Hodně lidí zapomíná, že …..

Promiňte pane. Žádná zavazadla nejsou povolena!

Hodně lidí na to zapomíná…..

tm dodává:

Děkuji tereze za vynikající a názorný „vtip“, ale jinak za příklad něčeho, co si málokdo na planetě Zemi uvědomuje. Neustále se honí za nějakým majetkem, musí mít několik aut, na kontě co nejvíce nul pomyslných papírků, velké baráky a mnohdy několik, a pokud možno v několika zemích, mnoho zlata a stříbra atd.
Lidé zapomínají, proč zde na Zem přišli a vůbec se z ničeho už neradují a nežijí. Neumějí nic jiného, jen se neustále za něčím honit, než aby se raději zastavili, šli do přírody a obdivovali tu nádheru, která nám zde byla poskytnuta. Hovořili s příjemnými lidmi, debatovali v rodinném kruhu a se svými přáteli.

Androidi nás naprosto pohltili jejich technologiemi a snaží se z nás udělat také bioroboty. Ukrást nám duše a všechno pěkné kolem nás. Lidé, vy jste to ještě nepochopili, tuhle hrůzu?????

Odložte prosím elektronická zařízení a jděte se projít do lesa. Dá Vám to více, než cokoliv jiného. Uměle vytvořená centra obchodních domů s AKCEMI NA NÁKUPY a hlavně také s debilními AKCEMI PRO DĚTI. Jste zde ozařováni tisíce mobilními telefony, wifi, pozorovány kamerami, ovládáni podprahovými daty v hudbě a také anténami pro mobilní telefony, které jsou umístěny na střeše a vysílají podprahová data do vašich mozků. Děs běs hrůza, a řítící se katastrofa na lidstvo, pokud se nezastaví…..

Ještě jednou moc děkuji milá terezko za trefný, ba co dím trefnější než trefný vtip, který vtipem není…..

tm

999 999 999

tereza dodává:

Mohu vám čtenářům velmi doporučit knihu, kterou jsem četla a hodně mi změnila pohled na „smrt.“ Že smrt neexistuje – víme. Ale kdo/co „smrt“ opravdu je a co dělá, asi hodně lidí překvapí. „Smrt“ je Anděl Přeměny a je přítomen dokonce i při vtělení duše. Ale více vám prozrazovat nebudu. 🙂

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

29 komentářů

 1. Aleš K napsal:

  🙂

 2. jirik napsal:

  A proto mnoho duší bloudí po fyzické *smrti* tímto světem.. nedokáží se odloučit od svých hmotných majetků.

 3. Lukáš napsal:

  Jaká konkrétní data nám vysílají do mozku?

  • tereza napsal:

   Můžou vás podprahovými daty např. pobízet ke koupi určitého zboží anebo k nakupování obecně. Můžou také lidi navádět k tomu, aby se zajímali především o základní lidské potřeby (jídlo, spánek, sex). Už staří římští vládci věděli, že je potřeba dát lidu hlavně CHLÉB A HRY. Dnes systém dělá to stejné, jen mnohem sofistikovanějším způsobem. Dokonce podprahová data můžou obsahovat informaci, aby lidé četli méně alternativní weby a více sledovali „sračkomety“ hlavního proudu. Pak zde máme ovládání mysli konkrétního člověka, aby např. spáchal určitý čin, to se pak dostáváme do oblasti MK Ultra. Je toho hodně ….. Systém sleduje hlavní cíl: tím je otupělé obyvatelstvo, které se nevzdělává a které nebude odporovat a vyvolávat revoluce.

   • Lukáš napsal:

    Díky, ještě mám otázku, jestli jde poznat, které myšlenky, pohnutky, nutkání je to uměle mi do hlavy vložené? Lukáš

   • Lukáš napsal:

    Omlouvám se za opakující se dotaz, myslel jsem, že se mi ten první neodeslal. Lukáš

   • leia napsal:

    jenze to nefunguje na vsechny ale jen na misence , klony a sive misence 🙂 ale je jich hodne tudiz dost na manipulaci voleb a verejneho mineni

 4. Jarka napsal:

  Přesně tak, všichni lide jsou si rovni ať je to bezdomovec nebo miliardář každý se narodil s holým zadkem a do hrobu si domy, hromady zlata ani auta nikdo nevezme. A k těm obchodním centrům, když někdy proletím Vaňkovkou v Brně, tak žasnu kolik je tam maminek s dětmi v kočárcích a je vidět, že tam chodí často. I když je venku krásně a svítí sluníčko, tak jsou ty matky a dětma v obchodním centru.

