa už dávno odhalil, ba priamo sa verejne odkopal. Ani sutana už nie je už schopná zahaliť jeho satanistické zmýšľanie a deštruktívne činy. Nie podľa sladkých slov súďte, ale podľa činov,ktoré za ním stoja !

 5. Maroš napsal:

  Halík má zjavne popletenú Slávu Božiu a slávu svetskú – Gott dosiahol tú slávu svetskú – Halík sa na nej potrebuje aspoň zviditeľniť – keď už nevie šíriť Slávu Božiu. Sláva, moc a peniaze – Gott dosiahol slávu aj peniaze, ale o moc nikdy nestál! To je to dôležité ľudské! Dnes sa peniazmi vyrába moc a rádoby aj sláva – ha!

  Na českých weboch žiadna zmienka o tomto. ???
  https://www.aktuality.sk/clanok/730422/cesi-stihaju-zenu-ktora-vulgarne-vyzyvala-k-vrazde-prezidentky-caputovej

 6. otto napsal:

  No jo Halík, co byste čekali od tajného jezuity.

 7. mariankosnac napsal:

  Bohužial z toho asi nevyplýva že je povinný sa omluvit, len že by sa to slušilo. Takže omluvy od toho ha**líka sa asi nedočkáme.

 8. Ježek napsal:

  Jako ateista nechápu, jestliže na něj byla uvalena anathema, proč stále okupuje svatostánek u sv. Salvátora, nechápu,to jest, že církev je na něj i přes toto a mnoho dalšího, protože je dokázáno, že je to podvodník
  par excelence je krátká?

  • Vít Henok napsal:

   Protože to vlastně už žádná církev není. Je to instituce, která, jak hlásá, má syny a dcery. Instituce však nemůže mít ani syny ani dcery. Ty mohou mít jen rodiče. Dříve za časů apoštolů byla církví označována rodina jakou měl apoštol Jan. Byl ženat s neviditelnou ženou. Církevní instituce tohle napodobuje a říká tomu biřmování. Jenže je mnoho nevěřících, kteří mají své neviditelné protějšky a žádná církev o tom neví. Tito neviditelní jsou vlastně těmi opravdovými anděly strážnými.

  • octomaník napsal:

   Znám případ, kdy biskup zakázal jednomu faráři sloužit mše v jisté farnosti (dotyčný farář je v nějakém církevním řádu) i přes zákaz biskupa v té farnosti několikrát ročně slouží mše………….

 9. Izairi napsal:

  Pro Ježek:
  Byzantský katolický patriarchát
  který anathemu uvalil je
  společenství bývalých kněží
  řeckokatolické církve,kteří byli
  exkomunikováni (vyloučeni
  z církve). V roce 2011 tedy
  založili výše zmíněný patriarchát
  a sami sebe prohlásili biskupy.
  Anathemu už uvalili na tři
  papeže a téměř všechny biskupy
  světa. Je to ale stejné jako
  bychom to udělali Vy nebo já
  bohužel a tak to samozřejmě
  neplatí. Ani z té omluvy
  naneštěstí asi nic nebude
  (musel by jí nařídit D. Duka,jako
  hlava ŘKC v Česku) a (ne)kněz
  Ha..lík z toho vyvázne,i když
  každému kdo nemá amputovaný
  mozek je jasné že omluvit by
  se měl a to hodně hlasitě.

  • Maroš napsal:

   „Hlavy pomazané“ hrajú iný level – ono aj Satan je vlastne samozvanec. Byť raz „zasvätený“ = byť raz Vyvolený. Klanová vojna Rovných. Keby aj nás niekto pokvapkal svätuškárskou vodičkou a predniesol by nám nad hlavami nejaké zaklínadlo – aj my by sme boli „kompetentní“. Rituály vylizujú mozgy! Oni tomu veria – že sú kompetentní! A v podstate je to jedno bratstvo!

 10. tuk napsal:

  PRO PÁNA NA NEBI. Věřící,upřímně věřící jak dlouho se ještě necháte ohlupovat katolickou církví a tímto Jidášským chazarem ? Cožpak potřebujete k rozmluvě s Bohem prostředníka ? Tenhle Halík navíc není ani Čech ani křesťan !!!!! Ten kdo chodí do jeho satanského doupěte na rituály, ten se staví proti Ježíšovu evangeliu a proti Božímu záměru.

 11. Jiří napsal:

  Halík má v Plzni na Lochotíně postavenou sochu spolkem plzeňských SATANISTŮ, vysokou asi 3,5 metru. Je podobná padlému andělu, králíkovi jak žere člověka NEJVĚTŠÍ HAMBA PLZNĚ.

 12. Vít Henok vhenok@gmail.com napsal:

  Halit se do roucha beránčího je vlastní všem, kteří jako vlcí chtějí zhltnout beránčí Duše a vnucovat jim nějaké bludy o tom jací jsou to otcové. Navíc jejich. Vyžadují poslušnost a úctu i pro ty, kterým byla dokázáno jak ty děti milují. Ti, co vznášejí anathemy vědí přesně, kdo je kdo. Navíc jak asi vede František své ovečky, když má na hlavě jamajský věnec nebo něco z buše Afričanů ? Tak by mne zajímalo, kolik ovcí ještě v té institucí je. Je faktem, prastarým faktem, že jen kostel bez kněze přináší útěchu opravdového Otce i Matky.

 13. Jarek* napsal:

  Nebudu o tom hovadu psát, chtělo by se mi zvracet.

 14. Vít Henok vhenok@gmail.com napsal:

  Halík je vlastně profesorem religionistiky a na škole, kde učí, se budoucí absolventi naučí i práci s kyvadélkem a zaříkávání. Vlastně připravuje svoje studenty na přijetí do zednářských utajených kruhů. Je vážen všemi zednáři světa a zná to, co znají pouze ti nejzasvětěnější. Zná dobře svou protistranu, to znamená všechny anděly strážné, proti kterým zednářství staletí bojuje. Neustále jdou po jejich svěřencích a těmi praktikami ničí život planety i život v energetické podobě, čili život Duší jako takových. Nezaměřují se jenom na Duše, které psychicky ničí tím, co se dá nazvat hlasy v hlavě, to jsou zbraně psychologické. Ničí i těla Duší a ukřižování je nyní v jejich kobkách častým rozmarem. Pokud by andělé strážní neexistovali, ve Vesmíru by již nebylo ani Vědomí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..