Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Jste nejopovrženíhodnější a nejkriminálnější spolková kancléřka, kterou kdy německý lid musel strpět. Importovala jste německému lidu záměrně a protizákonně teror, válku, chudobu a smrt prostřednictvím ilegálních azylových parazitů, statisíců žoldnéřů, IS teroristů a dalších těžkých zločinců do naší země.

Podle ústavy čl. 16 a) nemá v Německu právo na azyl NIKDO, kdo přicestoval ze třetích bezpečných zemí, proto se nalézají VŠICHNI VAŠI hosté v Německu ILEGÁLNĚ. Schengenská a Dublinská dohoda byly také protiprávně a záměrně zrušeny. Přísaháte ve Vaší úřední přísaze m. j. zdržet se „škod německému lidu“, denně činíte přesný protiklad. NEMÁTE pověření starat se o potřeby „všech lidí“, nýbrž jedině o vůli NĚMECKÉHO LIDU, jen to byl Váš úkol; Vy nejste nic jiného než zaměstnancem NĚMECKÉHO LIDU, neboť všechna moc pochází z lidu a NE od Vás.

Nestarala jste se o ŽÁDNÉ NĚMECKÉ POTŘEBY. Štvala a štěpila jste celý národ vědomě proti sobě a zničila jste celé rodiny. Nám Němcům by se mělo dařit jako nikdy jindy? Veřejné instituce musí být kvůli VAŠIM ILEGÁLNÍM HOSTŮM nyní masivně zabezpečeny, oploceny a střeženy policisty se samopaly.

Nyní jsou nutná ochranná pásma pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ.

Denně se dopouštějí VAŠI HOSTÉ násilných zločinů. Chudoba německých starců a dětí je vysoká jako nikdy jindy. Skoro 1 milion Němců žije na ulici. Pomáhat těmto lidem byl VÁŠ ÚKOL a ne zaplavit celou Evropu okupanty, kterým je kultura cizí, a tyto zaopatřovat NAŠIMI těžce nahospodařenými daňovými miliardami.

 

Vy žádáte respekt?

VAŠI PŘEVÁŽNĚ kriminální okupanti, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě bráni do ochrany jako oběti „pravičácké štvanice“. Když chcete respekt a měla byste mít svědomí, zodpovídala byste se sama z Vašich trestných činů před soudem.

Pokud justice konečně nezačne jednat podle práva, převezme to lid, neboť všechna moc pochází pouze z lidu, a německý národ je VÁŠ šéf! Vy nejste nikdo.

Ještě žádný spolková kancléř SRN nezpůsobil německému národu vědomě a úmyslně tolik škod a utrpení a nebyl tak nenáviděný jako Vy, to jste při každé volební kampani zřetelně cítila.

Já si přeji pro rok 2018 jen jedno: abyste Vy a celá ta Vaše parta lidí byla kvůli veškerému porušování zákonů postavena před řádný soud a abyste všichni putovali nejméně na doživotí do vězení. Taková velezrada na národu, kterému vládnete, ještě nikdy v dějinách SRN nebyla.

Ti zaplacení, pokrytečtí komentátoři, kteří Vám ještě lížou konečník, kteří nejsou schopni samostatně a jasně myslet, si mohou ušetřit každé pochlebování Vám, neboť takové osoby nebere žádný rozumný člověk vážně.

Co nejhlouběji Vámi opovrhuji a přeji Vám Váš spravedlivý trest.“

Co nejopovržlivěji kvůli Vaší Stasikompanii nyní BÝVALÁ herečka

Silvana Heißenberg

Zdroj: 9

tm si neodpustí dodat následující přízpěvek k tématu

Milí čtenáři tadesca,
dny MADAMME MERKELOVÉ JSOU SEČTENY. Brzy bude postavena před vojenský tribunál. Doposud věří na pochybné chiméry, že tuhle zběsilou, nenáviděnou kreaturu budou chránit její podpindosníci, kteří neumějí ani myslet.
Prokazatelně udělala více škod v Německu a přinesla německému lidu více škod než její otec ADOLF HITLER!!!!!
Každá zdravě myslící bytost na planetě Zemi ví, jaké neopravitelné a nenávratné zločiny spáchala v době míru pod rouškou DEMOKRACIE hlavně na dětech, lidech všech věkových kategorií a hlavně také na starých důchodcích kradením jejich majetku ve prospěch přivandrovalých zločinců!!!!!
Nekonečně mnohokrát FUJ FUJ FUJ FUJ její opovrhované FIGUŘE zvané KREATURA MADAMME MERKELOVÉ…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13 komentářů