 5. Lukáš napsal:

  Díky, ještě mám otázku, jestli jde rozpoznat, které myšlenky jsou mi do hlavy vložené, nejsou mé nebo i nutkání a pohnutky? Lukáš

  • tomáš marný napsal:

   Milý lukáši,
   jsou to ty myšlenky, které bys nikdy sám nestvořil a nebmyslel bys na ně….
   tm

 6. Ctenar napsal:

  S tím majetkem…říkejte narkomanovi, že brát drogy je špatné…
  S tou smrtí…jasně, že je to „pouze určitá změna stavu“, bohužel vědomí svého já si zachová pouze několik jedinců z miliardy. Ostatních vědomí zanikne a je smíšeno s ostatními. Nic si neponecháte, nic neexistuje. Naprostá černota a prázdnota je to jen přiblížení se toho co bude(respektive nebude) Nikdo nezralý a „špatný“ nezůstane se svým já jako vědomím…zapomeňte, že budete i po smrti.
  Zjednodušeně řečeno : z velké mísy plného těsta je vytvarován rohlík(duše), opravdu křupavý je jeden z miliardy, ten postupuje dál na „pult“. Ty ostatní, nepovedené jsou pomleté a hozené zpět do mísy. A to těsto, co tvořilo jeden konkrétní rohlík je smícháno s ostatními nepovedenými rohlíky…
  A zážitky při operacích a vidění sama sebe? Při klinické smrti? Ale to, co ti lidé zažijí přece není smrt. Pokud by zažili smrt o ničem by nikomu už nevyprávěli a jejich těla by byla spálená na popel i s rakví…

  • tomáš marný napsal:

   MIlý čtenáři,
   proč hovoříte o věcech, o kterých nemáte ponětí…..
   tm

   • Ctenar napsal:

    A pročpak si myslíte, že o tom nemám ponětí? Jen proto, že můj názor není stejný, jak ten Váš? Nebo nesedí s názorem jiných (podle mne ošálených) lidí?
    Zřejmě jste o tomto ještě nic neslyšel, nebo si to člověk nechce přiznat. Ono chápu, je značně deprimující se dozvědět, že po smrti není nic.
    Na druhou stranu se zamyslete: i zde jsou psány názory, že pokud je člověk vyspělý duchovně, pokračuje dál do jiné dimenze a na Zemi se nevrací. A ti ostatní? Se vrací na Zemi. OK, ale některé duchovní nauky k tomu tvrdí to, co jsem psal výše (v prvním příspěvku). Kde je problém?
    A v předchozím příspěvku-poslední odstavec? To snad ani nemá cenu znovukomentovat. Přirovnejte si to k astrálnímu cestování. To jako taky při tom umřete?

    • erik napsal:

     Prosím ťa neotravuj už s takýmito nezmyslami Pána Marného a kolektív.

     • Ctenar napsal:

      erik: to co jsi napsal neznamená nic jiného, že jsi ještě duchovně nedorostl ani do úrovně mateřské školky. Už jenom to, že odsuzuješ názory druhých, které jsi ještě nepochopil, neznamená, že nejsou pravdivé. Až projdeš mateřskou školkou, základní školou, pak se přihlas do diskuze na vysoké. Jinak šoupej nohama a sleduj pro tebe nepochopitelné věci.
      PS: a nechtěl jsi náhodou napsat : Pána Boha? Když už píšeš Pána s velkým P.

     • Ctenar napsal:

      A ještě dodatek. To co jsem výše uvedl, není z mé hlavy. Je to z duchovní nauky jihoamerických indiánů. Ne že bych potřeboval podporu „nějaké duchovní autority“, jen uvádím to, co tito lidé pochopili již dávno.
      A pokud chceš zdroj : Carlos Castaneda a jeho více jak 10 svazků knih. A stačí si vyhledat a proštudovat Tensegritu.

     • Ctenar napsal:

      A ještě do třetice:
      Nemám potřebu nikoho přesvědčovat o pravdivosti svého tvrzení, každý má nárok na svůj názor, na své vyznání, na svou potřebu věřit, třeba i v ďábla. Vše, i to poznání je osobní záležitostí. Vždy se to týká jen toho konkrétního člověka. A pokud má potřebu člověk věřit, že po smrti bude třeba v Rajské zahradě, v pořádku. Ať tomu věří. Je to jeho osobní rozhodnutí. Já zde pouze uvádím svůj názor v komentáři. A že se to někomu nelíbí? Taktéž v pořádku, je to jeho osobní názor, osobní rozhodnutí s tím třeba i nesouhlasit. Ale co je nejdůležitější : přijmout odpovědnost za své činy i svá rozhodnutí. Nikdo za nikoho nebude potrestán, každý si to „vyžere“ sám za sebe. I zde se to ve spoustě článků píše. Třeba o tom spálení na bílý prášek…

    • don jamarádž napsal:

     > některé duchovní nauky k tomu tvrdí to, co jsem psal výše (v prvním příspěvku)

     Materialismus není duchovní nauka.