 1. terezkaterka napsal:

  Krásne a pravdivo napísané. Len škoda, že ju Nemecký ľud stále volí napriek tomu, že mu spôsobuje veľké zlo.

  • tomáš marný napsal:

   Milá terezkoterko,
   německý lid ji nevolil, byl to podvod jak s makaronem ve Francii, kde vyhrál 66,6% hlasy oproti Le Pen…..
   tm

   • Ivan Trefny napsal:

    Tomás, ojoj tohle zní zajímave. Je to jisté, ze nemecké volby, kterými se dostala k moci byly sesvindlované? Jak, v tom prípade? Jeste spektakulárnejsí by to mohlo být s tím saskem z Francie Macaronem, byly i ty jeho 2/3 hlasu volicu nejakým zpusobem podvrzeny nebo jak? Tady ve svédsku napr dostali místní „nazisti“ (Severské hnutí odporu, je striktne proti migraci cizích kultur/etnit do Svédska) v celé zemi jenom nejakých srandovních 1700 hlasu, presto je ale známo, ze mohli mít neco kolem 5000 hlasu, to by se snad i dostali do parlamentu. U nás v Cesku zvolili poprvé Zemana proti knízeti (2013) s náskokem 10 % (!), zatímco se cekal tesný rozdíl snad pul procenta, me to uz tehdy zaclo být podezrelé.(Dnes toho ovsem tolik nelituji, Zeman má vpravde zdravejsí názory na migraci nez kníze Schwarzenberg.) Tak jak je to s tema nasima „demokraciema“, prípad za prípadem se v celém západním svete pozorují techtle mechtle po kazdých volbách (Trumpovi lidé taky pristihli prívrzence Clintonové pri „fabrikaci “ neexistujících hlasu.) To je to s námi tak smutné, ze po kazdých volbách se zavírají dvere aby nikdo nevidel a zacnou se nemilé hlasovací lístky házet hromadne rovnou do kose nebo jak? Klesla ta nase puvodne tak hrdá hra na spolecné obcanství tak hluboko ze uz se vsude a vzdycky automaticky nestydíme zacít ve volbách svindlovat jako malé naivní deti? V pripade techhle hajzlu z EU je vec ovsem obzvláste znechucující…

  • ČESKÝ LEV napsal:

   BioSkopčáci nejen že jsou ovce Hitlerky,které ji měly dávno pověsit,
   ony si stále zpívají na STU PIDNÍCH demonstracích:
   Německo,Německo NADE – VŠECKO ……………. !!!
   HRANICE A VÁLKA NÁRODA PROTI GENOCIDĚ,
   je naše jediná a poslední ŠANCE 🙂

  • ČESKÝ LEV napsal:

   a BioNĚMCI ZPÍVAJÍ Německo,Německo,NADE – VŠECKO ! Namísto,aby se zvedli a udělali si v zemi POŘÁDEK ! 🙂

 2. noro napsal:

  pani jej to napisala to hej. Ma to jeden zadrhel. tato veta > „Vy nejste nic jiného než zaměstnancem NĚMECKÉHO LIDU, neboť všechna moc pochází z lidu a NE od Vás.“ + dnesna situacia. Toto jej musi oci vybit ze zije v omyle. Ona svoju moc odovzdala do urny za sluby. Tak nech sa nestazuje. Kazdy nemec ich odovzdal. Vsetci co chodia k urnam su lenivy postarat sa o situacou okolo seba, a tak odozvdaju svoju moc rozhodnut na zaklade slubov niekomu, koho nepoznaju. Co sa potom stazuju? Nikto sa nepostavi ze nafta je drahsia, aj ked jej cena klesne, na pumpe ceny nejak neklesaju. Proste tak.