     Výzkum NDE týmem dr. Pim van Lommela v Holandsku podporuje existenci entity mimo tělo:
     http://web.archive.org/web/20160328170528/http://sedna.no.sapo.pt/death_scresearch/pdf_docs/sdm_nde.pdf

     • Ctenar napsal:

      Mít a shromažďovat majetek je droga. I když máte dost, nikdy to nestačí.
      Někteří z těch bohatých dokonce tvrdí, že hromada majetku jim dává svobodu. A v určitém smyslu mají pravdu. Čím více peněz máte, tím více si můžete dovolit. A odráží se to ve všem materiálním na tomto světě. Dál se dostanete, více uvidíte, máte lepší zdravotní péči, můžete rozhodovat o životech lidí, nikdo vás neohrozí, nikdo nerozhoduje o vás.
      I tito lidé mohou býti duchovně založení. A dívají se na to tak, že každý je sám svého štěstí strůjcem a proč by tedy měli své majetky rozdávat? Vždyť tím těm lidem nepomůžou, jen jim může usnadnit život na hrubohmotné úrovni, ale tím je taky může připravit o jejich karmu, která jim určila žít v chudobě.
      Není potřeba těmto lidem závidět. Už jenom proto, že naše závist nám brání v dalším duchovním rozvoji.

    • Ondraash napsal:

     Nemáte o tom ponětí, protože, jak sám výše píšete, kdyby jste ho měl, tak už tady nepíšete. Vaše tělo by bylo spáleno i s rakví…

 7. lenka f napsal:

  Od Jana van Helsinga mám dvě knihy – Kdo se bojí smrti? a Ruce pryč od této knihy. V té první mě taky kromě jiného zaujalo, jak tam anděl mluví o demenci nebo ztrátě orientace. Říká, že duše je útvar podobný mlze a je prostředníkem mezi duchem a tělem. Je to proudící pulsující útvar a nosič našeho ducha, přičemž duch je plynoucí proud oživující duši a tělo. A on koná, když se duše odděluje od těla, že ji vnukne božské blaho. Když toto duše odmítá dochází k demenci, pomatenosti a tělo ztrácí orientaci. A tato ztráta orientace (která je dobře vidět i na obličeji člověka) je znakem, že duševní součást z těla uniká. Tato ztráta orientace se prý dá na krátký čas vyléčit, když si člověk uvědomí, že o jeho odchodu je už rozhodnuto.

 8. Dastin napsal:

  Vy tady polemizujete o majetku, dobre beru…… ale az budete stari, nemohouci a bez financi, tak co? Pujdete se past, nebo budete zebrat? Je treba mit nejakou zalohu, nerikam miliardy, ale neco…. duchody asi ani nebudou a z ceho budete zit? Zastrelite se? Pokud tady bude STBak bures, tak se pujde vetsina naroda past. Sledujete co jeho ministr „Ken“ s tou tlustochou z ANOfertu rikaji, ze nebudou platit za duchodce zdravotni pojisteni. Nejaky debilni mamlas, sef duchodoveho fondu rekl, ze by mel mit na duchod kazdy nasetreno alespon 3 miliony Kc …… z ceho maji lidi tolik nasetrit?

  • tereza napsal:

   Dastine, vy to ženete do opačného extrému. Samozřejmě, že je zcela v pořádku mít zálohu na stáří. Je i v pořádku žít v přiměřené hojnosti. Komentář tomáše marného je právě o těch lidech, kteří nahromadili tolik majetku, jako kdyby zde na planetě měli žít 500 a více let.

   • veronika napsal:

    mocní z této planety připravují průnik informací na povrch..
    lidi musí znát svou pravou historii…
    to bude taková bomba, že to dost lidí nevydýchá, ale zachrání to naši existenci… SNAD
    máme pomýlené hlavičky, že mnoho majetku znamená mnoho štěstí…
    majetek nás brzdí a významně omezuje..KOLIK BY BYLO VÝZNAMNÝCH VYNÁLEZŮ ZVEŘEJNĚNO, KDYBY TO NIKOHO NEOMEZOVALO?? např. volná energy x ropní magnáti?, lék na rakovinu x onkocentra, …je toho mooooc
    byla jsem v kontaktu s člověkem, který byl top manager či co, žil ve vysokém společenském statusu a prošel těžkou autonehodou a o vše přišel….stal se z něj bezdomovec a on pochopil, že je konečně šťastný…myslím, že měl schopnost se z toho dostat opět nahoru, ale on prostě nechtěl… a já se mu nedivím…. 🙂
    v době atlantidy lidem nacpali čipy pod kůži, kontrolovali tak společnost naprosto naprostě a lidi se vzbouřili, došlo k bojům a ke zničení celé populace…
    lidi této doby si s láskou nosí své čipy s sebou naprosto všude, mají je kolikrát raději, než své lidské blízké… tohle je velmi záludné….
    uvědomte si, že dnešní maloši čůraj ještě ve čtyřech do plen, ale vládnou mobilem a jejich rodiče jsou na to ještě pyšní… ale tito v sedmi si nezavážou tkaničky na svých botkách, jak jsou gramlaví…hmm – to je přeci účel….co či kdo to spraví???
    EMP IMPULZ?? či co???
    co je silnější mít, chtít pro 8-10 leté děti, než pořádnej, vymakanej mbt (mobilní telefon)???

 9. preston napsal:

  tak tak, mrknete usvedcujici video
  https://www.youtube.com/watch?v=MmN07W7JMPg

 10. Andy napsal:

  Tááááák. Hned jsem stahovala a už pilně čtu. ♥
  Moc děkuji za tip, je to super čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..