 3. pavel blaheta napsal:

  Že by se již konečně etničtí Němci začali probouzet? Inu – kéž by. I tak je již pozdě. Jen těžko půjde napravit škody, které madam Merkel způsobila. A i kdyby se podařilo snad, možná, jestli, kdyby (ach ta čeština je krásná) ty nelegální přistěhovalce odlifrovat, tak to Německo ihned podělá tím, že se zasadí o přijetí Turecka s jeho téměř sto miliony muslimských občanů do Evropské unie a bude to „z deště pod okap“. Nakonec něco takového již naznačil i Orbán, že toto podporuje. To by pak byl již naprosto konec naší Evropy jak ji známe.

 4. Lekno napsal:

  Je to zlozite hodnotit, lebo niektore krajiny (a Nemecko nie je vynimkou) ma prsty v kriminalnych zverstvach nie len v minulosti, ale aj v neodovodnenych vojnach sucastnosti. Trebars aj DB(nemecka banka) je zapojena do predaja zbrani a inych spinavosti (ved iste, treba zhodnotit vklady svojim kapitalistickym akcionarom).
  To, ze je cielom tychto praktik, parazitovat na surovinach (bohatstve) inych krajin, aby udrzali svoj komfort je nam zname. Minule som kracal okolo isteho obchodneho centra, rodinky cestovali na nakupy v luxusnych autach. Keby prislo na otazku, ci by sa dokazali vzdat isteho standardu za lepsiu buducnost, predstavoval som si, ze by vsetci ohrnuli nos. Poznam ludi, ktori meraju uroven zivota – mamonom. Verim, ze vo vakuu je energie dost na konfortny zivot pre kazdeho, ale momentalne fungujeme inak.
  Migracia moze byt vytvorenie islamskej EU kde by hrala riadiacu ulohu Iran, v ramci znizovania spotreby „vyspelych ekonomik“. Je mi velmi luto primitivneho zadrziavania energetickych technologii, ked vidim alarmujuci trend vyrubu lesov. Lesnici aj u nas vedia ako to chodi, ked treba ‚material‘: najdeme chudaka chrobaka, vyhlasime kalamitu, a nejaky novy vyrub (flak) sa v lese objavi. Ved aj peniaze za pracu potrebujeme a ide zima, potrebujeme kurit….
  Sucastny model integracie pozemskej civilizacie s prirodnymi zakonmi zlyhal, pretoze je zalozeny na ich mechanickom vyuzivani a kontrole. GP nedokaze vytvorit prosperujucu buducnost za sucastneho brzdenia zdielania vsetkych informacii a bez vytvorenia zakona personalnej zodpovednosti.

 5. Oliwer napsal:

  Dobrý den přeji, je možné, že Merkel změnila korespondenční adresu do Argentiny , kde mohla dědit po tatínkovi, pokud si nedopřává se Sárou v Izraelském bunkru.Každopádně jsou dnes schopné doručovací agentury! A bezpochyby patří velký potlesk paní Silvaně!

 6. Ivan Trefny napsal:

  A jediný komentár: zaplat pánbuh, statecná zenská! Souhlasíme vsichni beze vseho s kazdým jejím slovem!!! Babizna je psychopat horsí nez Adolf Hitler a zpusobila uz v Nemecku rozvrat s následky, které mohou uz v blízké budoucnosti presáhnout i následky válecné politiky nazistu za 2. svetové války! Krome toho stejne ohrozuje i budoucnost celé Evropy, zejm západní. Pred c
  asem jsem ji sám obvinil na jejím vlastním FB z velezrady proti vlastnímu národu , nacez mi tamti z Facebooku vynadali. Odpovedel jsem jim, ze o její velezrade rozhodne budoucnost a ne oni, nevím jestli to dostali.

 7. Pavel napsal:

  Lidi, dochazi nam vsem, ze ta bytost neni clovek?

 8. Pavla napsal:

  Prosím o vysvětlení – co to píšete,že Merklová je dcerou Adolfa Hitlera?Kde jste to vzali?Díky za info,ale zajímá mě to.Pavla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.